Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Nove informacie o ProStreet
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 79, 80, 81  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: ProStreet Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Nove informacie o ProStreet
Autor Správa
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Si prečitajte tei dojmi tiscali games.
Je tam že sa bude moct dat nastaviť obtiažnosť viac k arkade a viac k simulácii, tak som na t zvedavy Wink

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
Ne 22.7.2007, 12:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
DIEGO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 10.07.2006
Príspevky: 420
Bydlisko: Middle-Earth
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Maťo69 Napísal:
Si prečitajte tei dojmi tiscali games.
Je tam že sa bude moct dat nastaviť obtiažnosť viac k arkade a viac k simulácii, tak som na t zvedavy Wink

jj dokopy tam budu tri obtiaznosti Mr. Green

_________________
Ne 22.7.2007, 13:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mimochodem jsme si ozkoušeli náraz do pravé, nefalšované HD neviditelné zdi, což považujeme za krok zpět...

Tajk toto je fakt kravina Confused
St 25.7.2007, 12:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
LOL nejak od veci ?? a to nastavenie ma bude zaujmat
Pi 27.7.2007, 12:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
fidel
Divák
Divák


Založený: 15.07.2007
Príspevky: 6
Bydlisko: Byt
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Street Raceri smutia... video Sad Sad Sad
Ne 29.7.2007, 15:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
hmmm pekne videjko....a mozno to fakt bude nuda bez mesta v podstate len na sposob undergroundu...
v podstate taky drift a canyon zavody boli super napad ale zle zrealizovane...myslim ze by nebolo treba vymyslat nieco prevratne nove iba to stare uz vymyslene zrealizovat kvalitne nech to ma uroven...

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 29.7.2007, 15:32 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
total suhlasim s tym videom

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ne 29.7.2007, 19:13 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Co je v tom videu? Moje zdroje mi ho nemoznuju prehrat:(

_________________
Ne 29.7.2007, 19:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
je tam ukazane ze vsetko konci v carbone dalej ze zbohom underground zavody zbohom fizli a ze my nemusime mat v hre dym nemusime mat v hre originalne trate sveta ale my musime mat v hre STREET RACERS-cize poulicne zavody

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Po 30.7.2007, 07:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ak chces povedat poulicne zavody tak street races...(nie racers) a sa cudujem jak si to dobre pochopil gorizal Smile sa nezdas....no uvidime ako velmi nam tam toto setko bude chybat ale napr podla mna canyon duel bola haluz vec....len by to bolo treba este kusa vylepsit....

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Po 30.7.2007, 10:28 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
VeVe_350Z
VIP member
VIP member


Založený: 02.02.2006
Príspevky: 1002
Bydlisko: Area51 48°27'22.42" 17°10'42.94"
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja viem, ze to je trosku neskoro, ale som si pozrela ten smoke trailer a ten dym mi v niektorych momentoch pripada taky neprirodzeny, ale inak je to celkom pekne efektne, no tie casticove efekty, daju GPU poriadne zabrat Smile .

_________________

......Benzín náš každodenný daj nám dnes, posväť sa ostrá vačka VTECova, príď očakávaný výkon z teba, i neuveď nás do zadretia, ale zbav nás usadenín karbonu, lebo tvoj je olej, i klukovka, i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen......
Po 30.7.2007, 14:48 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
1. Pekny dym bol aj v TDU. Teraz si myslim, ze NFS malo ostat pri poulicnych zavodoch, pridat do toho nejake dost dobre urobene mesto, s perfektne spracovanym okolim. Taktiez k tomu pridat mensiu arkadovost, a aj nejaky ten arkadovy damage. Takze vymena dielov a setrenie na nich by bola samozrejmost. Tymto smerom akym sa EA vybrali bude vyhovovat ludom, ktorych zaujima nearkadovost...

_________________


Naposledy upravil R1zeK dňa Po 30.7.2007, 16:10, celkom upravené 1 krát
Po 30.7.2007, 16:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
2. ...ale aj tych co nemaju konzoly. Myslim si, ze podobne hry sa najdu a to na vyssej grafickej urovni. Urcite by som si napr. Ja vybral radsej gran turismn 5 ako prostreet. Aspon v niecom sa nfs odlisovalo od ostatnych hier a to poulicnymi zavodmi. Lebo tym sa vela hier nemoze pochvalit.
Btw: je fuska pisat taketo prispevky na mobile. Este sa to ani neda vlozit do jedneho prispevku... Velmi štastný

_________________
Po 30.7.2007, 16:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
350Z Napísal:
Ja viem, ze to je trosku neskoro, ale som si pozrela ten smoke trailer a ten dym mi v niektorych momentoch pripada taky neprirodzeny, ale inak je to celkom pekne efektne, no tie casticove efekty, daju GPU poriadne zabrat Smile .

no ak bude moznost vypnut dym tak asi viem co spravim pre vacsiu plynulost hry Velmi štastný inak sa mi zda ten dym az prehnany...stale sa mi ho tam zda byt viac ako by ho tam bolo v skutocnosti ak by auto robilo take veci ako tam....sak tam prida plyn zasmykuje na mieste a uz mam bielu obrazovku co je vsade dym....

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Po 30.7.2007, 18:13 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja tiez,kedze pochybujem ze mi utaha PC dym cez ktory neni videt na kilometer pri smyku dlhom asi 0,0005 metra....a to video ma normalne dojalo,veru,zbohom STREETS
Ut 31.7.2007, 10:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
http://www.gametrailers.com/player/22932.html nič moc, ale aj tak tu máme nové video...nič nové v nom není... Rolling Eyes Wink

_________________
Ut 31.7.2007, 17:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
lol akoze nechapem ich,dokola jedna trat,jedno auto,a stale vsetko rovnake,dym je trochu cudny a nepochopim ze vsetci pretekari havaruju,boha to bude cudne,vsade sami CRASH Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Ut 31.7.2007, 18:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
co sa tolko chvalia tym dymom jak keby urobili klon chucka

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ut 31.7.2007, 18:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Gorilaz Napísal:
co sa tolko chvalia tym dymom jak keby urobili klon chucka


lebo urobit taky ciastickovy dymovi efekt je velmi narocne.. tak hovoris ako keby si bol najlepsi programator na svete.. nie je to take jednoduche ako si uz potom hru zapnut ze kliknes si na ikonku ale ako aj vyssie pisem take nieco je velmi narocne

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
St 1.8.2007, 08:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ano,dost narocne,ale ma pravdu ze ako keby je dym najdolezitejsi v NFS
St 1.8.2007, 09:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: ProStreet Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 79, 80, 81  Ďalší
Strana 15 z 81
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist