Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
TDU2
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
TDU2
Autor Správa
pathfinder
Divák
Divák


Založený: 19.07.2006
Príspevky: 80

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nielen, to by ju museli aj strasne dlho vyvyjat... ved tolko modelov spravit a aby aj dobre vyzerali, to by museli mat strasne vela vyvojarov
Ut 24.7.2007, 09:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Subaru
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 08.05.2007
Príspevky: 131
Bydlisko: OFF TOPIC
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
pathfinder Napísal:
nielen, to by ju museli aj strasne dlho vyvyjat... ved tolko modelov spravit a aby aj dobre vyzerali, to by museli mat strasne vela vyvojarov

ani nie.. ale skor by som povedal ze dobre zaplatenych profikov...

_________________

Kto nesmrdí snami, smrdí proti nám Mr. Green !!!!
Ut 24.7.2007, 09:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jj a na kazde auto tunning dalej spinu....no to by dalo zabrat...kazdy detail...aj v umyvarke...ja som na tu umyvarku zvedavu ze jak to bude spracovane

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ut 24.7.2007, 14:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Len aby nebola taká umyvárka ako vo World Racing 2 Mr. Green

_________________
Ut 24.7.2007, 17:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Subaru
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 08.05.2007
Príspevky: 131
Bydlisko: OFF TOPIC
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ako poznam atari tak ak vobec TDU2 bude tak vyjde asi za 10rokov ako alfaverzia ktoru budu zase dva roky opravovat a tym vznikne "nova" beta verzia, v ktorej toho doseru este viac a skonci to tak ze v hre bude este menej aut ako v TDU.. vsetci budu uzasnuty z tej grafiky preto za tu hru vycapia peniaze "lebo predsa original je najlepsi" a cakaju plnu podporu od atari ze sa o nich budu starat, posielat im patche atd.. figu makovu vyseru sa na vsetkych a pojdu radsej robit dalsi herny "titul" ktory zas raz casom zapadne prachom.. na to uz sme si vsak zvykli takze necakajme ziadnu dokonalost.. nechajme sa prekvapit

_________________

Kto nesmrdí snami, smrdí proti nám Mr. Green !!!!
Ut 24.7.2007, 19:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
dj_haffen Napísal:
Nech dajú poriadné vehikle. To že tam behajú tri - štyri druhy aut je síce pekné, ale... šak to musí byť perfektný pôžitok predbiehať nejakú cisternu... drbnuť do nej, tá vybuchne a spomalí súperov (moc veľká fantázia)... Laughing
Dúfa že to bude mať poriadný offroad. Len tak si sadnúť do svojho Jeepu Wrangler a hor sa na zdolanie nejakej hory.Proste poľná cesta, hustý porast, moje auto... zrazu strhnem volant do divočiny... stromy... lúky... zase stromy... prevyšenia... stromy... stŕmak... stromy... a nakoniec pekný výhľad na zapadajúce slnko, alebo rachot vzdialenej búrky, do toho dúha... toto chcem po TDU2... Nech je tam aj kadejaký zránik, ale toto mi úplne stačí, lebo žiadna hra to neponúka (nepočítam šeredné GTA-SA).
hmm to s tou cisternou neni zlý idea ale kebyže ich to aj dáko poškodí ...Proste poľná cesta, hustý porast, moje auto... zrazu strhnem volant do divočiny... stromy... lúky... zase stromy... prevyšenia... stromy... stŕmak... stromy... a nakoniec pekný spád alebo jama v ktorej sa vysipeš Mr. Green mne sa na tdu páčilo to že si si sadol do auta a chodil si len tak po meste a chodil a chodil nvm prečo ale hrozne ma to bavilo s gallardom spyder.....jo a ešte dačo mohli by tam dat keď´sa to možno bude odohrávaťv nejakej teplej krajine (možno) tak vyše kabrioletov
Št 9.8.2007, 22:13 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dj_haffen
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 29.12.2006
Príspevky: 182
Bydlisko: v dome Ričárda Čamberlajna
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Njn, ale o čom to cele je?
Teraz si robíme prehnané očakávania, že tam bude kopa nových a lepších vecí. Výnde možno rovnaká hra a my budeme opäť a zas sklamaný. Niečo ako pri Stalker-ovi. Každy očakával dokonalú hru a vieme predsa ako to dopadlo. Kopa vecí čo nasľubovali tam skrátka nie je. Ja už nejdem snívať, lebo budem mať zase oči pre plač. Kua, ale ten Wrangler by tam mohli dať. Velmi štastný

_________________
Pi 17.8.2007, 13:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak ked to nebudeme mat tak aspon snivajme...Velmi štastný...btw-tesim sa jak tam bude hummer ze zapadnem Velmi štastný

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Pi 17.8.2007, 18:20 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
dj_haffen
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 29.12.2006
Príspevky: 182
Bydlisko: v dome Ričárda Čamberlajna
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Dávalo sa toto už niekde?
V hre by mali byť vraj tieto autá:

Ferrari, Maserati, Bugatti, Pagani, Saleen, McLaren, Lamborghini LM005, Mercedes GL, Audi Q7, Hummer, Range Rover, VW Touareg...

_________________
Ut 21.8.2007, 16:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jééj audi Q7 mohli by tam prásknuť aj BMW X5 a X3 z SUV áut
So 20.10.2007, 08:12 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jojo
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 18.05.2006
Príspevky: 453

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
povedzte rovno, ze z toho chcete Gran Turismo na PC Velmi štastný a potom sa vsetci zhodneme:D
So 20.10.2007, 23:38 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no mohlo by byť....prečo nie Laughing
Ne 21.10.2007, 08:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jojo Napísal:
povedzte rovno, ze z toho chcete Gran Turismo na PC Velmi štastný a potom sa vsetci zhodneme:D


az na to ze na PC by to skoro nikomu neslo..

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Ne 21.10.2007, 10:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tdu vyjde o niekolko rokov, vtedy budu pocitace na inej urovni ako dnes... Wink

_________________
Ne 21.10.2007, 10:49 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no možno že budeš hovoriť že jajaáááj mafia 2 alebo crysys aká kockovatá grafika aká úplne škaredá a budeš to fachať na full det. a na mega rozlišku Mr. Green možno o tých pár rokov bude počítač mať takú grafu ako reál keď sa pozeráš volným okom .lol: ale možno nie
Ne 21.10.2007, 12:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Nevem podla mna nebude mat počitač nikdy taku grafu ako reall, real je real a nemyslim že ho niečo nahradi ( ani spominane GT5 - aj ked podobnosť je na velmi vysokej uovni ale je tam videt že to nenie real Wink )

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
Ne 21.10.2007, 12:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no pozrite si, za akú krátku dobu na akú úroveň sa počítače dostali... veď pred siedmimi rokmi vychádzali úplne obyčajné hry (výnimka GTA III 2001) a koľko počítače stáy... moj bratranec si kúpil pc pred osmimi rokmi za 85 000sk a je možno o dva razy pomalejší ako môj staý comp... za ď alších 10 rokov tu určite bude niečo, s čím ani nepočítame...

_________________
Ne 21.10.2007, 12:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
preboha že 85 000 no keď si to tak vezmeš máš aj pravdu aj my sme si kúpili PC pred cca 8mimi rokmi a stál 40 000 a je to stará šunka v porovnaní s mojim ale ja som si pred dvoma rokmi kúpil pc a tiež to bol celkom slušný pc na tú dobu a teraz som rád no ide mi zatial všetko ale zas netavím si to všetko na full ale som zatial spokojný
Ne 21.10.2007, 12:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TWOQAN
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 31.01.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: LIPTOVSKÝ MIKULAŠ
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
M1nG Napísal:
no pozrite si, za akú krátku dobu na akú úroveň sa počítače dostali... veď pred siedmimi rokmi vychádzali úplne obyčajné hry (výnimka GTA III 2001) a koľko počítače stáy... moj bratranec si kúpil pc pred osmimi rokmi za 85 000sk a je možno o dva razy pomalejší ako môj staý comp... za ď alších 10 rokov tu určite bude niečo, s čím ani nepočítame...
v roku 2004 moj komp stal 60000sk a pred rokom kamarat kupoval taky isty z lepsov ramkov a procesorom za 20000sk
Ne 21.10.2007, 12:48 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
cena mojej terajšej grafickej katy minulé vianoce bola 5600sk kúpil som ju v septembri za 2800sk a teraz tojí 2500sk Wink

_________________
Ne 21.10.2007, 12:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 2 z 4
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist