Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Jak tunit v dyno???
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Underground 2 Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Jak tunit v dyno???
Autor Správa
Olgoj Chorchoj
Divák
Divák


Založený: 21.11.2004
Príspevky: 38
Bydlisko: Ostrava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Jak tunit v dyno??? Odpovedať s citátom
nevíte někdo poradit jak tunit v dyno ja to moc neumím????
St 15.12.2004, 19:20 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pista
Divák
Divák


Založený: 21.11.2004
Príspevky: 84
Bydlisko: blava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ani ja... Mr. Green

_________________
St 15.12.2004, 19:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Madish
VIP member
VIP member


Založený: 18.09.2004
Príspevky: 251
Bydlisko: Most,ČR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok SDjk Odpovedať s citátom
No nastavíte auto, vyzkoušíte RPM a Maximálku, a na test okruhu vyzkoušíte podvozek a aerodynamiku. S čím bys chtěl poradit? Převody, Aero, tlumiče?

_________________

Takahiro Ueno
Toyota Soarer
St 15.12.2004, 19:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Olgoj Chorchoj
Divák
Divák


Založený: 21.11.2004
Príspevky: 38
Bydlisko: Ostrava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
aerodinamiku a tlumiče???
St 15.12.2004, 19:58 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pista
Divák
Divák


Založený: 21.11.2004
Príspevky: 84
Bydlisko: blava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
turbo mam nastavit ako???tak ake mam otacky???

_________________
St 15.12.2004, 21:29 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Olgoj Chorchoj
Divák
Divák


Založený: 21.11.2004
Príspevky: 38
Bydlisko: Ostrava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Tak jak to mám nastavit???
Št 16.12.2004, 20:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Madish
VIP member
VIP member


Založený: 18.09.2004
Príspevky: 251
Bydlisko: Most,ČR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok sad Odpovedať s citátom
Záleží na tobě co ti více vyhovuje, já mám rád šílenou jízdi zadkem dopředu a hodně akcelerace>>>>vepředu hodně přítlaku vzadu, málo přítlaku, krátké převody, a brzdný účinek více dozadu, a turbo si nastav aby ti pracovalo taky jak chceš, mě začne turbo táhnout od 3000 otáček, sice mám malou rychlost (280 km/h při 16procentovym dokončení hry), ale ta akcelerace stojí fakt za to, a ta jízda zadkem napřed taky. Tlumiče nastav co nejvíce na Hard, pak máš lepší grip(auto se nenáklání v zatáčkách), A převody(gears) si nastav víc na akceleraci, ve hře je málo míst kde to rozpálíš naplno, Drifty, tam měj akceleraci co nejvíc to jde(Jako v Rally, na výjezdu musíš nabrat co největší rychlost) a křídla vepředu hodně a vzadu málo (Pak je to přetáčivý jako prase, jak se přetáčí prase? Mr. Green ) na dragy to ještě nevim jak a jinak tajto celý bylo nastavení na circuits a URL, pro Street-x doporučuji to samý jako v Driftu, ale křídla si dej nějak stejný (vepředu např 4.00 a vzadu 4.83), mám Corolu 85 a 16 procent dohráno, tak nevim, možná to jde líp.

_________________

Takahiro Ueno
Toyota Soarer
Št 16.12.2004, 21:53 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: sad Odpovedať s citátom
Madish Napísal:
...já mám rád šílenou jízdi zadkem dopředu a hodně akcelerace...


to moze byt zaujimave Mr. Green

_________________

Team eNETiS Website
Št 16.12.2004, 23:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: sad Odpovedať s citátom
Nitro Napísal:
Madish Napísal:
...já mám rád šílenou jízdi zadkem dopředu a hodně akcelerace...


to moze byt zaujimave Mr. Green


hh za zpatecku dostavas nitro....muze to byt i vyhodne Mr. Green

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Št 16.12.2004, 23:09 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Madish
VIP member
VIP member


Založený: 18.09.2004
Príspevky: 251
Bydlisko: Most,ČR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok dv Odpovedať s citátom
A s tim nastavením pro Curcuits, URL jezdím takto: KDyž je vracečka jako tukan, tak dupneš na brzdu (stlačim šipku dolu) a pak při stejným okamžiku zatočíš (stlačim šipku doleva/doprava) a podřadíš, auto zařve (Ta krabice Corola) a pošle s přetáčivostí auto do vracečky na výjezdu pak už jen držíš plyn a kdžtak tam přidáš nitro co jsi dostal za smyk. Možná to nefunguje dobře, ale s tatjou technikou vyhrávám na Hard v pohodě Mr. Green . A dragy doporučuji dát akceleraci, nulový přítlak, vysoký auto(technika proudění vzduchu, vzduch proudí nad i pod autem a auto má tak malý odpor, nevim jestli to tady funguje ale v reálu ano, asi) a pak dáš prefek shit (záměrně shit) stříkneš nitro, dáš 2 stříkneš nitro a pak jedeš v poho, ale pak se k ttobě dostanou a musíš je nečistě blokovat. Ale vžycky to jde jinak, toto nezkoušejte ze svým autem doma na dvorku či na ulici, toto dělají jen profesionálně vycvičení blázni Mr. Green , když mi řekneš jaký máš auto, tak zkusim něco ušmudlat.Ale neznám tvůj styl. A s tímto setupem se dobře vybírají vracešky na horách (ostatní tomu říkají serpentiny). Doufám, že nežiju pod špatným přesvědčením, nejsem inženýr, jsem laik, mě nevěřte, věřte sami sobě, VUF!

_________________

Takahiro Ueno
Toyota Soarer
Št 16.12.2004, 23:37 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: dv Odpovedať s citátom
Madish Napísal:
A s tim nastavením pro Curcuits, URL jezdím takto: KDyž je vracečka jako tukan, tak dupneš na brzdu (stlačim šipku dolu) a pak při stejným okamžiku zatočíš (stlačim šipku doleva/doprava) a podřadíš, auto zařve (Ta krabice Corola) a pošle s přetáčivostí auto do vracečky na výjezdu pak už jen držíš plyn a kdžtak tam přidáš nitro co jsi dostal za smyk. Možná to nefunguje dobře, ale s tatjou technikou vyhrávám na Hard v pohodě Mr. Green . A dragy doporučuji dát akceleraci, nulový přítlak, vysoký auto(technika proudění vzduchu, vzduch proudí nad i pod autem a auto má tak malý odpor, nevim jestli to tady funguje ale v reálu ano, asi) a pak dáš prefek shit (záměrně shit) stříkneš nitro, dáš 2 stříkneš nitro a pak jedeš v poho, ale pak se k ttobě dostanou a musíš je nečistě blokovat. Ale vžycky to jde jinak, toto nezkoušejte ze svým autem doma na dvorku či na ulici, toto dělají jen profesionálně vycvičení blázni Mr. Green , když mi řekneš jaký máš auto, tak zkusim něco ušmudlat.Ale neznám tvůj styl. A s tímto setupem se dobře vybírají vracešky na horách (ostatní tomu říkají serpentiny). Doufám, že nežiju pod špatným přesvědčením, nejsem inženýr, jsem laik, mě nevěřte, věřte sami sobě, VUF!


aj vracacky ides zadkom dopredu, ze Mr. Green

_________________

Team eNETiS Website
Pi 17.12.2004, 00:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
i ty bab co startujou sou zadkem napred co? Mr. Green

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Pi 17.12.2004, 00:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ale on ich nevidi, lebo aj on je zadkom dopredu Mr. Green

_________________

Team eNETiS Website
Pi 17.12.2004, 00:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Nitro Napísal:
ale on ich nevidi, lebo aj on je zadkom dopredu Mr. Green


woot Mr. Green clap czech tak a uz s tim spammem prestanem...uz to prehanime Mr. Green

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Pi 17.12.2004, 00:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jj, uz som ticho

_________________

Team eNETiS Website
Pi 17.12.2004, 00:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Madish
VIP member
VIP member


Založený: 18.09.2004
Príspevky: 251
Bydlisko: Most,ČR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Aero Odpovedať s citátom
Aerodynamika má zásadní vliv na jízu auta, jestli nevíte jak funguje, tak funguje takto: Hodně přítlaku znamená lepší grip v zatáčkách, ale malá rychlost na rovinkách (Protože křídla tvoří odpor, a čím více přítlaku, tím více odporu a odpor zbrzďuje auto), ale když si dáte málo přítlaku tak máte rychlý auto, ale v zatáčkách vás to bude vynášet ven (odstředivou silou, nemáte skoro žádný grip) , Takže se spíš vyplatí hodně přítlaku a blokovat nebo logicky na rovné tratě co nejméně přítlaku.
Tlumiče (suspensions): To je skoro totéž, tvrdé tlumiče znamenají více gripu v zatáčkách, protože se auto nenaklání,ale zase vás rozhodí každý hrbol, protože tlumiče nemají co tlumit, když jsou tvrdé. Nevim jestli to tady funguje, ale v realu platí: Čím více auto u země v zatáčkách, tím lepší je průjezd, ale pak na rovinkách vám vzduch neproudí pod auto a zbytečně vás to zbžďujě (zase ten odpor), ale když máte vysoký auto, tak vzduch krásně proudí nad střechou i pod autem, ale v zatáčkách se auto naklání a zmenšuje se přilnavost pneumatik. Na tomto principu pracovalo aktivní zavěšení ve vozech F1 počátkem devadesátych let.

_________________

Takahiro Ueno
Toyota Soarer
Pi 17.12.2004, 08:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Olgoj Chorchoj
Divák
Divák


Založený: 21.11.2004
Príspevky: 38
Bydlisko: Ostrava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mám Nissan Skyline ale v zatáčkách strašně smykuje!!!
Pi 17.12.2004, 19:28 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Madish
VIP member
VIP member


Založený: 18.09.2004
Príspevky: 251
Bydlisko: Most,ČR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok sdgh Odpovedať s citátom
A ty nechceš aby smykoval? Chceš stabilní auto?

_________________

Takahiro Ueno
Toyota Soarer
Pi 17.12.2004, 20:10 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Olgoj Chorchoj
Divák
Divák


Založený: 21.11.2004
Príspevky: 38
Bydlisko: Ostrava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak smykovat může ale když v zatáčce udělá smyk a to ho dost zbrzdí!a když ze zatáčky dám rychlou akceleraci tak ho to ještě víc rozsmykuje!
Pi 17.12.2004, 20:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marlin
Modelář
Modelář


Založený: 01.11.2004
Príspevky: 371
Bydlisko: New Bor
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak nejezdi se zadohrabem (i kdyz skyline je 4x4 tak ten by to nemel delat )

_________________
Pi 17.12.2004, 20:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Underground 2 Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist