Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
11-12 diel NFS (nie carbon ten uz je)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
11-12 diel NFS (nie carbon ten uz je)

Aky by ste dali nazov novemu NFS
Carbon 2
4%
 4%  [ 1 ]
Most Wanted 2
0%
 0%  [ 0 ]
Underground 3
33%
 33%  [ 7 ]
nazev ze filmu
4%
 4%  [ 1 ]
vymysleny nazev
57%
 57%  [ 12 ]
vymysleny nazev svúj oblibeny
0%
 0%  [ 0 ]
Celkom hlasov : 21

Autor Správa
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
rusty Napísal:
Need for speed Drift
Need for speed High Speed Very Happy


ja by som bral neco napaditejsie...a drift radsej taky normalny....hlavne ne jak v carbone ze sa da driftovat aj pri 250 Mr. Green

need for speed most realistic Velmi štastný

need for speed furious race

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Po 19.2.2007, 21:20 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Awattar
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 13.08.2006
Príspevky: 576
Bydlisko: medzi klavesnicou a stoličkou
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
omg a nechapem naco chcete zvecsit mesto podla mna je to blbost lebo uz pri NFSMW bolo dost velke ale tam sa z fizlami dalo zahrat na dialniciach no Carbone ma to z nebavilo a bolo to onicom. Napr san andreas uz hram asi od decembra a stale to iste, stale po internete a stale ma ta hra este bavi. Nfsc som presiel za jediny weekend a konec. Odinstaloval som to. Proste to bola nuda..
EA by do toho mali dat niaky smrnc, napr ze by sa dalo chodit po meste a s tym tymom chodit niekam na autosalony a vyhravat peniaze, sponzorov..

Ako ja sa potesim kazdemu nfs co vydaju ale zasa chcel by som aby ma to aj dlhsie bavilo..

_________________


Po 19.2.2007, 21:32 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no tak v carbone bolo na nic mesto...ja by som bral neco jako rockport...ale nech je tam viac takych zaujimavych miest kde by sa dalo pocas freeroamu poblbnut....a hlavne nech ma po minute jazdy nezacnu nahanat polisi...bo to si potom nemozem ani zajazdit po meste v klude...hned ich mat za sebou...

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Po 19.2.2007, 23:18 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Murciélago
Divák
Divák


Založený: 18.12.2006
Príspevky: 15
Bydlisko: Trebišov
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja by som v novom NFS uvítal, keby tam boli všetky autá z Carbonu, poprípade aj ďalšie napr. Diablo SV alebo iny typ, ale aby boli dostupné aj v kariére-napr. Zonda, Koenigsegg atď. Veď všetci by sme si s nimi radi len tak zajazdili po meste, poprípade otestovali maximálku na dialnici, ale nemôžme, lebo sú len v Quick race a navyše sa ťažko odblokuvávajú Crying or Very sad
Ut 20.2.2007, 14:38 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Woody33
Divák
Divák


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 29
Bydlisko: DS :D
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja chcem underground 3 Smile
Ut 20.2.2007, 18:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
edy ma to juiced 2 vyst??a inac ja by som dal osobitnu cast nfs s nazvom Need for Speed: Fast and Furious a boli by tam vsetky auta z fnf iba auta z fnf

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ut 20.2.2007, 18:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Woody33 Napísal:
Ja chcem underground 3 Smile


trapny nazov....na to aby to bolo dobre ako U2 sa to nemusi volat U3 Velmi štastný

Gorilaz Napísal:
edy ma to juiced 2 vyst??a inac ja by som dal osobitnu cast nfs s nazvom Need for Speed: Fast and Furious a boli by tam vsetky auta z fnf iba auta z fnf


toto ja vobec necem...a urcite nesom sam Exclamation

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.

Naposledy upravil bavorak dňa Ut 20.2.2007, 19:02, celkom upravené 1 krát
Ut 20.2.2007, 18:59 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
marek18-777
Divák
Divák


Založený: 18.10.2006
Príspevky: 29

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
S tym nazvom som spokojnej ... Smile

Jedna vec mi vzdy chabala v NFS a to boli vystavy na autosalonoch myslim neake v hre nie realitu ... Rolling Eyes

Hudba by sa mala dat aj za jazdy stisit ako u Realu , ako aj realnejsia fyzika motora a spojky ked dam zapalovanie on a pojku na podlahu a plyn tiez musi sa mi motor kazit alebo rozbehnut na 60 aspon

Crying or Very sad vie niekto Mail na EA ?

Surprised kto zvas ma neaku tu literaturu ohladne Aut celkovo

Arrow NEch EA si nastuduje Tuningove katalogy Velmi štastný



Ten Juiced II bol Velmi štastný Velmi štastný Velmi štastný Velmi štastný Velmi štastný Velmi štastný Velmi štastný

Idea Snad EA splni co vravela ?
Ut 20.2.2007, 19:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
a co vravela? a mejl na ea bude...tipujem...
ea@ea.com Velmi štastný napadite ze?

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ut 20.2.2007, 19:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Awattar
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 13.08.2006
Príspevky: 576
Bydlisko: medzi klavesnicou a stoličkou
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
www.ea.com tam to bude, tam som si nasiel aj infolinku a vyzvanalsom som..
btw ten nazov nfs fnf je uplne trapny a blby. Podla mna ea nebude kopirovat dake filmy

_________________


Ut 20.2.2007, 19:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja chcem tunning zrazy a hlavne sprint na 400 m a napad s tym nfs fnf som asi posral

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
St 21.2.2007, 15:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no tak preteky na stvrt mile by nemali chybu....to mi v nfs chybalo...lebo ked ma drag uz okolo toho kilaku to je onicom...to neni to prave co ma byt....tych 10 sekund na ktore sa clovek uplne odputa a zabudne na setko (ako to bolo spominane v fnf1) Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
St 21.2.2007, 21:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ale suhlasim s GORILAZOM ze by mohli byt ZRAZY bolo by to lepsie a hodnotil by sa tam vyzor auta

NFS U2 ste sa fotili do casopisov tak tu by to mohlo byt na zraze Wink
Št 22.2.2007, 15:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
a nehodnotil by sa len vyzor ale aj zvuk vyfuku a motora dalej naj ozvucenie auta a tak

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Št 22.2.2007, 16:05 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
marlin
Modelář
Modelář


Založený: 01.11.2004
Príspevky: 371
Bydlisko: New Bor
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
chyb porsche uleashed 2

_________________
Št 1.3.2007, 01:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no ja by som bol rad keby dali do nfs v zaklade nejake ferrari

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Št 1.3.2007, 07:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ale ferrari by sa mi nelubilo vytunene mohlo by to byt v nejakych sekciach ze boli by carriery drifter profi jazd napr na sport lux karach a ece nieco ine ale v novom nfs by rozhodne mali byt 1. zrazy 2. drifty 3. neony a vsetko co k tomu patri
Št 1.3.2007, 09:20 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TWOQAN
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 31.01.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: LIPTOVSKÝ MIKULAŠ
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
marlin Napísal:
chyb porsche uleashed 2
to by bol tlak porsche uleashed 2,ale asi ani neurobia Sad
Št 1.3.2007, 12:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
co tak nfs bmw unleashed Velmi štastný sak bmw ma dost dobru historiu sportovych aut....by mohlo byt zaujimave...a samozrejme nech je to co najrealnejsie

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Št 1.3.2007, 12:35 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
popdla mna tam bude fyzika o hovne ako v carbone skoda ze tam to je ze ides 190 km/h v drifte je to doc nerealne alebo ides doc rychlo do zakruty a nepresmykuje ti zadok auta . to je blby alebo nesmyka sa ti ked prsi je to to iste ako ked je sucho . jo a este k tomu BMW unleased ja bych sa poesil lebo auta BMW su supeeeer
Št 1.3.2007, 21:53 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 3 z 6
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist