Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
.: Spikes = ježko [VYRESENO] :.
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
.: Spikes = ježko [VYRESENO] :.
Autor Správa
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no presne tam....sak si rozumieme...pozname rockport ne? kua niekedy lepsie jak zilinu Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 22.4.2007, 21:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Priznam sa,ze urcite lepsie ako Zilinu Wink

Tak...zahral som si,sice s Carrerou S som to trosku prehnal,ale na Caymana S nemali uz Corvetty sancu v top speed Twisted Evil Tak som ich vzdy niekde zanechal...a ako si tam idem,samozrejme viac ako 330 km/h,prerazam zasa "skrytym" jezkom vsetky pneumatiky.Jezko tam asi zostal zo zabrany,cca. totis v tych miestach tam boli SUV-cka.

Viac obrazky a komentare:

15min,a takto to zahodit....do..ehm Embarassed



A teraz ide to zaujimavejsie,totis ked za mnou nikto nesiel,a mal som Backup...tak to mi pomohlo,myslel som si,ze ak sa skonci,tak pridu policajti,a tak ma budu mat na tacke. Smile Helikoptere,ktora ma asi mala strazit Mr. Green ,asi doslo palivo,tak odisla.
Zaujimave je ale to,ze na tych pneumatikach sa dalo ist dole kopcom..a nakoniec ma aj tak chytila lampa tak som fakt myslel ze je koniec.

Teraz ma aj rychlost 3-15 km/h polesila ako nic ine Smile

Ale malo to stastny koniec,aspon teraz ano.



Miesto,kde priblizne bol jezko:


_________________
Št 26.4.2007, 18:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
takze ta nechytili aj ked si mal prepichnute kolesa? :O to si dobry...teda skor nahodny....
inak fakt super ked helikoptera musi odletet....
a k tej ziline...no sak vies jak som to myslel..kazdy pozna svoje mesto najlepsie..asi...no ja poznam aj rockport natolko asi ako zilinu....no sranda...aj ked davno som tam uz nebol...nebavi ma teraz hrat...aj ked na mw sa chystam Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Št 26.4.2007, 19:28 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
emac
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 09.11.2005
Príspevky: 235
Bydlisko: Veľkomesto Bratislava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja poznam Rockport ako Bratislavu (a aj Baywiev ci jak sa volalo to mesto z U2)

_________________
Kto umí, ten umí, kto neumí, ten učí!
Pi 27.4.2007, 18:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist