Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
NfS Carbon - uzivatelske recenze
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
NfS Carbon - uzivatelske recenze
Autor Správa
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Maťo69 Napísal:
Chcem sa spýtať ä tak ma neukamenujte: ked je to podla vas taka hrozna pi*ovina tak preco to hrate? Wink
ja si tiez myslim ze je to <>ina a nehram to Velmi štastný

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Pi 24.11.2006, 00:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
LamboManiac
Divák
Divák


Založený: 30.08.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: zapadakov
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja som to presiel iba y povinnosti lebo je to NFS, a most wanted som ani nepresiel, inac Kein mas pravdu NFS5 rulezzz, aj U2 bola dost dobra bo sa dala celkom dobre na volante hrat ale MW a Carbon je humuuus, inac Alpy mam aj ja najradsej to je super Mr. Green , tie nove NFS zapadnu prachom ale Porsche hram 6 rokov a stale ma to bavi

_________________
roadkill extravaganza
Pi 24.11.2006, 09:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jakkub Napísal:
Maťo69 Napísal:
Chcem sa spýtať ä tak ma neukamenujte: ked je to podla vas taka hrozna pi*ovina tak preco to hrate? Wink
ja si tiez myslim ze je to <>ina a nehram to Velmi štastný


hraju to pac jina moznost neni Juiced sem po 5minutach odinstaloval (este doted nevim jak se dava zpatecka) a jinak je to same GTR a Rally coz me nebavi Rolling Eyes

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Pi 24.11.2006, 10:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
myslia si ze keby spravili neco realne ze by sa to nepredavalo??? podla mna by to vela ludi co sa do dobrych hier rozumeju ocenilo...no ale vyzera to tak ze k nicomu takemu jako realne nfs sa neschyluje...v carbone je dobry ten canyon ale inak aj ten autosculpt sklamal Sad aspon mna.,..vyzeralo to slubnejsie...a nevytujis to presne tak jak ces...

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 24.11.2006, 12:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
bavorak Napísal:
myslia si ze keby spravili neco realne ze by sa to nepredavalo??? podla mna by to vela ludi co sa do dobrych hier rozumeju ocenilo...no ale vyzera to tak ze k nicomu takemu jako realne nfs sa neschyluje...v carbone je dobry ten canyon ale inak aj ten autosculpt sklamal Sad aspon mna.,..vyzeralo to slubnejsie...a nevytujis to presne tak jak ces...

presne... ja som uz od zaciatku vravel nech sa nenachytaju na autosculpt ludia, ze v tom bude neaka finta... a inak s tymi realnymi hrami, mas pravdu... pozri sa kolko ludi hra Live For Speed a je to hardcore simulator

_________________

Team eNETiS Website
Pi 24.11.2006, 13:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Jojo
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 18.05.2006
Príspevky: 453

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja vam poviem takto ludia.
v dnesnej dobe sa vyvojari moc nezaujimaju o nejake zavodne hry alebo dake simulatory, o com si ale mnohy hraci myslia (vratane mna), ze je to na skodu! ved vidia, ze keby sa mali tymto smerom uberat boli by stratovi. tak radsej spravia nejaku akcnu hru, ktora im ovela viac vynesie (pravdaze, ked je uspesna).
ale spat k autam. taky fanusik NFS ako ja len caka na nejaky navrat toho praveho NFS z konca 90-tych rokov. a stale nic. sice NFSU narobilo z celej serie prevrat ale to bolo asi posledne NFS, ktore spravilo revoluciu v tejto serii. ja som mal osobne NFSU rad. ked prislo bolo cool, ale od tej doby nic nove v NFS. len same male vylepsenia, ktore moc ani pre hracov vela neznamenali. bola to len reklama EA, ktora dokaze zaujat kazdeho hraca, ktory aspon trosku sa nevyzna do realnych hier. stale je to o tom istom. volakedy velmi popularna seria uz ide dolu vodou. aj ked treba uznat, ze uz trva pekne dlho. ale nie je to uz ono. EA z toho robi taku hru ako FIFA, NHL apod. ved to uz aj kazdy november vychadza. sa len cudujem, ze to uz neprevzalo EA Sports. my sa tesime, ze co bude nove NFS za pecku a budu to len vzdy minimalne vylepsenia. ako so spominanym NHL. kazdy novy diel NHL beru hraci tak, ze co nove prinesie. ci je lepsi panak, ci lad a to je vsetko. a tak to bude aj z NFS. budeme len hovorit o tom aky bude fyzikalny model v novom NFS apod. je to tak, taka je realita. takto to vyzera, ked uz nie su napady.
ved vsetci aj tak dobre vieme, ze nie je co hrat a poriadne auta (ako by sme si ich my predstavovali) uz tak lahko asi nebudu. skoda! nejake GTR, LFS, Juiced, Colin McBulo ci ak sa vola mozu ist do p***. podla mojho nazoru je celkovo momentalne najlepsia zavodna hra Gran Turismo 4. ale vsetci mozme nadalej smoklit, ked nemame PS2 a na PC to nikdy nerozbehame (cest vynimkam, ktore vlastnia PS2).
takze takto sa veci maju momentalne so zavodnymi hrami a simualtormi, a s NFS. Thats all!!! Mr. Green Wink


Naposledy upravil Jojo dňa Pi 24.11.2006, 17:27, celkom upravené 4 krát
Pi 24.11.2006, 16:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
komercia... chcu ist s dobou a takto viacej zarobia na reklame

_________________

Team eNETiS Website
Pi 24.11.2006, 19:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Jojo
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 18.05.2006
Príspevky: 453

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
NitrO Napísal:
komercia... chcu ist s dobou a takto viacej zarobia na reklame
tak, tak NitrO ma z vas najvacsiu pravdu...
Pi 24.11.2006, 20:27 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
spd
Divák
Divák


Založený: 01.11.2006
Príspevky: 26

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Maťo69 Napísal:
Chcem sa spýtať ä tak ma neukamenujte: ked je to podla vas taka hrozna pi*ovina tak preco to hrate? Wink


Ak by si hral vsetky NFS od jednotky tak sa to neopítas. Kazdy veril v zlepsenie a bolo sklamanie.
Niekedy bolo NFS - dlho nic a potom ostatne ..........(moj nazor)

NFS bolo dobre po 4. pripadne 5. ale Porsche som uz bral ako reklamu.
Pi 24.11.2006, 22:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak sme sa tesili na tu hru a nakoniec sklamala najma mna! what tak dufam ze sa to nestane aj s gta4 Mr. Green to by bola hroza roza Mr. Green

_________________
Ne 26.11.2006, 21:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MOKYTO
Divák
Divák


Založený: 26.11.2006
Príspevky: 23
Bydlisko: Toyota Supra
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja davam 86%
Po 27.11.2006, 15:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ked uz hodnotit carbon ta na 55%. su aj lepsie hry ktore si zahram ovela radsej ako carbon. taka jedina vec co sa mi straasne moc paci su drifty! ale inac cakal som ovela viacej!!! snad na buduci rok (ked to bude este niekto hrat lebo vyjde gta4 a to bude haluz) tak by mohlo aj konkurovat gta4 a nejake extra novinky by sa hodili

_________________
Po 27.11.2006, 18:29 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
_JXP_
Administrátor
Administrátor


Založený: 15.11.2004
Príspevky: 343

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja jsem tak rad, ze mi nfc nezanesl ani registry Very Happy.

jinak me na serii nfs nikdy nevadilo to, ze je to arkada, ale to co nam EA predklada je hlavne totalne stupidni, hloupa, nezabavna, falesna arkada a to uz je celkem spatne Smile.

jsem mnohem vetsi fanda hokeje nez aut, ale i tady se EA podarilo moji viru pospinit, takze od rocniku 2004 ani na hokej nesahnu.

dalsi zklamani bylo napr. u LotR: B4ME 2 ... proste EA se vydalo nespravnym smerem (uz par let) a verte, ze na to dojedou.

dukazem toho, ze se da udelat kvalitni, zabavna, dlouha, poctiva arkadovita hra je napr. mnohokrat zminovana serie Grand Tourismo ... neni to mimo jine taky tim, ze to nevydavaji kazdy rok a ze se snazi hru opravdu pokazde zasadne nekam posunout ?

_________________



Pravidla chovani na foru nfs.sk
Ceho se vyvarovat pri psani prispevku
Ut 28.11.2006, 03:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Chester172
Divák
Divák


Založený: 30.10.2006
Príspevky: 13
Bydlisko: Galanta
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no takze konecne mi dosla originalna verzia NFSC:collectors edition na ps2.a moje dojmy?ta hra je velmi pekne spravena,takmer neobmedzene moznosti visualneho tuningu,trosku slabsie je to s technickym tuningom ale to sa da prezit.hudba je v poho,pri pretekoch ju aj tak nevnimam.hratelnost celkom dobra da sa.dalo by sa povedat ze splnila moje ocakavania.
Ja jej davam 8/10
Teraz bonusove DVD-tiez velmi pekne spravene aj menu,aj bonusy,mozno mi tam este nieco chyba no zatial neviem co Smile
DVD 8,5/10

_________________
LP 4 EVER
Št 30.11.2006, 08:24 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
'JXP# Napísal:
proste EA se vydalo nespravnym smerem (uz par let) a verte, ze na to dojedou.

jj odkedy je EA Games gigant v hernom trhu tak to ide dolu vodou, kvantita stupa a kvalita klesa... ono je to tak so vsetkym, momentalne sa dost rozbehol drifting na verejnosti a zrazu su vsetci drifteri a vsetci zrazu miluju drifting, zachvilu to uz ale bude tiez iba modny trend


'JXP# Napísal:
dukazem toho, ze se da udelat kvalitni, zabavna, dlouha, poctiva arkadovita hra je napr. mnohokrat zminovana serie Grand Tourismo ... neni to mimo jine taky tim, ze to nevydavaji kazdy rok a ze se snazi hru opravdu pokazde zasadne nekam posunout ?

podla mna to bude tym ze sa to taha od prveho GTcka, vtedy sa to proste chytilo na PSx, bolo to nieco nove, mimoriadne rozsiahla hra, super kariera (nebolo to len slepe prechadzanie na %), vela aut, trati a realnost.... odvtedy uz sa GTcko furt rozsiruje, furt tam pridavaju nove veci ci uz v hre alebo co sa tyka aut, trati atd... tato hra ale ma meno, nevravim ze NFS nie ale GT skor bavi ludi vo veku 15+ a u NFS je to naopak...

btw ja som hraval GT2 od 10tich a odvtedy mi ostala zavislost na tom Mr. Green

_________________

Team eNETiS Website
Št 30.11.2006, 15:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Keby mam PS2 tak hram GT4 a ani ma nehne ku NFS Carbon alebo MW. Ale čo mam robit. Tak hram čo sa da Rolling Eyes

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
Št 30.11.2006, 18:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
uuuuplna nuuuuuda...menim moj nazor....tak 50% tomu davam teraz... Confused

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 8.12.2006, 20:46 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Razor BMW M3 GTR
! LAMA !
! LAMA !


Založený: 26.07.2006
Príspevky: 73
Bydlisko: Home
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja dam tak 40% lebo mna to vobec skoro nebavi iba ak tak to su teda drifty aj tie su na hovn* spravene totalna blbost iba sountrack je celkom ok ale inak nie Sad Twisted Evil uz sa tesim na GTA4 bude to daco podla mna dobre len abi som nebol sklamani ako pri Carbone bozee ja sa ut totalne nudim este ze mam PS2 a hram GT4 Razz
Pi 8.12.2006, 20:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist