Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
NFS Shift - dojmy z hraní
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskuze o NFS: Shift Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
NFS Shift - dojmy z hraní
Autor Správa
Speedinko
Divák
Divák


Založený: 19.09.2009
Príspevky: 3

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja mam jednu grafiku ja nemam 2x 4870...ak si to myslel tak Smile
So 19.9.2009, 14:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
4870 X2 sú dve čipy 4870 na jednom PCB zapojené akoby cez Crossfire, čiže je jedno, či sa berie 2x 4870 v Crossfire alebo samostatná 4870X2.. aspoň čo sa výkonu týka, čiže aj tu platí, ak hra nepodporuje crossfire, proste funguje iba jedno jadro, čip grafiky

_________________
So 19.9.2009, 14:46 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Speedinko
Divák
Divák


Založený: 19.09.2009
Príspevky: 3

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
aha no tak to je dost blbe....a ako je to pri procesory? aj tam pracuje len jedno jadro abo vsetky? Question
So 19.9.2009, 14:49 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no to že si niesom istý ani podporou Crossfire, ale podľa mňa tam budú pracovať 2 jadrá procesora... pochybujem že by hra dokázala využiť 4 jadro, keď plynule to vie bežať aj na jednojadre

_________________
So 19.9.2009, 16:49 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
raptor1201
Divák
Divák


Založený: 13.09.2009
Príspevky: 16
Bydlisko: Michalovce
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Speedinko Napísal:
aha no tak to je dost blbe....a ako je to pri procesory? aj tam pracuje len jedno jadro abo vsetky? Question

Shift dokáže využiť maximálne dve jadrá.

_________________


Naposledy upravil raptor1201 dňa Št 24.9.2009, 19:53, celkom upravené 1 krát
So 19.9.2009, 17:05 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PANZER
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 05.07.2008
Príspevky: 485

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Kein Napísal:
pánové zkoušeli jste někdo drift? Ne? Ani to nezkoušejte Exclamation

Skusil som s Viperom. Absolutne neovladatelne na klavesnici. Ta rucna sa mi zda velmi citliva.
So 19.9.2009, 17:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TheDavo
Divák
Divák


Založený: 19.09.2009
Príspevky: 2

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Problem s grafikou Odpovedať s citátom
Čaute ludia, mam problem z NFS:Shift. Blbne mi grafika. Mam nvidiu 9800gtx+ 512mb , ked sa mi pusti zavod tak mi tam skacu vseliake pasi alebo mam len ciernu obrazovku. Neviem ci to moze byt grafikou alebo windowsom, mam vistu 64-bit ale mam SP2 , v doporucenych poziadavkach pisu SP1, takze neviem ci to moze byt tym. Poradte mi, mam aj najnovsi ovladac. Sad Sad
So 19.9.2009, 19:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
technicke problemy sa preberaju v poradni, nie tu

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
So 19.9.2009, 19:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
DIEGO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 10.07.2006
Príspevky: 420
Bydlisko: Middle-Earth
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Takze po odohrani par pretekov som bol v nemom uzase. V pozitivnom aj negativnom zmysle.
1. Nacitavanie: Je uplne fascinujuce ako je mozne aby tak dlho nacitavalo jeden pretek, na druhu stranu si hocikedy stihnem dojst na zachod alebo doniest nieco na jedenie atd.
2. Grafika: Proti nej nic nemam je celkom v pohode a na mojej dnes uz starej 7600GS som sa cudoval ked som hru rozbehal na strednych detailoch (14fps samozrejme).
3. Ovladanie a hratelnost: Uz tolkokrat omielany problem - smyk pri kazdom zatoceni ma privadzal v niektorych pretekoch do sialenstva. Samozrejme hram to na sipkach a na
volante som to zatial neskusal (ani nebudem...odovodnenie) tazke to zatial akceptujem.
Dalej ma skutocne nasralo do*bane menu a tuning auta pri ktorom musi clovek stravit viac casu ako pri samotnej hre.
Celkovy dojem je myslim ze mimoriadne dobry..7/10

_________________
Po 21.9.2009, 18:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Nikto ťa nenúti auto nuningovať, len si prost enaháď veic čo potrebuješ a ideš, nevidím v tuningu, ktorý je ale veľmi orezaný problém Smile

_________________
Po 21.9.2009, 20:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Chlopi polepit si nějak kloudně auto je nadlidský výkon, teď mě překvapilo, že i blbé pruhy nejdou roztáhnout přes celé auto je to omezené absolutně nechápu proč Laughing Laughing

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Po 21.9.2009, 20:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nechapem vas, najprv vsetci placete ako chcete späť stare NFS, a ked sa mu to pomaly zase blíži tak plačete nad orezanym tuningom a nad takou kravinou ako su pruhy ktore spooinal kein Velmi štastný moje dojmy z hrania popisem do konca tyzdna Smile Wink

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
Po 21.9.2009, 21:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
DIEGO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 10.07.2006
Príspevky: 420
Bydlisko: Middle-Earth
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Maťo69 Napísal:
nechapem vas, najprv vsetci placete ako chcete späť stare NFS, a ked sa mu to pomaly zase blíži tak plačete nad orezanym tuningom a nad takou kravinou ako su pruhy ktore spooinal kein Velmi štastný moje dojmy z hrania popisem do konca tyzdna Smile Wink

Prepac ale ked niesu schopny nahodit pri polepocho zaroven aj druhu stranu tak to je uz trapne.

_________________
Po 21.9.2009, 22:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Maťo69 Napísal:
nechapem vas, najprv vsetci placete ako chcete späť stare NFS, a ked sa mu to pomaly zase blíži tak plačete nad orezanym tuningom a nad takou kravinou ako su pruhy ktore spooinal kein Velmi štastný moje dojmy z hrania popisem do konca tyzdna Smile Wink


Já nepláču, jen žasnu jak to zase osekali, nehledě na to, že starým Needům se to nepřibližuje ani náhodou (ať už opravdu těm starým jako jsou NFS 1/2/3/4/5 nebo těm pro Vás starým U1, U2)

Ve hře je jen jediná trať, kterou jde hrát dlouhodobě a to Nordschleife, nebo jak se to píše jinak žádná a některé auta (např 240SX, který mimoto na nejvíc natuněném paketu nejede víc jak 230km/h což je méně než auto co mi stojí před barákem, jaký smysl to pak pro mě má hrát tuhle hru?) nejdou udržet na silnici. Ale pravda, je to lepší než to, co tu bylo poslední 4 roky, v tom máš pravdu, ale pořád se u toho nebavím jako u opravdových Needů, zatím mě baví jezdit nordschblabla s asi pěti autama, které se mi v te hře líbí, ale jak dlouho mi tohle vydrží? Dneska jsem to například vůbec nehrál a zájem pořád upadáva. A když to srovnám s nezapomenitelnou atmosféroů tratí Alpine v NFS5 nebo Summitem v NFS 3/4 tak i to slavné Nordxxxxx je trapné. Jen si vzpomeňte na jízdu ve vánici, na kluzké trati, na zvuky okolí apod. (imho zvuky okolí v NFSS vůbec nejsou všimli jste si? Velmi štastný) Ale to jsou maličkosti. Ano máš pravdu je to po dlouhé době zase NFS co jde hrát, ale mé očekávání to nenaplnilo...tahle hra mi příjde jako větší demoverze, aspoň déšť a noc tam mohli dát, usvít a soumrak mi jsou k hovnu.

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!


Naposledy upravil Kein dňa Ut 22.9.2009, 09:03, celkom upravené 2 krát
Po 21.9.2009, 23:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
takze vecsine z vas zabera jedna trat a zopar chujovo ovladatelnych aut 10gb na disku....
no gratulujem Laughing

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
Ut 22.9.2009, 08:58 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
shd82
Divák
Divák


Založený: 20.09.2009
Príspevky: 4

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
s grafikou problemy nemam, s vlastnostami aut som spokojny a konecne mi funguje volant (pri starsich nfs ho ea ignorovala) - takze sa mi toto nfs aj celkom paci. ale par vyhrad mam.

1: nemozne ovladanie menu
2: absencia hudby v menu (ked hodinu stravim s nastavovanim vzhladu auta tak ten hluk co bez v pozadi zacne dost liezt na nervy)
3: nemoznost kopirovat hotovy nastaveny vzhlad auta na druhu polovicu auta. niektore auta mam momentalne (aj to nedokoncene) spravene len z jednej strany, lebo sa mi nechcelo pustat sa este aj do tej druhej
4: nemoznost mat viac vlastnych vinylov na 1 auto. ak chcem spravit nieco ine, musim to co som mal skor zrusit.
5: celkom by som prijal moznost kopirovania objektov. ak si nieco - napr. obluk nad kolesom chcem vyfarbit pomocou kruhu a par minut stravim s nastavovanim velkosti a spravneho odtienu, preco nemozem dat skopirovat ten hotovy kus vinylu a premiestnit ho? preco musim cele zacinat od zaciatku?
... keby tieto veci boli v nejakom patchi upravene, velmi by ma potesili... ale aj tak je to fajn hra a hrat online s kamaratmi stoji za to
Ut 22.9.2009, 13:46 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ty si si ho kupil ??? ja netuningujem iba vykonnostne Smile a pacia sa mi tam auta take ake su aj kariera je celkom zaujmaňva zbieranie tych bodov a toho vsetkeho mozneho je to konecne dobre NFS na to ze to je NFS Wink

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Ut 22.9.2009, 14:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PANZER
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 05.07.2008
Príspevky: 485

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
KingPimp Napísal:
takze vecsine z vas zabera jedna trat a zopar chujovo ovladatelnych aut 10gb na disku....
no gratulujem Laughing
ja hravam este trat Laguna Seca (jedna z mojich najoblubenejsich trati z GranTurisma) takze ja mam dve trate Laughing
Ut 22.9.2009, 15:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Nordschleife + elise, MX5, Corolla, M3 E36 a finito Velmi štastný

_________________
Ut 22.9.2009, 16:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MTK112
Divák
Divák


Založený: 27.04.2009
Príspevky: 21
Bydlisko: Slovensko
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
No hral som zatal len demo a sa mi celkom paci: menu neni najlepse ale co uz spokojim sa s tym co je, grafika je super sami paci ine ovladani ako MW,C,aj PS, trochu ma sere ze mi to seka aj na minime ale hlavne ze grafika zatazena pod 50°/. a procak furt okolo 100, a tak sa mi to zle hra ale posnazim sa zohnat lepsi, situaca sa zlepsila ked som dal novse ovladace na grafarnu lebo predtym sa to ani hrat nedalo, a ma dost sere ze pohlad z interieru je velmi omezeni a tak som to radsej prepol na normal za autom
Celkovy moj dojem z hry 9.5/10

_________________
a
Ut 22.9.2009, 18:48 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskuze o NFS: Shift Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 4 z 6
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist