Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Chcete vlastnú fanstránku? No problemo!
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Fórum & Web Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Chcete vlastnú fanstránku? No problemo!
Autor Správa
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
marlin Napísal:
tak jim napisem mejla, co chcem, ze

ano, takych im tam chodi denne 1000 a smeruju sem---> flush

ale uz je to OT Mr. Green

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Po 7.2.2005, 23:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
marlin
Modelář
Modelář


Založený: 01.11.2004
Príspevky: 371
Bydlisko: New Bor
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jakkub Napísal:
marlin Napísal:
tak jim napisem mejla, co chcem, ze

ano, takych im tam chodi denne 1000 a smeruju sem---> flush

ale uz je to OT Mr. Green

tak tam zajdem osobne, neee sakra
a ser na OT, kdyz sme ti Admini Mr. Green

_________________
Po 7.2.2005, 23:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Mikesíček
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok a Odpovedať s citátom
Mikes je i moděrátor na www.scorpions.cz/forum....
Ut 8.2.2005, 15:20
El Kamil
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ahoj, tvoe to jsou takové prasata na tom BW. Teď jsem si četl "omluvný" dopis na nfsu2.bonusweb.cz a ty prasata vás tu ještě obviňují a obhajují své redaktory, že naletěli na lež. Šak to je jejich blbost, že takhle bezhlavě kopírují...pitomci Sad((

Btw, máš skvělý stránky... já sám provozuju web http://gothicz.net a taky se párkrát stalo, že si nějaký borec zkopíroval tunu věcí....jeho web ale vzal rychle za své...
Ut 8.2.2005, 15:29
Madish
VIP member
VIP member


Založený: 18.09.2004
Príspevky: 251
Bydlisko: Most,ČR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok sad Odpovedať s citátom
Hehe, bonuswebáci to neukecaj, tak dobří nejsou Mr. Green A prej, že éra lživých informací skončila Mr. Green Tohle byla past a ne lživá informace Mr. Green To jsou tukani.

_________________

Takahiro Ueno
Toyota Soarer
Ut 8.2.2005, 17:26 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
vidim, ze BW celkom nepochopilo situaciu. v tejto "kauze" vobec nejde o obrazok z MW, ale o predchadzajuce aktualizacie (První downloady, Mapmod...) a info sekcie ktore su takmer cele prebrate z webu nfs.gamesweb.sk. Bohuzial, na dokazovanie ze ci tie downloady maju odomna alebo ze cistou nahodou maju rovnaky nazov a kompresiu ktoru takmer vzdy menim fakt nemam naladu.. tak som vymyslel toto, aby vyslo vsetko na jasne svetlo.

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Ut 8.2.2005, 17:53 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Anonym
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Mapmode... Odpovedať s citátom
Tak tady hodlam zakrocit... Ty downloady jsem vyhledaval ja a nebral jsem je v zadnem pripade z vaseho serveru ale z nejmenovanych polskych, madarskych, nemeckych a anglickych stranek... Jediny soubor ktery je z vaseho serveru je Mapmode...
Ut 8.2.2005, 19:14
pukanec
bot


Založený: 20.11.2004
Príspevky: 16777215
Bydlisko: Bratislava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: Mapmode... Odpovedať s citátom
Anonym Napísal:
Tak tady hodlam zakrocit... Ty downloady jsem vyhledaval ja a nebral jsem je v zadnem pripade z vaseho serveru ale z nejmenovanych polskych, madarskych, nemeckych a anglickych stranek... Jediny soubor ktery je z vaseho serveru je Mapmode...

to je jedno odkial si ich bral, aj tak si ich kopiroval, preco sa bojis zobrazit svoje meno??? Mad
Ut 8.2.2005, 19:57 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
EA
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
A tys je nekopiroval ze ne? Wink Tys urcite sel na kaficko tamhle k rediteli EA Games a on ti tam vypsal sechno nove co?
Ut 8.2.2005, 20:07
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
pozri, s clovekom co ani nema odvahu zverejnit svoje prave meno sa nebudem bavit, nemam na to naladu ani cas

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Ut 8.2.2005, 20:48 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
wormy
Divák
Divák


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 10

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
4michal kroca:to som od teba necakal klesa aj moja dvovera k SCO teamu....inak jakkub to sa ti podarilo

inak dufam ze mi neda ban na www.scorpions.cz/forum
Ut 8.2.2005, 22:49 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marlin
Modelář
Modelář


Založený: 01.11.2004
Príspevky: 371
Bydlisko: New Bor
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: Mapmode... Odpovedať s citátom
Anonym Napísal:
Tak tady hodlam zakrocit... Ty downloady jsem vyhledaval ja a nebral jsem je v zadnem pripade z vaseho serveru ale z nejmenovanych polskych, madarskych, nemeckych a anglickych stranek... Jediny soubor ktery je z vaseho serveru je Mapmode...

tady jde spis o to, ze jakkubovi vady, ze tam neni uvedeno, odkud to pochazi, proste zdroj, kdyby tam bylo napsano, informace mam z gta.gamesweb.sk, tak by drzel hubu

_________________
Ut 8.2.2005, 22:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: Mapmode... Odpovedať s citátom
marlin Napísal:
Anonym Napísal:
Tak tady hodlam zakrocit... Ty downloady jsem vyhledaval ja a nebral jsem je v zadnem pripade z vaseho serveru ale z nejmenovanych polskych, madarskych, nemeckych a anglickych stranek... Jediny soubor ktery je z vaseho serveru je Mapmode...

tady jde spis o to, ze jakkubovi vady, ze tam neni uvedeno, odkud to pochazi, proste zdroj, kdyby tam bylo napsano, informace mam z gta.gamesweb.sk, tak by drzel hubu

ano, nejak tak

akurat by si mal trenovat tu cestinu, pretoze tie tvoje chyby mi uz trochu vady Mr. Green

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Ut 8.2.2005, 22:59 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Mikes
Divák
Divák


Založený: 07.02.2005
Príspevky: 9

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: Mapmode... Odpovedať s citátom
marlin Napísal:
tady jde spis o to, ze jakkubovi vady, ze tam neni uvedeno, odkud to pochazi, proste zdroj, kdyby tam bylo napsano, informace mam z gta.gamesweb.sk, tak by drzel hubu


Hmm, tak gta.gamesweb.sk, to zní dobře Smile

Ten anonym jsem nebyl já, jen jeden človíček, co mi zasílá downloady. Klidně si to ověřte podle IP, pokud mě podezříváte.

Zdroj - jasně, v tom byl problém, blbej zdroj. No co, každý dělá chyby. Ale vlastně bych měl Jakkubovi poděkovat, páč kvůli jeho článku nám zvýšil dobře návštěvnost Smile Takže díky!
St 9.2.2005, 10:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
pukanec
bot


Založený: 20.11.2004
Príspevky: 16777215
Bydlisko: Bratislava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kazda reklama je dobra aj ta negativna...
St 9.2.2005, 14:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mne sa navstevnost zvysila asi 2 krat Mr. Green

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
St 9.2.2005, 15:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Mikes - neprihlaseny
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jakkub Napísal:
mne sa navstevnost zvysila asi 2 krat Mr. Green


Hmm, to se taky divím, 600 unikátních přístupů kvůli jednomu blbému článku Shocked Smile Ty woe, jen pár blbejch písmenek jako zdroj a to může mít takové následky ... hmm Mr. Green
St 9.2.2005, 18:20
Zajda
bot


Založený: 19.09.2004
Príspevky: 16777215
Bydlisko: Praha
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
2 Mikes - abych byl uprimny, tak tohle bych od tebe opravdu necekal. Byt tebou, tak se opravdu propadnu do zeme hanbou!

O praktikach BW jsem ti kdysi rikal, ale ze i ty je budes pouzivat, to me tedy prekvapilo.

Takze preju hodne uspechu pri dalsim kradeni a kopirovani clanku a hlavne at jste profici, jak sami rikate...


Jeste k ty "omluve" co mate na webu - nevim co jste tim chteli dokazat, kazdopadne normalni clovek situaci pochopil, takze je zcela zbytecne psat takove kraviny a pomalu jeste Jakkubovi vynadat. Ukazalo se proste, ze vy od Jakkuba kopirujete a neuvadite zdroj. Tot vse.
So 12.2.2005, 14:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Mikes
Divák
Divák


Založený: 07.02.2005
Príspevky: 9

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Zdroj, o nic víc nejde. Přiznávám, chyba byla u mě, ale viděl jsem i jiné další případy, kdy od nás (potvrzuji, od nás) ostatní weby o NFSU2 něco zkopírovaly. V tomto případě se nejedná o artwork, ale o fake screeny - ano, opět neuvedený zdroj. Tím jsem chtěl říct, že to není jediný případ, děkuji.
So 12.2.2005, 18:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
pukanec
bot


Založený: 20.11.2004
Príspevky: 16777215
Bydlisko: Bratislava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
uz kaslite na to...
So 12.2.2005, 19:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Fórum & Web Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Strana 2 z 3
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist