Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
PO CASE ZACNE SEKAT..pomozte:)

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
PO CASE ZACNE SEKAT..pomozte:)
Autor Správa
megalomaniax
Divák
Divák


Založený: 02.01.2007
Príspevky: 1

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok PO CASE ZACNE SEKAT..pomozte:) Odpovedať s citátom
zdravim..mam problem taky ze celu hru v pohodicke spustim aj vsetko aj zacnem hrat v pohode a neseka a zrazu po dlhom case raz sekne a potom to uz tak seka ze skoro kazdu sekundu , cize je hra uplne nehratelna a nikdy to neskonci..pomozete mi please?

AMD turion 64
1024 ram
256 Nvidia

Dakujem vopred
Ut 2.1.2007, 01:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
upresni aky mas stroj-myslim tym aky mas hardware

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ut 2.1.2007, 07:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
VeVe_350Z
VIP member
VIP member


Založený: 02.02.2006
Príspevky: 1002
Bydlisko: Area51 48°27'22.42" 17°10'42.94"
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Mas notas nie? Vyzera to na to, ze sa ti nieco prehrieva, checkni teploty hlavne grafiky.

_________________

......Benzín náš každodenný daj nám dnes, posväť sa ostrá vačka VTECova, príď očakávaný výkon z teba, i neuveď nás do zadretia, ale zbav nás usadenín karbonu, lebo tvoj je olej, i klukovka, i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen......
Ut 2.1.2007, 09:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
350Z Napísal:
Mas notas nie? Vyzera to na to, ze sa ti nieco prehrieva, checkni teploty hlavne grafiky.


stiahni si SPEEDFAN to je proggram kde ti ukazuje teploty v PC a da sa nastavovat chladenie,... tam uvidis ci sa to prehrieva
Ut 2.1.2007, 12:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
a nemas nieco pretaktovane? tu je link na Speedfan 4.31 a je po cesky:
http://www.stahuj.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/monitoring/speedfan/download/?g[oz]=4.31&g[up]=

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Ut 2.1.2007, 12:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Pato Napísal:
a nemas nieco pretaktovane? tu je link na Speedfan 4.31 a je po cesky:
http://www.stahuj.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/monitoring/speedfan/download/?g[oz]=4.31&g[up]=


pato ma pravdu mozno si daco taktoval a nezaobstaral si si dobre chladenie
Ut 2.1.2007, 12:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
MAFIOZO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 22.07.2006
Príspevky: 327
Bydlisko: East Compton
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
alebo to moze byt v hre,mozno nemas grafiku kompatibilnu s verziou hry alebo take neco...

_________________
Ut 2.1.2007, 13:26 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to iste robilo aj mne a musel som restartovat pc ale to mi robilo ked som mal cestinu a verziu hkzonda. teraz mam razor1191 a nemam cestinu a uz mi ani nepada a ani mi neseka

_________________
Ut 2.1.2007, 13:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kolipo
Divák
Divák


Založený: 24.10.2006
Príspevky: 44

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kokos mne to robi tez akorad dnes som kupil novu grafiku GF7600GT 512 MB DDR2 grafikou to neni neprehrieva sa ?
Pi 13.4.2007, 19:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HardDriver
Divák
Divák


Založený: 02.03.2007
Príspevky: 57

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kolipo Napísal:
kokos mne to robi tez akorad dnes som kupil novu grafiku GF7600GT 512 MB DDR2 grafikou to neni neprehrieva sa ?

u notebooku by sa nemalo prehrievat.. hlavne ten notas zapichni do siete lebo inak ti klesa vykon grafiky a to dost rapidne..
u stolneho PC to bude asi prehrievanim niektoreho komponentu (cpu, ram, vga, chipset) a na to odporucam kupit lepsie chladice

_________________

Pi 13.4.2007, 20:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kamos musel dat este jeden chladic na grafiku a procesor bo sa mu moc prehrievali-skus pri hrani otvorit okno Velmi štastný ako to urobila 350Z

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Po 16.4.2007, 19:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
VeVe_350Z
VIP member
VIP member


Založený: 02.02.2006
Príspevky: 1002
Bydlisko: Area51 48°27'22.42" 17°10'42.94"
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja som nieco take urobila? Ja ked chcem hrat tak neotvaram okno, s chladenim a airflow v case problemy nemam, tak neviem no Mr. Green

_________________

......Benzín náš každodenný daj nám dnes, posväť sa ostrá vačka VTECova, príď očakávaný výkon z teba, i neuveď nás do zadretia, ale zbav nás usadenín karbonu, lebo tvoj je olej, i klukovka, i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen......
Po 16.4.2007, 19:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
on asi myslel ze raz si pisala niekde ze si z haluze otvorila okno,a MEGALOMANIAX uz by si mohol napisat ci sa daco podarilo
Pi 20.4.2007, 20:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jj ked si urcovala teplotu kompu tak si otvorila okno lol Velmi štastný

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
So 21.4.2007, 06:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
VeVe_350Z
VIP member
VIP member


Založený: 02.02.2006
Príspevky: 1002
Bydlisko: Area51 48°27'22.42" 17°10'42.94"
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
lool Mr. Green asi tazko Mr. Green

_________________

......Benzín náš každodenný daj nám dnes, posväť sa ostrá vačka VTECova, príď očakávaný výkon z teba, i neuveď nás do zadretia, ale zbav nás usadenín karbonu, lebo tvoj je olej, i klukovka, i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen......
So 21.4.2007, 13:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
fakt???

http://forum.needforspeed.sk/viewtopic.php?t=1227

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
So 21.4.2007, 17:49 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
emac
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 09.11.2005
Príspevky: 235
Bydlisko: Veľkomesto Bratislava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Hehe...ja mam na PCcku najnovsie chladenie tak, ze som dal dole kryty 5,25" pozicii a na knihy postavil stolny ventilator

A k teme: to nemusi byt len prehrievanim, ale napr. aj nedostatkom ram, ked ti ide k tomu kopa dalsich programov, napr. Skype (ten zere procak aj ram jak hovado) ci ICQ (len lamy pouzivaju oficialny ICQ 5.1), prip. SpeedFan a ine haluze. Ak mas 1GB ram tak vypni co mozes. Osobne mam len 512mb ram a pri hrani vypinam aj antivir.

_________________
Kto umí, ten umí, kto neumí, ten učí!
So 21.4.2007, 18:10 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
VeVe_350Z
VIP member
VIP member


Založený: 02.02.2006
Príspevky: 1002
Bydlisko: Area51 48°27'22.42" 17°10'42.94"
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Gorilaz Napísal:
fakt???

http://forum.needforspeed.sk/viewtopic.php?t=1227

Nepochopil si to ale nevadi, nebudem uz OTckovat Mr. Green

_________________

......Benzín náš každodenný daj nám dnes, posväť sa ostrá vačka VTECova, príď očakávaný výkon z teba, i neuveď nás do zadretia, ale zbav nás usadenín karbonu, lebo tvoj je olej, i klukovka, i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen......
So 21.4.2007, 20:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
HardDriver Napísal:
kolipo Napísal:
kokos mne to robi tez akorad dnes som kupil novu grafiku GF7600GT 512 MB DDR2 grafikou to neni neprehrieva sa ?

....
Dve veci...Notebookove vezrie GeForce maju v nazve "Go"
Kód:
http://www.nvidia.com/page/geforcego7.html

Ta druha,ziadna 7600GT nema GDDR2 pamate,potom by sa uz jednalo o GS verziu Wink

_________________
Ne 22.4.2007, 01:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist