Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
unable to load bavorak

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
unable to load bavorak
Autor Správa
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok unable to load bavorak Odpovedať s citátom
tha dnes rano zapnem nfs:c a ked idem spustit moj profil tak mi napise "unable to load bavorak" potom ma tam hned hodi do nejakeho formularu ze sa mam zaregistrovat do EA games...tak som sa zaregistroval a vytvorilo mi to novy profil...s 0% samozrejme... ale ten moj bavorak nece a nece spustit...ulozil som si aj save ked som presiel karieru...ale ten mi je zdanlivo na nic...lebo vzdy mi len vypise ze je to unable to load...poradte pls..som zufaly.momenatalne som cel dorobit reward cards...uz som dost z nich a teraz sa mi to takto do**** Mad Confused

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 17.11.2006, 10:12 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
EASTON
Divák
Divák


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 11

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mne toto spravilo tiez ..neostava ti nic ine iba zacat od znova hru
Pi 17.11.2006, 11:53 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tomu neverim....ale preco to spravi????do kelu som as namakal aby som to spravil na caymane S, aby som mal melon cashu na konci a teraz mi to ceale padne???fakt neverim ze by to neslo neco s tym zrobit Confused

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 17.11.2006, 12:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist