Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Test Drive Unlimited
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 41, 42, 43  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Test Drive Unlimited
Autor Správa
dj_haffen
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 29.12.2006
Príspevky: 182
Bydlisko: v dome Ričárda Čamberlajna
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jo tak Diablo je čistý rulez! Tieto nové modely Murcielago, Gallardo a neviem čo ešte mu nesiahajú ani po výfuk... je to klasika... pri ňom mi pripadajú ako zväčšené angličaky... Jo inak aj Countach bolo super autičko. Škoda že tam nie sú, to by sa s chuťou driapal asfalt.
Alebo chuťofka chuťoviek:

DeLorean DMC-12 Shocked



To by bol taký pôžitok si v tom zajazdiť... Hold, mohli sa z hrou vyhrať a dať tam kopu klasických aut, ale čo už... Rolling Eyes

_________________
Št 19.7.2007, 19:12 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
dj_haffen Napísal:
tak najväčší pôžitok mi spôsobuje Jaguar XJ220.Neviem prečo, ale je tak mohutne, dobrý zvuk to má, interier tiež... proste dobre sa mi s nim jazdí vo free roam.
Ako inak,Jaguar bol supersportom konca 80. a zaciatka 90. rokov.Motor,ono,Ferrari to nie je.Z tej V6 sici akurat stale Turbo. Smile Zvukovo v hre su na tom urcite Ferrari najlepsie.

Co sa tyka Jaguara...tak najpeknejsi zvuk co som vobec,ktory sa nevyrovna ani Ferrari a pozor,ani Porsche (a to som velky fanusik,napr. aj nepreplnovych 917-tok) boli zavodne vytvrvalostne Jaguary s 6/7 Litrovym motorom V12.To bola krasa pocut,krasne vytiahnute otacky.Lepsie na tom uz asi boli Toyoty a Peugeoty ziaciatnom 90. rokov v WSC.Ale to boli uz prakticky formulove motory. Smile

pathfinder Napísal:
no chyba mi viac klasickych aut
Urcite ale dost vystihli,dat napr. Lamborghini Muira bol velmi pekny dat.Ale,je to vobec realne dat vsetky auta,napr. len u Ferrari by ich muselo byt najmenej 15/20.

_________________
Št 19.7.2007, 20:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ale nie ale zas ako napr. nissan 350z je tam zbytočné.......fakt skorej také klasiki alebo superšporty
Pi 20.7.2007, 11:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kenny Napísal:
ale nie ale zas ako napr. nissan 350z je tam zbytočné.......fakt skorej také klasiki alebo superšporty
Co ti nato poviem,mnohym uz tieto auta pridu az priliz otrepane...ale nemoze sa zabudnut aj na moderny automobilovy priemysel.

Poviem to asi takto,mnoho ludi pozna len auta ktore boli vydane v tomto case a neohlada sa za minulostou.Tak aj preto tieto auta.Treba nasytit vsetky skupiny.A je to aj tak dobre...

Pravdou je ze mohli dat aj iny Nissany....Silviu/SX a podobne.

/edit.: Opraveny slovosled v poslednej vete.

_________________


Naposledy upravil Bubak dňa Pi 20.7.2007, 18:28, celkom upravené 1 krát
Pi 20.7.2007, 16:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
dj_haffen
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 29.12.2006
Príspevky: 182
Bydlisko: v dome Ričárda Čamberlajna
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kenny Napísal:
ale nie ale zas ako napr. nissan 350z je tam zbytočné.......


No 350z ťa za toto asi moc nepochváli... Mr. Green

_________________
Pi 20.7.2007, 17:46 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tým nechcem uraziť 350z ale chcem tým povedať že táto hra nieje o tuningu a ako povedal Bubak je to otrepané auto veď je v u2 mw c l.a. rush.....TDU nieje o tuningu
So 21.7.2007, 14:09 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
VeVe_350Z
VIP member
VIP member


Založený: 02.02.2006
Príspevky: 1002
Bydlisko: Area51 48°27'22.42" 17°10'42.94"
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Hej TDU ale nie je o tuningu vizualnom, akurat sa tam da vylepsovat motor, vykon, ale to tam je tiez tak dodatocne si myslim a co sa tyka aut, ktore su tam obsiahnute...
mozno sa naozaj zda, ze auta, ktore sa tam davaju niektore su otrepane, ale zase si zober kolko maju aj priaznivcov a autori z toho dost tazia, chcu aby sa ta hra dobre predavala.

Samozrejme zastavam nazor, ze by tam sadli aj starsie kusky. Vacsinou sa modely sucastnej produkcie a spred cca 10 rokov beru ako samozrejmost v hrach zameranych v tomto style ako TDU, NFS a pod. Smile . Inak ak si myslis, ze 350Z sa hodi len pre tuning do hier ten vizualny, tak si na velkom omyle, to by si potom musel vylucit aj dalsie ine auta, ale to by uz bolo potom na inu debatu vsak? TDU je o uziti si pocitu z jazdy, zazavodit si, online a kazdy si na to vybere take auto, ktore mu je mile Smile .

_________________

......Benzín náš každodenný daj nám dnes, posväť sa ostrá vačka VTECova, príď očakávaný výkon z teba, i neuveď nás do zadretia, ale zbav nás usadenín karbonu, lebo tvoj je olej, i klukovka, i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen......
So 21.7.2007, 23:28 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kenny Napísal:
ale nie ale zas ako napr. nissan 350z je tam zbytočné.......

myslim ze 350Z je z tych aut ktore v hrach nie je zbytocne aj ked je po piatykrat....jednoducho ak je to dobre hra tak je to zabavne a pekne auto... Wink ziadne dvojzmyselne narazky Mr. Green ak by ste tam nejake hladali

//edit JXP: size 5 dmc Rolling Eyes

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 22.7.2007, 00:05 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Konečne som si zahral TDU aspoň na chvíľu, no ma nechce pustiť na prvý závod...dám start asi 5 minút čakám a nič...mám profil offline... hral som to u mojej tety, na plné detaily, rozlišenie maximálne a max detaily a ide to 45fps Shocked . Je zaujímavé, že bednu kupili za 20 000 a majú 4jadrový procesor Wink Smile Na začiatku som si vybral Auditt... Taktiež som si stiahol save, ale ked som si chcel ukázať mapu, spadla mi hra... to je chyba hry? alebo mnou? Smile

_________________
So 28.7.2007, 08:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
_JXP_
Administrátor
Administrátor


Založený: 15.11.2004
Príspevky: 343

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
M1nG Napísal:
Konečne som si zahral TDU aspoň na chvíľu, no ma nechce pustiť na prvý závod...dám start asi 5 minút čakám a nič...mám profil offline... hral som to u mojej tety, na plné detaily, rozlišenie maximálne a max detaily a ide to 45fps Shocked . Je zaujímavé, že bednu kupili za 20 000 a majú 4jadrový procesor Wink Smile Na začiatku som si vybral Auditt... Taktiež som si stiahol save, ale ked som si chcel ukázať mapu, spadla mi hra... to je chyba hry? alebo mnou? Smile


no nevim, u mne to funguje bez problemu.

_________________



Pravidla chovani na foru nfs.sk
Ceho se vyvarovat pri psani prispevku
So 28.7.2007, 10:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Subaru
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 08.05.2007
Príspevky: 131
Bydlisko: OFF TOPIC
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
M1nG Napísal:
Konečne som si zahral TDU aspoň na chvíľu, no ma nechce pustiť na prvý závod...dám start asi 5 minút čakám a nič...mám profil offline... hral som to u mojej tety, na plné detaily, rozlišenie maximálne a max detaily a ide to 45fps Shocked . Je zaujímavé, že bednu kupili za 20 000 a majú 4jadrový procesor Wink Smile Na začiatku som si vybral Auditt... Taktiež som si stiahol save, ale ked som si chcel ukázať mapu, spadla mi hra... to je chyba hry? alebo mnou? Smile

je to chyba cracku.. Wink

_________________

Kto nesmrdí snami, smrdí proti nám Mr. Green !!!!
So 28.7.2007, 10:28 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
4jadrovy procesor?ty kosko kolko to slape

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
So 28.7.2007, 17:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Sparco008
Divák
Divák


Založený: 14.11.2006
Príspevky: 5
Bydlisko: carbon canyon
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to cim chladia ? dusikom ? Velmi štastný

_________________
http://img179.imageshack.us/img179/6103/slr1ql5.jpg
So 28.7.2007, 18:58 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sparco008
Divák
Divák


Založený: 14.11.2006
Príspevky: 5
Bydlisko: carbon canyon
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
a este sa chcem spytat ci mozem hrat online ked mam hru stiahnutu z internetu ? (no este len 79%) viem ze ked chcem hrat online musim mat original ale na nejakom fore som videl ze ked mam "stiahnutu" z internetu ze cez nejaky pogram to ide ale nie cez hamachi a pod. Velmi štastný

_________________
http://img179.imageshack.us/img179/6103/slr1ql5.jpg
So 28.7.2007, 19:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Subaru Napísal:
M1nG Napísal:
Konečne som si zahral TDU aspoň na chvíľu, no ma nechce pustiť na prvý závod...dám start asi 5 minút čakám a nič...mám profil offline... hral som to u mojej tety, na plné detaily, rozlišenie maximálne a max detaily a ide to 45fps Shocked . Je zaujímavé, že bednu kupili za 20 000 a majú 4jadrový procesor Wink Smile Na začiatku som si vybral Auditt... Taktiež som si stiahol save, ale ked som si chcel ukázať mapu, spadla mi hra... to je chyba hry? alebo mnou? Smile

je to chyba cracku.. Wink


presne tal spatnej crack ale ja uz nikomu radit nebudu vyzer si to Mr. Green

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
So 28.7.2007, 19:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nj ty si mi toho poradil až až... Mr. Green Nuž nič... hrať to budem zasa asi až o mesiac, takže mi to ani nechýba... keď bude ozvem sa... Mr. Green Wink

_________________
So 28.7.2007, 19:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
M1nG Napísal:
hral som to u mojej tety, na plné detaily, rozlišenie maximálne a max detaily a ide to 45fps Shocked
Standart.
Viac grafy.:
High-End 1280x1024/1600x1200/2560x1600
Mainstream+Low end 1280x1024
Mainstream+Lowend 1600x1200
So 28.7.2007, 22:29 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
dj_haffen
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 29.12.2006
Príspevky: 182
Bydlisko: v dome Ričárda Čamberlajna
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Sparco008 Napísal:
a este sa chcem spytat ci mozem hrat online ked mam hru stiahnutu z internetu ? (no este len 79%) viem ze ked chcem hrat online musim mat original ale na nejakom fore som videl ze ked mam "stiahnutu" z internetu ze cez nejaky pogram to ide ale nie cez hamachi a pod. Velmi štastný


Hamachi neviem, ale na server TDU sa nepripojíš... Ani sa nedostaneš do možnosti spustiť hru, lebo ti tam bude hádzať hlášku, že hra chce update. Kdesi som to už písal. Navyše mám pocit, že bolo niekde písané, že ani bez patchu sa nepripojíš... Rolling Eyes Takže asi jedine hrať len offline, alebo kúpiť hru a ku nej nainštalovať ten "podarený" patch.

_________________
Ne 29.7.2007, 21:26 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Laick
Divák
Divák


Založený: 20.07.2007
Príspevky: 59
Bydlisko: Bratislava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Zdravím

Mohol by som sa vás opýtať, čo by mohlo byť príčinou sekania (cca 10 fps) aj na najnižších detailoch a rozlíšení, keď mám zostavu Intel P4 3,2 GHz, 512 MB RAM, graf. nVidia Quadro FX1500 256 MB, a 500 MB voľného miesta na disku? Test Drive je totiž výborná hra, ale jej hrateľnosť pri takomto nastavení klesá na minimum...

Ďakujem za každú odpoveď.
St 22.8.2007, 15:05 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jednoznacne operacna pamat (RAM). 512MB je naozaj velmi malo pre tuto hru.

Priestor z disku sice moze brat data a vyuzivat ju ako operacnu pamat.
Problemov je ale niekolko:
Je to pomale.Disk je jedina cast ktore ma v sebe pohyblive castice.Teda je i najpomalsi.

Tvoj pripad:Este k tomu vsetkemu ma disk i nedostatok volneho miesta.Vzdy je lepsie si radsej nechat miesto. Hlavne na tej casti disku,kde je operacny system.

Wink

Urcite kupit dalsi 512MB modul nie je v tychto cenach ziadny problem.Prilizne stoji tak 700 Sk.Pripadne 1GB modul 1400SK.

Ak chces poradit,mozes to polozit otazku napr. sem

Pripadny dalsi problem by som videl v podpore ovladadov u Quadra FX1500.Predsa len je to graficka karta na ine ucely.Myslim si,ze toto je ale velmi nepravdepodobne.Pripadne ine ovladace tento problem vyriesia. Wink

_________________
St 22.8.2007, 15:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 41, 42, 43  Ďalší
Strana 18 z 43
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist