Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Just Cause

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Just Cause
Autor Správa
pathfinder
Divák
Divák


Založený: 19.07.2006
Príspevky: 80

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Just Cause Odpovedať s citátom
Poznate tuto hru? Teraz ju hrajem a je celkom fajn, hlavne grafika je celkom roztomila, niekedy az prilis farebna. Len nekedy tie textury travy, noo, mohli by byt aj lepsie ale celkovo grafika je fajn, ved posudte zo screenov v linku http://games.tiscali.cz/search/index.asp?sekce=0&nadpis=1&co=just+cause. Dost je to na styl GTA, hlavne co sa tyka tej volnosti pohybu ale inac je to viac akcnejsie, skor k takemu Boiling Pointu alebo Far Cry len je to cele s pohladu 3.osoby. Este tie zbrane su dost zaujimave, lebo vsetky su uplne rovnake po funkcnej stranke. Este je celkom zaujimave pouzitie padaku a lana s hakom, proste hak vystrelite za hociakym vozidlom, otvorite padak a hned sa za nim vozite Velmi štastný. Este vacsia sranda je z helikopterami - tam uz je ju tazsie strafit, ale ked sa to podari navijate si lano k nej a brutalne ju ukradnete zo vzduchu!
Po 9.7.2007, 12:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jj ja som to hral ale asi v polovici ma to prestalo bavit.. ale celkom slusna hra je to.. dobra ja ta volnost ale je tam podla mna malo typov aut aspon co som si vsimal do polovice hry.. vzdy som videl 4 rovnake druhy aut..

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Po 9.7.2007, 12:35 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nepoznam,no asi niekedy vyskusam
Ut 10.7.2007, 12:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
pathfinder
Divák
Divák


Založený: 19.07.2006
Príspevky: 80

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Urobim vam chutky Velmi štastný :




Ut 10.7.2007, 15:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist