Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
10.AT zraz Trenčín 1.9. 2007

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Tuning Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
10.AT zraz Trenčín 1.9. 2007
Autor Správa
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok 10.AT zraz Trenčín 1.9. 2007 Odpovedať s citátom
no co boli ste?ja hej vyskusam potom pridat nejake foto ale verte ze to bude dost velke (okolo 80 foto)

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ne 2.9.2007, 07:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ak si bol pri minituningu ( cca 4 metre od Rabita AK-47 ) tak si ma mozno aj videl Laughing
BOl tam aj bavorak a ludia ktorych asi nepoznas ale to neva. ( ak si tam nebol tak nic ) Mr. Green

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
Ne 2.9.2007, 18:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Maťo69 Napísal:
Ak si bol pri minituningu ( cca 4 metre od Rabita AK-47 ) tak si ma mozno aj videl Laughing
BOl tam aj bavorak a ludia ktorych asi nepoznas ale to neva. ( ak si tam nebol tak nic ) Mr. Green

jj ja som bol ten husty hopper s hrubou retazou a velkym NY na krku Mr. Green Mato vie koho myslim Mr. Green
a ak si tam bol tak si musel vyfasovat dvd a casak.....to inak ani neslo.....a mozno si bol ty ten ktory tam dosiel este s kamosom co hrabali tie dvd jak seno ze to spenazia Mr. Green

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 2.9.2007, 22:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ale nesmejte sa na mojo ksiche neboli uplne super podmienky na fotenie ludi Velmi štastný

Kód:
http://rapidshare.com/files/53061589/Tuning_Tren__269__n_1.9.2007.rar


_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Po 3.9.2007, 11:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
a bol si teda pozret minituning? ci vobec je nejaka sanca ze som ta videl Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Po 3.9.2007, 13:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
MAFIOZO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 22.07.2006
Príspevky: 327
Bydlisko: East Compton
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
bavorak Napísal:
a bol si teda pozret minituning? ci vobec je nejaka sanca ze som ta videl Velmi štastný

taku spinavu tvar neprehliadnes Laughing Mr. Green spomen si na najskaredsieho cloveka,co si videl-ircite to bde on Laughing

_________________
Po 3.9.2007, 13:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nie nebol som na tom minitunningu

2mafiozo-neni kazdy taky pekny...

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Po 3.9.2007, 14:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
MAFIOZO Napísal:
bavorak Napísal:
a bol si teda pozret minituning? ci vobec je nejaka sanca ze som ta videl Velmi štastný

taku spinavu tvar neprehliadnes Laughing Mr. Green spomen si na najskaredsieho cloveka,co si videl-ircite to bde on Laughing

kua ja som tam kukal po autach a maximalne po zenach a nie po gorilazoch.... Mr. Green

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Po 3.9.2007, 21:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Tuning Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist