Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
----> Formula 1 <----
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 67, 68, 69  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Tuning Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
----> Formula 1 <----

Ktoré obdobie z Formuly 1 máte najradšej?
Vobec nič.Naozaj ma nič nazaujalo.
10%
 10%  [ 7 ]
Klasika (rok 1950-1958)
4%
 4%  [ 3 ]
The 'Garagistes' "Garážisti" (1959-1970)
1%
 1%  [ 1 ]
"Garážisti" II (70. roky)
1%
 1%  [ 1 ]
Turboveky (80. roky)
4%
 4%  [ 3 ]
Prost,Senna,Mansell (1989-1993)
0%
 0%  [ 0 ]
Schumi,Hakkinen,Hill,Villeneuve (1994-2000)
21%
 21%  [ 14 ]
Schumi vladne svetu (2001-2004)
26%
 26%  [ 17 ]
Novovek (2005-2010)
28%
 28%  [ 18 ]
Celkom hlasov : 64

Autor Správa
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jj to video som uz videl niekde, pecka, vtedy to boli ine zavody fakt up

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Ne 29.7.2007, 18:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
F1 Pitbabes High-Res Pics
Magny-Cours,Silverstone,Nürburgring




Enjoy!!!

_________________


Naposledy upravil Bubak dňa St 15.8.2007, 04:00, celkom upravené 1 krát
St 1.8.2007, 04:13 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
5 od konca s červenočiernou čapicou je fakt cool... up wow

_________________
St 1.8.2007, 11:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jj ta co ma 362.9kB Mr. Green ta je fakt pekna.... Wink

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
St 1.8.2007, 12:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no, krasne su, ale to je asi tak setko...... Mr. Green

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
St 1.8.2007, 21:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Madish
VIP member
VIP member


Založený: 18.09.2004
Príspevky: 251
Bydlisko: Most,ČR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Kdybych hodnotil F1, mě osobně se nejvíc líbí roky 1975-76, 79. Ty auta pořád jezdila smykem a bylo to akční. Jezdili tam Villeneuve, Hunt, Lauda, Regazzoni, Jarrier, Depailler a mnoho dalších.

Pak se mi líbí éra 1990-1991, supr design formulí a hezký závody Mansell, Senna Prost a později Schumi.

A pak věk 1997, 1998 a 1999, Mika, Schumi, Irvine, Coulthard a semtam výstřelky Jordanu F1.

Ale ta nová F1 je na hovno, nuda.

_________________

Takahiro Ueno
Toyota Soarer
Št 2.8.2007, 11:12 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
madarsko vyzera dost zaujimavo....nedalo by sa to kuknut niekde na nete?? online prenos....aj s obrazom....nevie niekto o tom ze by to slo online?? lebo ja som kukal na nova.cz ale tam som nenasiel take ze by sa dalo kukat tv tam a na eurosport.com sa mi tiez zda ze nic neni.....inak neviem preco nechodi na dvojke formula....nechapem to Rolling Eyes

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
So 4.8.2007, 16:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
vysiela to galaxia sport a dava to race zo zaznamu a qualify uz davali live a opakovali o osmej tusim Velmi štastný nemas taku stanicu? myslim ze by mala byt v ponuke, ak mas kablovku alebo satelit

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Ne 5.8.2007, 02:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Mysho Napísal:
vysiela to galaxia sport a dava to race zo zaznamu a qualify uz davali live a opakovali o osmej tusim Velmi štastný nemas taku stanicu? myslim ze by mala byt v ponuke, ak mas kablovku alebo satelit

ja zial nemam nic Laughing no kuknem ci ma galaxia sport aj online prenos na nete....

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 5.8.2007, 11:19 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
keby ste vedeli co som ja zazil,kamos ma v PC televiznu kartu a ma to nejak prepojene so zvukovkov,a na ICQ mi ukazuje ze ma WEBkameru,tak som klikol,on ze LOL ze ja nemam webku,pockal som,a taka haluz,som miesto webky pocul zvuk z jeho Tv karty,to co on pozeral som ja pocul,LOL Mr. Green
Ne 5.8.2007, 11:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
http://www.youtube.com/watch?v=wo_Ibwy9IJE&mode=related&search= hehe tomu sa vraví búračka... Smile

_________________
Ne 5.8.2007, 18:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
bavorak Napísal:
jj ta co ma 362.9kB Mr. Green ta je fakt pekna.... Wink
jj,Suhlasim...ved ma tam viac fotiek.Ale ved to asi vidis/te. Wink
Mne sa paci i tato:

Nemozem si pomoct...no co.A este vlastne skoro vsetky s cervenymi satami.blush Minochodom,jedna sa o GP Silverstone.

Madish Napísal:
Kdybych hodnotil F1, mě osobně se nejvíc líbí roky 1975-76, 79. Ty auta pořád jezdila smykem a bylo to akční. Jezdili tam Villeneuve, Hunt, Lauda, Regazzoni, Jarrier, Depailler a mnoho dalších.
Zaujimave.Spomenul som si,ze prave na Claya Regazzoniho si pamatam v cisto inom posobisku.Az po tej nestastnej nehode ked mal ochrnute nohy.V 1988 si od importera vo Francuzsku kupil Tatru.Prerobil na rucne ovladanie a isiel na Dakar.No,skoda ze "Zelezobetonovy Clay" nezdolal duny tohorocneho Dakaru a mal problemy s poslednym prevodovym stupnom.
Ale ceskemu novinarovi a publicistovi Janovi Králíkovi povedal krasnu vec na otazku preco si vybral prave Tatru 6x6.
"Pretoze som bol vzdy zaujaty na 12 Valcove motory"
Smile,Sice to bol iba velmi pekny kompliment...ale urcite skromnym Cechom v tych casoch nechutilo dost porovnavanie Tatry s Ferrari. Wink



bavorak Napísal:
madarsko vyzera dost zaujimavo....nedalo by sa to kuknut niekde na nete?? online prenos....aj s obrazom....nevie niekto o tom ze by to slo online?? lebo ja som kukal na nova.cz ale tam som nenasiel take ze by sa dalo kukat tv tam a na eurosport.com sa mi tiez zda ze nic neni.....inak neviem preco nechodi na dvojke formula....nechapem to Rolling Eyes
A o trati v Madarsku sa hovori ze je nudna a nezaujimava....nuz,par restrikcii ktore sa tam nutne museli spravit neviem ci az tak tolko pridali na vzruseni.No...ja ti neviem.Prima F1 uz nedava,to iste Markiza.STV ju nedavala nikdy.Leda tak zostava ORF.Alebo pripadne ine programy.Alebo si pohladaj nieco na nete s odstupom a pozri si,i to je mozne riesenie.Ale,nebude to uz samozrejme online.

M1nG Napísal:
http://www.youtube.com/watch?v=wo_Ibwy9IJE&mode=related&search= hehe tomu sa vraví búračka... Smile
V Spa 1998 sa prichystala dobra rosada.A ked nie uz len to,tak ako si Schumarech chcel vydobit cestu do Mclarenu stoji za povsimnutie. Very Happy
Inak ale uz spomynane.Ale nieco dlhsie sa vzdy hodi. Wink

_________________


Naposledy upravil Bubak dňa St 15.8.2007, 04:00, celkom upravené 1 krát
Ne 5.8.2007, 20:20 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
http://www.youtube.com/watch?v=J5sY_MsNVxw ... kto povie že schumacher neni chuj je blázon... Confused

_________________
Ne 5.8.2007, 21:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
asponze bol alonso potrestany lebo fakt trapne to bolo...a este som rad ze heidfeld (bmw) ma podium...aj ked mohol zajazdit druhy kedze startoval z druheho....
no nakonec som na tu F1 zabudol a nekukal ju nikde....ale to je jedno....vysledok staci Smile

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 5.8.2007, 23:11 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Youtube: Crazy Sexy F1 Pit Babes

Link


F1 Grid Girls High-Res Pics
Hungary.F1-Live



Enjoy!!!

_________________
Ut 14.8.2007, 23:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
som bol teraz na madaroch a maju tam obcas nad moje ocakavanie pekne dievcata....ale z tychto nic moc Velmi štastný teda skor nic Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
St 15.8.2007, 20:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Podla toho,co som videl na obrazkoch.Madarske F1 Grid Girls patria medzi tie lepsie. Wink

_________________
Št 23.8.2007, 18:12 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to naschval si davaju ruky na zadok akoze? Mr. Green

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Pi 24.8.2007, 01:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Kazde nie,ale ked uz niekto stoji,tak ako si ich ma dat.Bud pri telo,alebo za seba....
Viac tato fotka,vsetky stoja v pozore Smile :
2007:

2006:


_________________
Pi 24.8.2007, 14:37 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no pri telo je lepsia Mr. Green Mr. Green

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
So 25.8.2007, 00:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Tuning Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 67, 68, 69  Ďalší
Strana 3 z 69
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist