Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Most "Bug"

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Most "Bug"
Autor Správa
gustavson
Divák
Divák


Založený: 25.03.2005
Príspevky: 8

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Most "Bug" Odpovedať s citátom
Neviem neviem,
stala sa mi taka vecicka celkom mila aj ked na konci som bez M3_GTR.
Objavilo sa to asi po pol roku hrania (asi 5 profilov je normalnych a potom to zacalo) - po zalozeni noveho profilu mam odomknute na zaciatku kariery uplne vsetko, kazdy je defeat, ale zavody atd. su neodjazdene. neviem ci je to nejaka haluz BlackEdition, pretoze ju mam od zaciatku a jedine co som updejtol bolo na v. 1.3, mozno ze je to tym Question ...
Chcem len vediet ci som alebo nie som sam...neskusal som reinstal, lebo takto je to haluznejsie (ak nahodou)
Po 19.3.2007, 18:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no to sa robi aj mne reinstal nepomoze lebo som to uz 3 krat odinstaloval aj nainstaloval mno to bude asi tym black edition ale mne sa ten BE neda odinstalovat ale to je jedno

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Po 19.3.2007, 19:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
pocul som od viacerych ludi ze im to robi...mne sa to este nestalo.,..nevim v com je problem

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Po 19.3.2007, 21:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Lokan
Divák
Divák


Založený: 09.08.2006
Príspevky: 37

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
problém je v tom, keď máš viac profilou.
Aj ja keď mám len jeden profil, tak pohoda. A potom keď už sú dve alebo tri tak to odomkne.
je to nejaký bug

_________________
///M3 rulez

Pi 13.4.2007, 18:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja mam v mw 4 profily a pohoda....mate nejake blbe verzie...asi nelegalne ze? to bude tym.... Mr. Green

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 13.4.2007, 22:38 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
VeVe_350Z
VIP member
VIP member


Založený: 02.02.2006
Príspevky: 1002
Bydlisko: Area51 48°27'22.42" 17°10'42.94"
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jj toto sa stalo aj mne...2 profily ok, v ostatnych dvoch to zacalo robit tu blbost co popisujes.

_________________

......Benzín náš každodenný daj nám dnes, posväť sa ostrá vačka VTECova, príď očakávaný výkon z teba, i neuveď nás do zadretia, ale zbav nás usadenín karbonu, lebo tvoj je olej, i klukovka, i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen......
Pi 13.4.2007, 23:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist