Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
.: Citlivost riadenia v DRAG race [VYRESENO] :.

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
.: Citlivost riadenia v DRAG race [VYRESENO] :.
Autor Správa
Diwiak
Divák
Divák


Založený: 10.12.2005
Príspevky: 24
Bydlisko: Banska Bystrica
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok .: Citlivost riadenia v DRAG race [VYRESENO] :. Odpovedať s citátom
Zdravim,

mam hrozny problem, v DRAG race to neskutocne "znecitlivie" ovladanie (skusal som aj volant aj klaves, toto iste uz robilo aj v NFS:U), ked chcem zatocit tak to absolutne nereaguje(uz som isiel rozbit volant aj s pedalmi lebo na #8micke v DRAGu mi furt vbehlo jedno auto do cesty tocim plny lavy a nic..... Sad ), pohyby su hrozne pomale a oneskorene a niekedy si auto aj samo zatoci kde chce....

Neviete niekto poradit ako sa to da odstranit ??? Mam volant samozrjeme analog kde si zatocim kolko potrebujem a tato "funkcia" ma neskutocne rozculuje.

Dik za rady,

ozaj da sa niekde nastavit citlivost volantu ???????
So 10.12.2005, 22:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
hmm, a v inych zavodoch/hrach ti to netaha do boku?
nemas lagy?

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
Ne 11.12.2005, 21:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
XeRETeS
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 04.12.2005
Príspevky: 119

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Mas ho dobre nastaveny vo windowse??
Ked ne tak sa s tym pekne pohraj mne to tiez robilo.
Som sy ho nastyvil za 3 hod a teraz je to PARAAADA! Velmi štastný

_________________
_.king._
Is that link dead? Hit the report button so one of the staff members will delete it. :-yao Velmi štastný
NO DOUBLE POSTING GUILD RULEZZZ!!! :-yao
fatal.forumup.sk<<forum s odbornou pomocou ohadom pc okrem inoho diskusia fun sutaze <gogogo
Po 12.12.2005, 15:13 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Diwiak
Divák
Divák


Založený: 10.12.2005
Príspevky: 24
Bydlisko: Banska Bystrica
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Panstvo mne ten volant ide uplne normalne v kazdej hre aj v NFSMW ale priamo v DRAG zavodoch(ked vam da tie velke "budiky") to neskutocne "znecitlivie" a proste auto vobec nereaguje na pohyby lepsie povedane reaguje hrozne pomaly, a ked potrebujem nejake auto obist tak to je na nervy.. to iste to robi aj na klavesach, a to iste bolo aj v NFSU......Nevsimli ste si to v hre???? Z podpory akurta odpisali ze mam skusit ovladace na volant a blabla ale asi sa nechapeme ze o co ide.. Crying or Very sad
Po 12.12.2005, 20:32 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Seymour
bot


Založený: 14.06.2005
Príspevky: 16777175
Bydlisko: A najvacsia diera je Prievidzaaaaa!
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak vyskusaj na chvilu pouzit speedbreak
Po 12.12.2005, 22:48 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ano ved na klavesnici to tiez reaguje pomaly to je bezna vlastnost hry

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Ut 13.12.2005, 00:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Koukam divam se a vidim ze Drag v NFSMW strasne pokazili v ostatnich Needech me DRAG bavil tady ho nesnasim...debilni ovladani a ten gdo scriptoval provoz mel orgasmus...

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Ut 13.12.2005, 08:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Diwiak
Divák
Divák


Založený: 10.12.2005
Príspevky: 24
Bydlisko: Banska Bystrica
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jakkub Napísal:
ano ved na klavesnici to tiez reaguje pomaly to je bezna vlastnost hry


ved to chcem prave zistit ci neexistuje cosi cim to odstranim lebo toto ma privadza do nepricetnosti a kazdy drag si len odtrpim... Mad
St 14.12.2005, 00:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Diwiak
Divák
Divák


Založený: 10.12.2005
Príspevky: 24
Bydlisko: Banska Bystrica
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Az teraz som zistil kde je najvacsi problem a to v tom ze hra sama riadi auto po svojom najlepsie rovno do protiiducich a zboku prichadzajucich aut a akakolvek korekcia od hraca je len druhorada..

DRAG zbytocne kazi celu hru a je to hanba aby v zavodnej hre pocitac sam krutil volantom, je mi z toho na grc a to ma zvysok hry super bavi...
Pi 16.12.2005, 02:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Seymour
bot


Založený: 14.06.2005
Príspevky: 16777175
Bydlisko: A najvacsia diera je Prievidzaaaaa!
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Diwiak Napísal:
Az teraz som zistil kde je najvacsi problem a to v tom ze hra sama riadi auto po svojom najlepsie rovno do protiiducich a zboku prichadzajucich aut a akakolvek korekcia od hraca je len druhorada..

DRAG zbytocne kazi celu hru a je to hanba aby v zavodnej hre pocitac sam krutil volantom, je mi z toho na grc a to ma zvysok hry super bavi...

uz som pisal... pouzivaj speedbreak... pri dragu je to pre mna velmi uzitocna vec a vzdy ma to v poslednej chvili zachrani pred zrazkou Smile ono totiz ked pouzijes na drag spedbreak, neplati to, ze ta vedie po nejakej tej urcnej drahe
Pi 16.12.2005, 08:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Diwiak
Divák
Divák


Založený: 10.12.2005
Príspevky: 24
Bydlisko: Banska Bystrica
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Catlover Napísal:
Diwiak Napísal:
Az teraz som zistil kde je najvacsi problem a to v tom ze hra sama riadi auto po svojom najlepsie rovno do protiiducich a zboku prichadzajucich aut a akakolvek korekcia od hraca je len druhorada..

DRAG zbytocne kazi celu hru a je to hanba aby v zavodnej hre pocitac sam krutil volantom, je mi z toho na grc a to ma zvysok hry super bavi...

uz som pisal... pouzivaj speedbreak... pri dragu je to pre mna velmi uzitocna vec a vzdy ma to v poslednej chvili zachrani pred zrazkou Smile ono totiz ked pouzijes na drag spedbreak, neplati to, ze ta vedie po nejakej tej urcnej drahe


hm ale speedbreak tiez nie je vecny a dost to kazi pocit z dragu Crying or Very sad
Ne 18.12.2005, 17:29 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Michael
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 20.04.2007
Príspevky: 297
Bydlisko: Prešov,Sídlisko 3
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja mam MW na PS2 a je to presne to iste co hovoris.Idem DRAG je aspon 3-krat pomalsie ako v NFSU2.To to nieje vada Windovsu ale hry.

_________________
Project Torque
Hodnotenie LAMA už mám 2roky, a nikto mi ju nechce zrušiť- vytvoril som nezmýselnú tému v OT. Písal som každému adminovi, nech mi to zrušia. Potom mi jeden napísal, že to môže iba ten ktorý mi to dal, ale asi som si to dal sám, kedže žiaden admin mi to nedal. Dokonca moje meno som nenašiel v téme "Pravidla chovania na fore". Smile
St 6.6.2007, 17:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Diwiak
Divák
Divák


Založený: 10.12.2005
Príspevky: 24
Bydlisko: Banska Bystrica
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
trochu stary thread, ten drag je riadny shit, jednoducho v novych komercnych hrach uz netreba ani krutit volantom Crying or Very sad
St 6.6.2007, 18:10 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist