Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Gumball Rally 3000
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Tuning Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Gumball Rally 3000
Autor Správa
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
2 emac: no tak mna osobne nezaujimaju testy typu skoda fabia 1.2...jednoznacne najlepsi casak je speed....je to drahe a nekupujem casto ale vzdy to precitam setko....co sa stane malokedy vlastne nikdy ze by som precital uplne cely casak...ale v speede su auta zaujimave.....podla mna dobre napisane clanky....poeticky metaforicky putavo...a viem sa vzdit do toho..napr ked startuju nove ferrari 599 fiorano Velmi štastný a zbytocne nie su prepchate cislami....

AT tuning som si zobral na autosalone v BA....je to fajn casak....ale nie vsetko ma tam zaujima....a ako teba emac....vobec ma nezaujima autohifi....ale je tam fakt malo pekne vytunenych aut...na toto su dobre nemecke casaky...len skoda ze pre mna je nemecky casopis len obrazkova material Mr. Green teda neco z toho viem precitat ale suvisly text radsej ne Velmi štastný

inak to som sa chcel este spytat kde to bude...ale ked vravis ze na hviezdoslavovom tak uz viem...a kedy (hodiny).....nepisu to v automotorsporte? a su tam dva dni hej??? 2-3.5.07 Question

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
St 25.4.2007, 21:29 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Yuri
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 24.07.2006
Príspevky: 327

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
reklami su po meste uz nejaky ten tyzden Smile

_________________
Bite my shiny metal ass
Št 26.4.2007, 01:49 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
emac
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 09.11.2005
Príspevky: 235
Bydlisko: Veľkomesto Bratislava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Tak to tu mam predsebou:

Citácia:
Štvrtok 3. mája Tirana-Dubrovnik-Bratislava


Cas neni uvedený nikde, netusim ako budu prichadzat ale pri ich tempe jazdy su tu ratam prvy okolo obeda...
Takze je to jeden den a v piatok bude etapa Bratislava-Berlin.

Btw. este k tym casakom: napriklad na test novej Fabie som sa celkom tesil, chcel som vediet co je to za auto, alebo napriklad dlhodobe testy su celkom fajn (teraz maju okrem ineho Mercedes CSL alebo Fiat Grande Punto).
.

_________________
Kto umí, ten umí, kto neumí, ten učí!
Pi 27.4.2007, 18:19 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no tak ja som sa v novej fabii uz aj viezol Mr. Green inak dlhodobe testy su fajn....ak su to normalne auta....ale aj tak radsej z casu na cas kupim speed ako kazdy mesiac automotorsport....fakt v speede je PRE MNA ovela viac zaujimavych veci Wink ale sak to je individualne...

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 27.4.2007, 22:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to ti gumballisti dojdu az podvecer v stredu??? Sad a ja som sa chystal....ze uz tak naobed tam budem...a to je skoro....na hovno... Sad to tam toho moc nepozrem....ale aspon sa ulejem zo skoly...to je super Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ut 1.5.2007, 19:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Yuri Napísal:
bavorak Napísal:
teraz v auto-motor-a-sporte je na obalke napisane ze "gumball 3000-sialenstvo aj na slovensku" co je na tom pravdy..viete neco o tom...lebo ten casak bol zabaleny takze sa nedalo kuknut dovnutra a 79 korun za jeden clanok nedam Velmi štastný a ak to bude aj na svk...kedy a kde?

02.05.-03.05. 2007 v blave aj reklami uz su tusim v meste mozno budu aj v inych mestach neviem ako to je


kurva si ma nasral lebo je to 3.5-4.5 a ja som sa spoliehal ze druheho....teraz mam naburany program Mad Mad Mad

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ut 1.5.2007, 19:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Rolling Eyes si nejaky strasny manager co Velmi štastný ak by nahodou niekto nasiel niekde cas, kedy by mali prist, napiste Velmi štastný

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Ut 1.5.2007, 21:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no tak ja nebyvam v blave jak ty....takze to neni len tak ist sa kuknut....

btw: ja som cital ze by mali dojst okolo 16-00 ale aj tak nevim.....no cital som aj to....ze blava je len checkpoint....takze mozno nebudu auta vystavene....dufam ze je to nejaky drb....schovaju karicky do carltonu do garaze...a sme na salamach Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
St 2.5.2007, 14:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak hej, na billboardoch je od 1600 do 2400 ale vies, chcelo by to nieco blizsie ak vies co tym myslim Velmi štastný

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
St 2.5.2007, 16:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no tak chapem....ale podla mna ani oni sami nevedia poriadne kedy dojdu...po ceste moze byt vselico...napr cez slovinsko cez maribor je to zabijak ist....to sa ide 50-60kmh ci chces ci ne... uvidime...ja som v blave zajtra asi o tretej....este neco kuknem a valim na hviezdoslavove Velmi štastný do divadla samozrejme...sice uz stareho ale aj tak...nejakymi kretenmi s autami nad 8 melonov sa nebudem zaoberat Mr. Green

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
St 2.5.2007, 18:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Gumbal konči v bratislave Rolling Eyes Cool
Arrow
Po nehode, pri ktorej dvaja britskí účastníci rely GumBall 3000 usmrtili macedónskeho občana Vladimíra Cepulyoskiho a zbabelo ušli sa rozhodli usporiadatelia GumBall 3000 v Bratislave ukončiť.

Autá po ďalších peripetiách v Chorvátsku a Slovinsku do Bratislavy dorazili s veľkým meškaním počas noci.

V Bratislave však nie sú všetci, mnoho účastníkov havarovalo alebo ich autá zhabala polícia. Podľa redaktorov servera GT Spirit, ktorý rely podrobne sleduje k ukončeniu súťaže prispel aj tlak fanúšikov, sponzorov i samotných účastníkov po tragickej nehode v Macedónsku. Vedeniu súťaže vyčítali, že po nehode nezaujalo žiadne stanovisko a jazda pretekárov pokračovala ďalej.

Informáciu o ukončení GumBall 3000 nakoniec potvrdzuje oficiálne vyhlásenie usporiadateľa Maximilliona Coopera, ktoré zverejnil na oficiálnej stránke súťaže včera v noci. Organizátori vyjadrili hlbokú ľútosť nad tým, čo sa stalo, sústrasť rodine zosnulého a prísľub, že urobia pre pozostalých všetko, čo bude v ich silách. Cooper vo vyhlásení zdôrazňuje, že je to prvý krát za desať rokov existencie závodu, v ktorom tisícky automobilov prešli štyridsiatimi štátmi, čo musí s ľútosťou oznámiť tragickú nehodu.

Dvaja Briti, tridsaťročný Nichalas Morley a o dva roky starší McConvil, ktorí sa so svojím športiakom Porsche 911 zúčastnili na 4825 kilometrov dlhom nepovolenom preteku, spôsobili v stredu v Macedónsku ťažkú dopravnú nehodu. Zahynul pri nej šesťdesiatsedemročný šofér a jeho žena je v kritickom stave. Obaja pretekári podľa macedónskej polície z miesta nehody utiekli, zatkli ich však na hraničnom prechode s Albánskom. Obaja Briti sú vo väzení a za vznesené obvinenia im hrozí minimálne ročné väzenie.

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
Pi 4.5.2007, 09:12 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
presne tohoto som sa obaval a naplnilo sa to....je sice pekne ze maju neviem jake nadupane auta ale pre normalnych ludi to nieje 2x prijemne, a navyse ked sa nato doplati zivotom...

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Pi 4.5.2007, 09:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kua tak ja sa trepem do blavy...a vidim tam jedno zasrate auto-continental gt??? potom este scaglietti...no ale to je nic..kua do pol druhej som tam cakal...hovno z toho..nasraty som..len neviem na koho mam byt Confused mozno na chorvatov ze ich nechceli pustit ..ale to som len tak pocul...neviem co je na tom pravdy Confused ale som velmi sklamany z tohoto..

edit//no uz som cital o tej tragickej nehode...nie som uz az tak nahnevany a je to padny dovod.....inak to teraz mate v blave tie auta setky ci sa nejako postupne rozchadzaju??

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 4.5.2007, 11:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
moje video z gumballu Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=NCT9Nyvw3MM takto o nicom to bolo....do jednej nebolo nic ine....nic lepsie.,..kto ste uvazovali ze pojdete a nesli ste ....o nic ste nedosli....bentley neni zas podla mna az tak super vidiet

upozornujem.....je to trapne to video....to len tak ze to nemaloo uroven Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 4.5.2007, 20:49 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
rusty
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 26.07.2006
Príspevky: 1626

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Na tom videu co je?

_________________
Pi 4.5.2007, 21:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
bentley continental gt....ale vpodstate obsah videa....o nicom... Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 4.5.2007, 23:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
rusty
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 26.07.2006
Príspevky: 1626

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jj o nicom...

_________________
So 5.5.2007, 10:10 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
co je to za auto co na tom dosiel maximillian cooper (organizator gumballu) do blavy??

btw: neviem ci ste uz videli....
www.gumball3000.com
Arrow smutocne oznamenie o konci akcie Sad

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 6.5.2007, 01:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Foto zo štartu v Londýne Arrow Bratislavská SPZ http://img329.imageshack.us/img329/9835/gumball3000blavafe0.jpg Cool

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
Ne 6.5.2007, 01:29 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no sak to je ten co mal tie problemy v blave s tou spz Velmi štastný jeden z troch gumballistov co som videl Mr. Green

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 6.5.2007, 12:57 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Tuning Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 3 z 5
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist