Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
MOHA-Medal of Honor Airborne

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
MOHA-Medal of Honor Airborne
Autor Správa
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok MOHA-Medal of Honor Airborne Odpovedať s citátom
tak ako sa vam vidi tato hra?mne to ledva ide Velmi štastný ale aj tak som rad...ale ledva som na to nasiel miesto na harddisku ved len instalacka ma len 6 a daco GB...

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ut 9.10.2007, 20:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja to este nemam ale uz v piatok to budem mat dufam ze uz nebudem mat problemi s imagemi a ze mi to pojde.. no ja som verny MoH uz od prveho dielu.. vsetky casti som hral.. a takisto aj ine vojnovky ako CoD a pod. take hry su moje... Smile

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Ut 9.10.2007, 20:21 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Madish
VIP member
VIP member


Založený: 18.09.2004
Príspevky: 251
Bydlisko: Most,ČR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Hral jsem demo, ma to hezky ovladani, dobrý je, že mužeš přistat s padakem kde chceš, ale je to takový suchý, Bioshock je Bioshock Velmi štastný
Vidim němce, chci ho zapálit, a ono to vystřelí jen kulku, omg Velmi štastný Taky dobrej nápad s expama ale...

_________________

Takahiro Ueno
Toyota Soarer
Ut 9.10.2007, 21:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Madish Napísal:

Vidim němce, chci ho zapálit, a ono to vystřelí jen kulku, omg Velmi štastný
lol Laughing Laughing Laughing Musim si to zohnat ked to tak chvališ Mr. Green

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
Ut 9.10.2007, 22:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
btw-aby sa madish nestal realistom...

ale pozor...neviem ale na niektorych PC sa to neda nainstalovat pretoze pri zacati instalacie resetne PC

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
St 10.10.2007, 06:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Who does the army trust the most?

AIRBORNE!

Who do the ladies love the most?

AIRBORNE!!

Who do the nazis fear the most?

AIRBORNE!!!

Mr. Green

celkom sa mi paci kombinacia smrtelnych animacii s ragdollovou fyzikou (ako ma byt v gta4)
graficky celkom pecka,az na to ze je vsade blur co sposobuje absenciu AA,zvuky a efekty su absolutne spickove a ten pocit ked vyskocite z lietadla je neopisatelny,mate fakt pocit ze ste tam,upgrade zbrani mi pride trochu divny,ale je to prijemne spestrenie,dalej misie su tiez "ine" ako z uz otrepanych hier s tematikou 2sv.vojny
AI nepriatelov je priemerne,niekedy zabijete ich,niekedy oni vas(za celu hru som zomrel mozno 4x),strasne malo levelov ale zato je to vykompenzovane poctom nepriatelov ktory je dost zahadny,vystrielate jednu cast mapy,idete na inu cast splnit quest(splnite ho) a ked sa vratite na povodne miesto,su tam novy zmrdi,najvecsimi nepriatelmi su jednoznacne typci s raketometmi a tanky(pametam si asi na 5)

celkovo mi to pride ako prijemne zabitie casu dvoch,max troch dni,pripadne dlhsie ak sa vam chce ziskat vsetky vyznamenania ktorymi odomknete zaujimave videa o vyvoji hry

inak 1024 full detaily s luxusnymi 85 fps Mr. Green

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
St 10.10.2007, 15:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ked mas taku silnu masinu sa nediv Mr. Green
ale mohli by to urobit o nieco dlhsie lebo ako pises a co som aj cital recenziu tak pisali ze je to dost kratke..

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
St 10.10.2007, 15:37 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Pato Napísal:
ja to este nemam ale uz v piatok to budem mat dufam ze uz nebudem mat problemi s imagemi a ze mi to pojde.. no ja som verny MoH uz od prveho dielu.. vsetky casti som hral.. a takisto aj ine vojnovky ako CoD a pod. take hry su moje... Smile

myslis od prveho dielu na compe (cca 2001) alebo prveho dielu na PSx ? (cca 1997) Wink

_________________

Team eNETiS Website
St 10.10.2007, 17:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Tiež som hral MoH od začiatku, ale ešte ked to vychadzalo aj na PSx, toto si hadam stiahnem ale ked mne sa tak strašne nechce Mr. Green

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
St 10.10.2007, 19:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
NitrO Napísal:
Pato Napísal:
ja to este nemam ale uz v piatok to budem mat dufam ze uz nebudem mat problemi s imagemi a ze mi to pojde.. no ja som verny MoH uz od prveho dielu.. vsetky casti som hral.. a takisto aj ine vojnovky ako CoD a pod. take hry su moje... Smile

myslis od prveho dielu na compe (cca 2001) alebo prveho dielu na PSx ? (cca 1997) Wink


nie PSx nemam a ani som nemal takze iba na compe Wink
btw: o tom diele na PSx ani neviem.. Mr. Green

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Št 11.10.2007, 19:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
na PSx boli prve dva diely, Medal Of Honor a Medal Of Honor : Underground ... jo stara klasika, to sa mi pacilo viac ako toto teraz

_________________

Team eNETiS Website
Št 11.10.2007, 23:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jj to na PSx bola klasika, ale myslim že to čo bolo MoH1 na Psx potom vyšlo aj na PC Wink

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
Pi 12.10.2007, 14:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jj prve na PC rok:2002 moh:AA klasika Cool

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
So 13.10.2007, 18:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist