Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Kto mi vysvetlí NFS tak trošku bližšie?

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Most Wanted Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Kto mi vysvetlí NFS tak trošku bližšie?
Autor Správa
wiky
Divák
Divák


Založený: 08.04.2007
Príspevky: 12

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Kto mi vysvetlí NFS tak trošku bližšie? Odpovedať s citátom
Chcela by som vedeť všetko o NFS. Hrám to už dosť dlho a teraz som našla túto stránku myslím , že je super.No chcela by som vedeť ako sa dajú sťahovať autá a tak kam ich mam extrahovať no a dake rady ako prejsť Blacklist. Nenašiel by sa niekto kto by somnou len tak o tom pokecal? zatim čavte
Po 9.4.2007, 11:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Hlavne treba si pozriet cast Poradňa ,riesa sa tam hlavne problemy preco nieco nejde a pod.

Dalej tema Diskusia o MW,vela rad je aj tu,treba si to vsetko prelistovat.To najhlavnejsie sa tu urcite dozvies. Wink

Napr.:
Honicky s chlupatyma...
http://forum.needforspeed.sk/viewtopic.php?t=868
Ako si poradit s Jezkom Smile :
http://forum.needforspeed.sk/viewtopic.php?t=990

Vela problemou vyriesi aj tlacitko Hľadať a vystizne pomenovat svoj cieleny problem.

A ked nie,tak si niekoho odchyt po Sukromnej Sprave alebo nejakom kontakte v profile Wink

_________________
Po 9.4.2007, 11:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
NFS-need for speed-hra o autach-zavodna a tunerska hra..podla toho ktoru verziu hras

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Po 9.4.2007, 13:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jedna sa o MW,keby to bola ina vezria,tak by nebol spomenuty BlackList Wink

_________________
Po 9.4.2007, 13:38 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
wiky
Divák
Divák


Založený: 08.04.2007
Príspevky: 12

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jej diky ste zlaty tak zatim a ked nieco nebudem vedet tak si odchytim asi prave vas. xi čaute zatial
Po 9.4.2007, 14:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
aha...no....tunerska zavodna hra s fizlami...

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Po 9.4.2007, 14:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Gorilaz Napísal:
aha...no....tunerska zavodna hra s fizlami...
....a peknym jesenym prostedim Smile

wiky Napísal:
jej diky ste zlaty tak zatim a ked nieco nebudem vedet tak si odchytim asi prave vas. xi čaute zatial
jj,nz Mr. Green

_________________
Po 9.4.2007, 14:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
wiky
Divák
Divák


Založený: 08.04.2007
Príspevky: 12

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no tak zas až taky blbeček niesom že neviem čo hram. inak ak sa mozem spytat jak sem davate tie fotky to fotite compom , či fotakom?
Po 9.4.2007, 14:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Program FRAPS. Zapne sa,s danym tlaciktom na klavestnici sa urobi Screen a ulozi sa do urcitej pozicie ktora je nastavena na disku.

Obrazok sa ulozi v formate BMP,ktory je avsak velmi velky,takze sa zvycajne upravuje na jpg.

Upravy je mozne robit v Malovaniu/programu na obrazky,napr. Photoshop...

...alebo druha moznost,Print Scrn na klavestnici a Malovanie Wink

_________________
Po 9.4.2007, 14:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja robim screeny s programom screenshots-sice viem ze nie je taky kvalitny ako fraps ale co uz ale mam aj fraps ale vo frapse sa daju robit aj videa

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Po 9.4.2007, 15:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Gorilaz Napísal:
ja robim screeny s programom screenshots-sice viem ze nie je taky kvalitny ako fraps ale co uz ale mam aj fraps ale vo frapse sa daju robit aj videa
Zalezi od vezrie,napr. ja videa nevyuzivam...totis mam free vezriu Fraps (30 sek video,blby format),ktora normalnemu uzivatelovi staci,skoda len tych BMPiek.

Screenshots to robi rovno do jpq?

wiky Napísal:
hop no to nemalo byť sem cela som že ktore je to tlačitko na klavesnici
ASAP

_________________
Po 9.4.2007, 15:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
wiky
Divák
Divák


Založený: 08.04.2007
Príspevky: 12

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
a mohli by ste mi please vysvetliť čo je to spam?
Po 9.4.2007, 15:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Bubak Napísal:
wiky Napísal:
hop no to nemalo byť sem cela som že ktore je to tlačitko na klavesnici
ASAP
Ready,to v cervenom ramceku....


_________________
Po 9.4.2007, 15:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
pre bubaka:jj ten screenshots robi do coho chces to si treba len nastavit ale nema to bohvieaku kvalitu...
pre wiky:aj ja som nevedel co je to spam a vsetci sa mi vysmiali tak radsej by som sa to spytal po pm ale spam je vela nepotrebnych sprav napr. ako diky prosim neni zac ano nie hej ok a to by som mohol pokracovat

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Po 9.4.2007, 15:10 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Gorilaz Napísal:
pre bubaka:jj ten screenshots robi do coho chces to si treba len nastavit ale nema to bohvieaku kvalitu...
Skusim sa po tom poobzerat a zhodnotim,ta podpora jpq by bez upravy by mne bodla Wink

_________________
Po 9.4.2007, 15:13 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no ale kazdy obrazok si odfot min. tak 2krat lebo bud sa to pokazi alebo ti ho neodfoti ale ked si to odfotis 2krat tak 1 z toho by malo byt dobre odfotene

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Po 9.4.2007, 15:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
stlac printscreen (je to 2 tlacitka nad "delete") a hru si daj na listu z pomocou klavesy "windows" alebo alt+tab,otvor malovanie a stlac ctrl+v a uloz si to kde chces... Wink

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Po 9.4.2007, 20:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Most Wanted Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist