Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Corolla
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Underground 2 Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Corolla
Autor Správa
martini_cz
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Corolla Odpovedať s citátom
Proč většina lidi jezdi na netu s corollama? Vsechny svetove recordy jsou tez zajete s corollama, cim to je v cem je to auto take dobre?
Št 24.2.2005, 09:25
Madish
VIP member
VIP member


Založený: 18.09.2004
Príspevky: 251
Bydlisko: Most,ČR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok v Odpovedať s citátom
Za prvý: Ono to má zadní náhon, takže neni nedotáčivý jako 4x4 nebo předokolky (Corsa, 106, a další) a autoři tomu prostě dali nějaký divný parametry, že to tak sedí Mr. Green , ale všichni jezdí s Corollou srabi, asi taky pojedu s Corollou, ale někdy vemu můj Lancer.

_________________

Takahiro Ueno
Toyota Soarer
Št 24.2.2005, 15:58 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
v kazdom NFS sa po dlhych hodinach hrania online vyprofiluje auto, ktore je najlepsie, aj ked len o kusok

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Št 24.2.2005, 16:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Levin zaregistrovany
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok corolla Odpovedať s citátom
jasne ze je najlepsia Smile a nikto mi neveri Twisted Evil
a autori jej nedali zvlastne parametre ale to auto sedi na ceste tak dobre aj v skutocnosti , japonci s tym autom vedia robit veci Wink
ak najdem link tak ho sem dam a to budete pozerat tiie drifty car
Pi 25.2.2005, 16:23
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: corolla Odpovedať s citátom
Levin zaregistrovany Napísal:
jasne ze je najlepsia Smile a nikto mi neveri Twisted Evil
a autori jej nedali zvlastne parametre ale to auto sedi na ceste tak dobre aj v skutocnosti , japonci s tym autom vedia robit veci Wink
ak najdem link tak ho sem dam a to budete pozerat tiie drifty car


tak tak, s corrolou sa zacinalo driftovat Wink

_________________

Team eNETiS Website
Pi 25.2.2005, 18:21 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
martini_cz
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Náhon Odpovedať s citátom
Corolla nemá hnanej zadek, ma predek, to ze sedi je sice pekny, ale nejede, na maximalku ani na zrychleni nejlepsi neni, tak fakt nevim. Ja jezdim s RX8 myslim, ze docela dobre, ale proste sem jen chtel vedet v cem je zakopany pes.
So 26.2.2005, 15:07
Levin zaregistrovany
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
je to naozaj tak , dnes ked sa povie corolla kazdy si predstavy male rodinne auto na predny pohon s malym vykonom. Ale v japonsku ale aj v australii su oblubene starsie typy (AE86 alebo AE92).
dam tu aj jeden link kde je velmi zaujimava sekcia top ten.

http://www.4age.net/

Skoda ze sa v europe nachadza len velmi velmi malo tychto aut Sad
S tym by sa dali robit veci Mr. Green
So 26.2.2005, 15:14
marlin
Modelář
Modelář


Založený: 01.11.2004
Príspevky: 371
Bydlisko: New Bor
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: Náhon Odpovedať s citátom
martini_cz Napísal:
Corolla nemá hnanej zadek, ma predek, to ze sedi je sice pekny, ale nejede, na maximalku ani na zrychleni nejlepsi neni, tak fakt nevim. Ja jezdim s RX8 myslim, ze docela dobre, ale proste sem jen chtel vedet v cem je zakopany pes.

V NFSU2 je Corolla zdohrab, je to u 86roku, az ty novy jsou predohraby

_________________
So 26.2.2005, 16:21 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
martini_cz
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Corolla Odpovedať s citátom
Tak jsem s ni jel na dyno, abych se presvedcil, opravdu ma hnanej zadek, tak sorry ze sem vam neveril Smile
Prijde me ale ze se chova uplne jinak nez moje RX8 ktera ma taky hnanou prdel.
Stejne me to ale nejde to hlavy, vykon to ma 319kw a ta moje RX8 ma 358kw, tak jak to muze lamat svetovy rekordy?
Btw: co takhle na webu zalozit sekci, kde by byly ceskoslovensky tratovy rekordy, to by bylo dost zajimavy...
So 26.2.2005, 19:25
marlin
Modelář
Modelář


Založený: 01.11.2004
Príspevky: 371
Bydlisko: New Bor
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: Corolla Odpovedať s citátom
martini_cz Napísal:
Tak jsem s ni jel na dyno, abych se presvedcil, opravdu ma hnanej zadek, tak sorry ze sem vam neveril Smile
Prijde me ale ze se chova uplne jinak nez moje RX8 ktera ma taky hnanou prdel.
Stejne me to ale nejde to hlavy, vykon to ma 319kw a ta moje RX8 ma 358kw, tak jak to muze lamat svetovy rekordy?
Btw: co takhle na webu zalozit sekci, kde by byly ceskoslovensky tratovy rekordy, to by bylo dost zajimavy...

nezalezi na vykonu, zalezi taky na nastaveni brzd, podvozku, aerodynamiky... etc.

_________________
So 26.2.2005, 19:35 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: Corolla Odpovedať s citátom
martini_cz Napísal:
Tak jsem s ni jel na dyno, abych se presvedcil, opravdu ma hnanej zadek, tak sorry ze sem vam neveril Smile
Prijde me ale ze se chova uplne jinak nez moje RX8 ktera ma taky hnanou prdel.
Stejne me to ale nejde to hlavy, vykon to ma 319kw a ta moje RX8 ma 358kw, tak jak to muze lamat svetovy rekordy?
Btw: co takhle na webu zalozit sekci, kde by byly ceskoslovensky tratovy rekordy, to by bylo dost zajimavy...

ja jazdim s Acuru RSX,ma 364 kw a vybral som s nej 396 km za h Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes , a som skylinom som dal len 386 km za h, a ten ma nahod 4x4 a RSX mam len predny!!!! Question Question Rolling Eyes Rolling Eyes
So 26.2.2005, 20:35 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Levin zaregistrovany
Anonymný





Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
link na stranku s rekordami ?

a kde skusate maximalku ? na drag alebo na volnej jazde ?
Ne 27.2.2005, 09:16
martini_cz
Divák
Divák


Založený: 26.02.2005
Príspevky: 8

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Levin zaregistrovany Napísal:
link na stranku s rekordami ?

a kde skusate maximalku ? na drag alebo na volnej jazde ?

http://wrecord.com
na volny jizde
Ne 27.2.2005, 12:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
United
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 08.12.2004
Príspevky: 102

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: Corolla Odpovedať s citátom
martini_cz Napísal:
Proč většina lidi jezdi na netu s corollama? Vsechny svetove recordy jsou tez zajete s corollama, cim to je v cem je to auto take dobre?


ja jazdim online asi 3tyzdne a prvy krat ked som prisiel na net s mojim nadupanym Audi TT z 0-100 ma cca 4,5s tak som prehral vsetko...
Audi TT je jedno z najhorsich aut na onlina zavodenie, na Curcuit preteky-nikto s nim nezavodi ,lebo zle zataca!!!

Velmi rychlo som zistil ze na nete plati jedno pravidlo, ak chces porazat najlepsich tak musis mat Toyotu Corollu - bez tohoto auta ani nepomyslajte na to ze by ste vyhravali !!! (s profikmy) A je to v tom ze ma celkom slusne zrychlenie(taky lepsi priemer) a hlavne dobre sedi na ceste a lahko sa snim vyberaju zatacky.
Po 28.2.2005, 10:19 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Graper
Divák
Divák


Založený: 26.03.2005
Príspevky: 15

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: Corolla Odpovedať s citátom
martini_cz Napísal:
Proč většina lidi jezdi na netu s corollama? Vsechny svetove recordy jsou tez zajete s corollama, cim to je v cem je to auto take dobre?
- je sice stare, ale namakane a podarene ohladne ovladania (STEERING), ma to celkom vysoke hodnoty aj pri top speed, len ta akceleracia, ale nemoze byt vseko dokonale... Mr. Green
Po 28.3.2005, 10:27 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Graper
Divák
Divák


Založený: 26.03.2005
Príspevky: 15

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: Corolla Odpovedať s citátom
Bubak Napísal:
martini_cz Napísal:
Tak jsem s ni jel na dyno, abych se presvedcil, opravdu ma hnanej zadek, tak sorry ze sem vam neveril Smile
Prijde me ale ze se chova uplne jinak nez moje RX8 ktera ma taky hnanou prdel.
Stejne me to ale nejde to hlavy, vykon to ma 319kw a ta moje RX8 ma 358kw, tak jak to muze lamat svetovy rekordy?
Btw: co takhle na webu zalozit sekci, kde by byly ceskoslovensky tratovy rekordy, to by bylo dost zajimavy...

ja jazdim s Acuru RSX,ma 364 kw a vybral som s nej 396 km za h Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes , a som skylinom som dal len 386 km za h, a ten ma nahod 4x4 a RSX mam len predny!!!! Question Question Rolling Eyes Rolling Eyes
ja jazdim na COROLLE, alebo na LEXUS IS 430, ci jak sa vola, a obidve su namakane auta, len Lexus je viac na drift.... ale mam iba asi 20% hry, takze... Mr. Green Twisted Evil
Po 28.3.2005, 10:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Izzy
Divák
Divák


Založený: 02.04.2005
Príspevky: 5

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Neviem co vsetci vidia na tych Corollach, je to stara hrkalka a este pekne stara. Ja som za zadny nahon a potom je naj car 240SX
Exclamation
So 2.4.2005, 15:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
United
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 08.12.2004
Príspevky: 102

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Izzy Napísal:
Neviem co vsetci vidia na tych Corollach, je to stara hrkalka a este pekne stara. Ja som za zadny nahon a potom je naj car 240SX
Exclamation


ono je dost velky rozdiel ci jazdis Single alebo Online...
Na Singla proti CPU ti staci hociake auto, ja som jazdil na 206-ke
Ale nieco ine je Online, tam som musel 206-ku vymenit za Audi TT a ani to mi nestacilo.A Tak nakonec jazdim s Corollou Smile A to ,ze najlepsie auto na Curcuit,Sprint a URL je Corolla ,to je bez debaty...
Ut 12.4.2005, 08:29 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Madish
VIP member
VIP member


Založený: 18.09.2004
Príspevky: 251
Bydlisko: Most,ČR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
United Napísal:
Izzy Napísal:
Neviem co vsetci vidia na tych Corollach, je to stara hrkalka a este pekne stara. Ja som za zadny nahon a potom je naj car 240SX
Exclamation


ono je dost velky rozdiel ci jazdis Single alebo Online...
Na Singla proti CPU ti staci hociake auto, ja som jazdil na 206-ke
Ale nieco ine je Online, tam som musel 206-ku vymenit za Audi TT a ani to mi nestacilo.A Tak nakonec jazdim s Corollou Smile A to ,ze najlepsie auto na Curcuit,Sprint a URL je Corolla ,to je bez debaty...

Přesně, AI je v NFSU 2 zase lehká jak prase na HARD, tam to ujezdíš klidně i s Humrem na drag (vyzkoušeno, jen to che blokovat Mr. Green )

_________________

Takahiro Ueno
Toyota Soarer
Ut 12.4.2005, 12:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
IQLogic
Divák
Divák


Založený: 28.01.2005
Príspevky: 30
Bydlisko: Maternica
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Corolla nie je zla ale ani nie dobra. Je to priemerne auto. Nemam proti nemu nic ale moje oblubene je MIATA a RX8. A este aj RSX celkom ujde na niektorych tratiach.
Neviete ci je na Slovensku nejaka LAN liga NFSU2? Len nie online liga!

_________________
Nikto nie je dokonaly!
Okrem mna!
Ut 12.4.2005, 13:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Underground 2 Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 1 z 4
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist