Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
.: TOP Drift :.
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
.: TOP Drift :.
Autor Správa
hlava
Divák
Divák


Založený: 17.12.2006
Príspevky: 5

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
v kaňonu je to max.20 násobek (btw. Mysho díky za zhodnocení videa, pochvala vždy potěší Velmi štastný ), ale ve městě jen max.10 násobek.
http://www.youtube.com/watch?v=vC2fN74nySo
Pi 29.12.2006, 23:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sapikxxx
Divák
Divák


Založený: 09.11.2006
Príspevky: 16
Bydlisko: Doma smer obyvacia izba - Pc
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom


toto je muj naj drift a to na malej arenovej trati !

_________________
I need very speed and a good car !!
So 30.12.2006, 11:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
firetrack to umi Mr. Green Mr. Green

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
So 30.12.2006, 11:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
hlava Napísal:
v kaňonu je to max.20 násobek (btw. Mysho díky za zhodnocení videa, pochvala vždy potěší Velmi štastný ), ale ve městě jen max.10 násobek.
http://www.youtube.com/watch?v=vC2fN74nySo


no na to som aj ja minule dosel ze je len 10x...nevim z akeho dovodu...sak aj tak je dost tazke mat 11x

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
So 30.12.2006, 14:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tu mate rekord na tzv arenovej trati (joj ja nemozem z toho jake nazvy vedia podaktori povymyslat...alebo ja nevim odkial to berete....mozno ze tej debilnej cestiny, ktoru asi robia nejaki experti co sa do toho vobec nevyznaju ked tomu take nazvy niekedy vymyslia)

no ale tu uz obrazok:




_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
So 30.12.2006, 14:57 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
hlava
Divák
Divák


Založený: 17.12.2006
Príspevky: 5

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jelikož jsem čech, tak se mě to co jsi napsal dotklo. Proto jsem si dal práci a všechny drift tratě ti tady napsal. Mám českou verzi hry.
Knife´s Edge, Devil´s Creek Pass, Journeyman´s Bane, City Courthouse, Lofty Heights Downhill, Kimei Temple, Kings Park, Lookout Point, Starlight Strip, Old Quarter, Gold Valley Run, Newport Ironworks, Fortuna Heights, Palmount University, Billings District, Desperation Ridge, Park Drive Drift, Deadfall Junction, Shady Pine, Copper Ridge, Main Street Drift, Eternity Pass.

Myslím, že všechny názvy tratí ponechali v orig. Malá rada do života "nejdříve se sám ujisti, že to co píšeš, je skutečně pravda". A pokud ti čeština připadá tak debilní, tak se divím, že nás tady na fóru sneseš.
So 30.12.2006, 15:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
taomino
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 16.10.2006
Príspevky: 195
Bydlisko: Rockport City
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Toto je rekord na mestskom drifte

Ut 2.1.2007, 14:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
hlava dal good video,naozaj Fire truck tak brutalne driftuje ??
Ut 2.1.2007, 16:21 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
hlava
Divák
Divák


Založený: 17.12.2006
Príspevky: 5

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
thx. maniak a pato, jo jde to (ale né napoprvé, chvíli to trvalo) i když už jsem byl obviněn z používání chetů a trainerů. Popeláři se ale nenechají zahanbit (alespoň myslím).
http://www.youtube.com/watch?v=i1_sWV4FmsA
Ut 2.1.2007, 18:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Josephino
Divák
Divák


Založený: 12.02.2007
Príspevky: 6

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja som nadriftoval v jednom drifte 870 000 a celkovo som za 2 kola trat Kimpei temple (tak nejako) nazbieral 2 079 000 skuste si to kolko nazbierate na tej trati treba pravidelny trening jazdim na evo devitke

_________________
DRIFT KING
Po 12.2.2007, 00:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pentrax
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 06.03.2007
Príspevky: 318
Bydlisko: Monitor
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tu je moj viac to neslo

Pi 16.3.2007, 14:49 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja som nemal nikdy vela lebo ma nebavilo stale skusat a dosiahnut rekord...moj rekord je 380 000 ale screen nemam
Pi 16.3.2007, 15:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Gajdzin
Divák
Divák


Založený: 16.09.2006
Príspevky: 5

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja 93 000 s Lamboginy Galardo
St 21.3.2007, 13:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Tu je moj rekord 896 544 (((nahoda ???))) Mr. Green

Ne 25.3.2007, 17:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
R!$Q0 Napísal:
Tu je moj rekord 896 544 (((nahoda ???))) Mr. Green

ak je to na downhill drifte tak to nahoda ani zdaleka nemusi byt...aj ked mozno stastie si mat mohol...

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 25.3.2007, 18:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no tak verim ze tu ma uz nikto neprekona toto som urobil u svojho bratranca co ma ten naj volant za 20 000 (prpominam ze nebol pouzity ziaden trainer alebo dajaky cheaat

Ne 1.4.2007, 18:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
R!$Q0 Napísal:
no tak verim ze tu ma uz nikto neprekona toto som urobil u svojho bratranca co ma ten naj volant za 20 000 (prpominam ze nebol pouzity ziaden trainer alebo dajaky cheaat


ako chces dokazat ze to je tvoje a ze to neni fotomontaz...lebo su driveri co to jazdia da sa povedat profesionalne a daju 10 melonov ale 197....fakt neverim...a to ani ne downhill (aleb o hej??) lebo v arene kde sa da nasobit iba desiatimi a kazdu chvilu sa ti to zrusi...ani najmenej ti neverim..toto ma neukecas aj keby si mal volant za 100 000 Confused

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 1.4.2007, 19:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Ghost615
Divák
Divák


Založený: 05.04.2007
Príspevky: 58
Bydlisko: SK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Tak pochvalim sa aj ja ved na carbone ma bavi hlavne driftovanie v kaňone (Gold valley run) Mr. Green moj rekerd je "3 233 140" Mr. Green lol

toto bola moja inšpiracia Velmi štastný Arrow http://www.youtube.com/watch?v=IOKWeLCirhI

_________________


So 7.4.2007, 11:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Gajdzin
Divák
Divák


Založený: 16.09.2006
Príspevky: 5

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok To su Odpovedať s citátom
To su vsetko pekne drifty ale nasiel som video na youtube.com de paral tak rychlo a pri tom urobil niekolko milionovvv
Pi 8.6.2007, 17:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: To su Odpovedať s citátom
Gajdzin Napísal:
To su vsetko pekne drifty ale nasiel som video na youtube.com de paral tak rychlo a pri tom urobil niekolko milionovvv


tak hod link ne? no tak mozno 10 melonov da....a co to je? Mr. Green

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 8.6.2007, 20:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
Strana 5 z 7
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist