Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
nfs:most wanted-oficialne oznamene
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Most Wanted Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
nfs:most wanted-oficialne oznamene
Autor Správa
DeMarko
Divák
Divák


Založený: 03.02.2005
Príspevky: 3

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
je to FAKE Crying or Very sad
Ne 6.3.2005, 21:58 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Anonymný






Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Preco by to mal byt Need For Speed 9 ? Ved seria NFS sa od nejakej 4 uz nerata cislami ale nazvami. Ale aj keby sa ratala tak Most Wanted je 10! Ratajte so mnou:

5: Porsche Unleashed
6: Motor City
7: Hot Pursuit 2
8: Underground
9: Underground 2
10: Most Wanted
St 16.3.2005, 21:41
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mno jo jenze otazkou zustava jestli semotorcity pocita nebo ne vis??? Rolling Eyes

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
St 16.3.2005, 22:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Anonymný






Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
EA normalne vydalo Motor City na CD a ponukalo ho za prachy, tak neviem preco by sa nemalo Motor City zahrnat medzi Need For Speed seriu. Je to dalsie NFS vyrobene po Porsche Unleashed, tak ma mat logicky cislo 6. Ale uz ani Porsche nemalo cislo 5, takze sa u Motor City cislo 6 nepridelovalo. Hned na to prislo Hot Pursuit 2 a vsetci to okamzite zozrali s tym ze Wooow je tu NFS 6! a na nevyraznu online hru Motor City zabudli. A teraz su na celom svete typci uplne vzruseni ze pride NFS 9 - ale ved to tu uz pekne dlhu dobu je Cool
Št 17.3.2005, 17:01
Syfon
Divák
Divák


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 5
Bydlisko: Banská Bystrica
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Lenže MCO bola onlineovka, ktorá sa predávala iba v USA Wink

_________________
Neprdte do múky, budete mat biele zadky !!
Mr. Green
Št 17.3.2005, 17:19 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Syfon Napísal:
Lenže MCO bola onlineovka, ktorá sa predávala iba v USA Wink


mno hlavne to byla onlajnovka co se nechytla...a za kterou se melo platit tagze mozna to je NFS 6 ale pro me ta hra neexistovala... Wink

to bys mohl rovnou pocitat este datadisk k NFS 4 Rolling Eyes

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Št 17.3.2005, 17:57 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
wormy
Divák
Divák


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 10

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
pukanec Napísal:
a kto si si myslel ze to vyraba ???
lebo ti si napisal ze ea sports Smile
Št 31.3.2005, 22:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DuCH
Divák
Divák


Založený: 26.01.2005
Príspevky: 42

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Rád by som vedel či už niekto vie či je tam KONECNE aj ničenie aut alebo su zase všetky dokonalo pevne a uuuuplne nezničitelné. Dufam som sa trafil do témy Mr. Green
So 16.4.2005, 20:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Madish
VIP member
VIP member


Založený: 18.09.2004
Príspevky: 251
Bydlisko: Most,ČR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Já bych řekl, že tam nechají pevný auto, aby tukani, co machrujou mohli hrát na EASY a nemohli se rozflákat, a ještě by jezdili všude poslední Mr. Green Mohli by to dát aspon na Damage on/off

_________________

Takahiro Ueno
Toyota Soarer
Ne 17.4.2005, 07:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
DuCH
Divák
Divák


Založený: 26.01.2005
Príspevky: 42

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
presne tak. potešil by som sa keby tam bol damage. okrem lahkej urovne mi vadilo na NFSU2 aj to že sa tam nemožem zničiť. potom to vezera ovela realnejšie aj ked je to tažšie ale to mi vobec nevadí aspon to budem hrat dlhšie
Ne 17.4.2005, 14:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
nitricka
bot


Založený: 01.04.2005
Príspevky: 16777215
Bydlisko: ***NITRA***
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
DuCH Napísal:
presne tak. potešil by som sa keby tam bol damage. okrem lahkej urovne mi vadilo na NFSU2 aj to že sa tam nemožem zničiť. potom to vezera ovela realnejšie aj ked je to tažšie ale to mi vobec nevadí aspon to budem hrat dlhšie


to si radsej zahraj derby destruction

_________________

Ne 17.4.2005, 21:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Madish
VIP member
VIP member


Založený: 18.09.2004
Príspevky: 251
Bydlisko: Most,ČR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nitricka Napísal:
DuCH Napísal:
presne tak. potešil by som sa keby tam bol damage. okrem lahkej urovne mi vadilo na NFSU2 aj to že sa tam nemožem zničiť. potom to vezera ovela realnejšie aj ked je to tažšie ale to mi vobec nevadí aspon to budem hrat dlhšie


to si radsej zahraj derby destruction

Flat Out! Ale ničení k autům patřívalo, pokud nemá hra super vlastnosti, tak aspon ničení (GT 4 super, nemá ničení a nikomu to nevadí)

_________________

Takahiro Ueno
Toyota Soarer
Ne 17.4.2005, 23:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
nitricka
bot


Založený: 01.04.2005
Príspevky: 16777215
Bydlisko: ***NITRA***
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Madish Napísal:
nitricka Napísal:
DuCH Napísal:
presne tak. potešil by som sa keby tam bol damage. okrem lahkej urovne mi vadilo na NFSU2 aj to že sa tam nemožem zničiť. potom to vezera ovela realnejšie aj ked je to tažšie ale to mi vobec nevadí aspon to budem hrat dlhšie


to si radsej zahraj derby destruction

Flat Out! Ale ničení k autům patřívalo, pokud nemá hra super vlastnosti, tak aspon ničení (GT 4 super, nemá ničení a nikomu to nevadí)


mne jeden kamarat hovoril ze áj na nfsu2 sa mi bude nicit auto (zevraj v levely to bolo pisane no neviem Confused ale ved sa nicia pri silnom naraze bude spomaleny efekt a rozbju sa okna Laughing

_________________

Po 18.4.2005, 16:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Madish
VIP member
VIP member


Založený: 18.09.2004
Príspevky: 251
Bydlisko: Most,ČR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nitricka Napísal:
Madish Napísal:
nitricka Napísal:
DuCH Napísal:
presne tak. potešil by som sa keby tam bol damage. okrem lahkej urovne mi vadilo na NFSU2 aj to že sa tam nemožem zničiť. potom to vezera ovela realnejšie aj ked je to tažšie ale to mi vobec nevadí aspon to budem hrat dlhšie


to si radsej zahraj derby destruction

Flat Out! Ale ničení k autům patřívalo, pokud nemá hra super vlastnosti, tak aspon ničení (GT 4 super, nemá ničení a nikomu to nevadí)


mne jeden kamarat hovoril ze áj na nfsu2 sa mi bude nicit auto (zevraj v levely to bolo pisane no neviem Confused ale ved sa nicia pri silnom naraze bude spomaleny efekt a rozbju sa okna Laughing

A pak se ti nějak opraví azse zpátky, njn.

_________________

Takahiro Ueno
Toyota Soarer
Po 18.4.2005, 17:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
DCghost
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok hmmm Odpovedať s citátom
no jo .. uz to fakt nemuzu vydrzet az budu hrat new NFS !!! ale docela me zas nasere ze bude urcite potrebovat pozadne nadupany pc tak uz urcite typnu tak na 512ram ... grafarna tak minimal na 128 atd ci prosesor na 1.8hz to vsem nasere zase znovu kupovat cely novy pc kruci ... zacnem setrit money do prasatka ... Razz mir DC.

PS: doufam ze tam bude i marserati M12 a nejakou tu pomalou skodovku hehehe Razz
Po 25.4.2005, 19:57
Scorpio
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: CD Odpovedať s citátom
speedeH Napísal:
a na kolik to bude CD ?? Velmi štastný
na urco to bude na 2-3 CD, pretoze 1. mesto sa nemoze zvacsit lebo sa to bude predavat na PS2 (tu si nedokupite ramku Velmi štastný) nie na next gen. konzoly a preto mesto bude mozno trochu vacsie. 2. aut mozno bude tak o 10 viac a nato netreba vela miesta, ved armed & dangerous bolo na 2cd a ako ste to nainstalovali tak to malo 4,3 gb (2x700=1,4gb Laughing ) 3. damage tam nebude mozno len taky podobny ako v NFSU2 ze sa budu rozflakovat okna a spetaky. 4. neviem kde vy zijete, ved o tejto hre je uz kopu infa, takze hor sa na google atd. Wink
St 8.6.2005, 21:47
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: CD Odpovedať s citátom
Scorpio Napísal:
speedeH Napísal:
a na kolik to bude CD ?? Velmi štastný
na urco to bude na 2-3 CD, pretoze 1. mesto sa nemoze zvacsit lebo sa to bude predavat na PS2 (tu si nedokupite ramku Velmi štastný) nie na next gen. konzoly a preto mesto bude mozno trochu vacsie. 2. aut mozno bude tak o 10 viac a nato netreba vela miesta, ved armed & dangerous bolo na 2cd a ako ste to nainstalovali tak to malo 4,3 gb (2x700=1,4gb Laughing ) 3. damage tam nebude mozno len taky podobny ako v NFSU2 ze sa budu rozflakovat okna a spetaky. 4. neviem kde vy zijete, ved o tejto hre je uz kopu infa, takze hor sa na google atd. Wink
kto sleduje www.needforspeed.sk vie vsetko info o MW Mr. Green

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
St 8.6.2005, 21:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Jozef Hrúzik
Divák
Divák


Založený: 15.05.2005
Príspevky: 1
Bydlisko: Lovce
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok ASI BUDE TREBA 512 MB RAM! Odpovedať s citátom
Ja som len zvedavý na to, či bude treba 512-ku ramku Question , pretože na kvalitnú hru treba kvalitný PC. Podľa mňa ju bude treba, ale ja osobne by som to nechcel, pretože mám 256-ku. A určite aj mnohý iný. Som veľký fanúšik NFS a nechcel by som písť o takú skvelú hru len preto, že mi to nedovoľuje konfigurácia počítača.
So 11.6.2005, 08:26 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
nitricka
bot


Založený: 01.04.2005
Príspevky: 16777215
Bydlisko: ***NITRA***
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: ASI BUDE TREBA 512 MB RAM! Odpovedať s citátom
Jozef Hrúzik Napísal:
Ja som len zvedavý na to, či bude treba 512-ku ramku Question , pretože na kvalitnú hru treba kvalitný PC. Podľa mňa ju bude treba, ale ja osobne by som to nechcel, pretože mám 256-ku. A určite aj mnohý iný. Som veľký fanúšik NFS a nechcel by som písť o takú skvelú hru len preto, že mi to nedovoľuje konfigurácia počítača.


som si isty ze na 256 ty to pojde pretoze mozno 256 bude minimalna hadam by nerobili hru kt potrebuje vykonny pocitac co teda vacsina ludi este nema Confused

_________________

So 11.6.2005, 12:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
plbo
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mohli by tam dát Škodofky Mr. Green vždyť to je taky Evropský auto...a nevim taková Octavia není vytuněná až zas tak špatná czech car
St 29.6.2005, 19:22
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Most Wanted Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Strana 2 z 3
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist