Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Statistiky aut

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Statistiky aut

Kdo sa so mnou zhodne?
Ano
100%
 100%  [ 1 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Tak trochu
0%
 0%  [ 0 ]
Celkom hlasov : 1

Autor Správa
Knight1
Divák
Divák


Založený: 09.05.2011
Príspevky: 11
Bydlisko: Dudince
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Statistiky aut Odpovedať s citátom
Exotic auta su podla mna najpomalsie az po Tier 2 ale uz v Tier 3 su rychlesie ako muscle Tier 3. Sam som si to overil s Porsche Carrerou, a Corvette a ta Carrera rychlejsie vytahovala ako Corvetta. A popritom som carreru tak isto naladil ako Corvettu. V Tier 1 som si to overil zas s Mazdou RX-8 a Alfa Romeo Brerou a ta Brera je uplny shit. Som ledva vytiahol 200 KMH a to na rovinke, a ta Mazda mi vytiahne v zatacke aj 175 KMH a to teraz vravim o tovarnych autach, nevytunenych. A do toho Caymana som si musel dat tolko sraciek do toho aby som slapal. Hlavne motor.


Zvuky: Viete ze ked si date profi motor tak sa zmeni zvuk auta? Dig a nehovorim o Camare, to som si dal profi motor, a taky zvuk, ako keby to malo neviem co v tom motore taky zvuk. Milujem zvuky Muscle kar, proste jedna radost to pocut na profi motore. Question Rolling Eyes
So 28.5.2011, 21:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Dede*DnB*
VIP member
VIP member


Založený: 10.06.2010
Príspevky: 48

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
NOT Cool
Ne 29.5.2011, 01:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist