Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Veľký problém - Súrne !

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Need for Speed: World Online Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Veľký problém - Súrne !
Autor Správa
DaviD
Divák
Divák


Založený: 22.11.2011
Príspevky: 1

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Veľký problém - Súrne ! Odpovedať s citátom
Zdravím všetkých Smile

Môj problém je následovný. Preinštalvoal som windows XP (SP3). Chcel som si nainštalovať opäť NFS World, tak som si stiahol hru a dal nainštalovať. Všetko prebehlo ako malo dal som launch a vyskočilo mi okienko s "There has been an error downloading the game. Please make sure that your connection is working and retry."

Pritom predtým som s týmto nemal vôbec problémy. Napísal som aj na support, ale tí mi napísali, aby som vypol bránu firewall a zvýšil rýchlosť netu, ale týmto to nebude,keďže rýchlosť je stále rovnaká.

Viet mi poradiť s týmto ? Rád by som si zahral túto hru opäť a nejde to Sad

Za odpovede vopred Ďakujem.
Ut 22.11.2011, 00:57 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
XeRETeS
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 04.12.2005
Príspevky: 119

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Nemusi to byt len firewall, ale mozu ta blokovat aj porty. A to sa mohlo stat, len keby si resetoval router alebo oni ich zmenili. Kazdopadne niekedy maju problem aj s pripojenim na server, hlavne ked si zabudnes prepnut lokalitu z US na EU. Skus si to ocekovat.

_________________
_.king._
Is that link dead? Hit the report button so one of the staff members will delete it. :-yao Velmi štastný
NO DOUBLE POSTING GUILD RULEZZZ!!! :-yao
fatal.forumup.sk<<forum s odbornou pomocou ohadom pc okrem inoho diskusia fun sutaze <gogogo
Po 2.4.2012, 03:10 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Need for Speed: World Online Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist