Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Hardwarové nároky
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Most Wanted Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Hardwarové nároky
Autor Správa
kepi
Divák
Divák


Založený: 07.03.2006
Príspevky: 3

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Problemy Odpovedať s citátom
Nevie mi niekto pomoct?
Vzdy ked dorazim tam kde mi daju vybrat nove auto si vyberem a potom zacne loadovat a potom sa to zrazu vypne pre nedostatok virtualnej pamate.neviete jak by sa to dalo spravit?
dakujem
Ut 7.3.2006, 21:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
kepi
Divák
Divák


Založený: 07.03.2006
Príspevky: 3

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Problems Odpovedať s citátom
a este.mam notebook Intel Celeron CPU 2.67Ghz, 256 RAM, 32MB :mrgjavascript:emoticon('Mr. Green')reen: grafika SISM650
Ut 7.3.2006, 21:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
IQLogic
Divák
Divák


Založený: 28.01.2005
Príspevky: 30
Bydlisko: Maternica
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no tak ja som si vypol vsetky tiene (aspon tie dynamicke) a pekne odlesky.. teraz mi to ide najmenej 40fps s vyhlazovanim 8x!!! a to je potom krasa sa na to pozerat

_________________
Nikto nie je dokonaly!
Okrem mna!
So 10.6.2006, 17:13 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nema niekto nainstalovane mw? ja teraz kukam v control paneli ze mw ma len 724MB...sa mi to vobec nezda... Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ut 20.2.2007, 15:59 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
VeVe_350Z
VIP member
VIP member


Založený: 02.02.2006
Príspevky: 1002
Bydlisko: Area51 48°27'22.42" 17°10'42.94"
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no mne na disku zabera 2.83 GB Velmi štastný takze tych 724 je nejako malo hm Wink .

_________________

......Benzín náš každodenný daj nám dnes, posväť sa ostrá vačka VTECova, príď očakávaný výkon z teba, i neuveď nás do zadretia, ale zbav nás usadenín karbonu, lebo tvoj je olej, i klukovka, i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen......
Ut 20.2.2007, 16:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no ja si pamatam ze to zaberalo nejakych 2,8 mozno 2,9 giga a teraz som to nainstaloval znova..ma to 724 mega a ide to normalne Velmi štastný ja som osobne len rad

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ut 20.2.2007, 19:05 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Most Wanted Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist