Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
11-12 diel NFS (nie carbon ten uz je)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
11-12 diel NFS (nie carbon ten uz je)

Aky by ste dali nazov novemu NFS
Carbon 2
4%
 4%  [ 1 ]
Most Wanted 2
0%
 0%  [ 0 ]
Underground 3
33%
 33%  [ 7 ]
nazev ze filmu
4%
 4%  [ 1 ]
vymysleny nazev
57%
 57%  [ 12 ]
vymysleny nazev svúj oblibeny
0%
 0%  [ 0 ]
Celkom hlasov : 21

Autor Správa
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak ako tu uz niekto hovoril: skodovku ma pod palcom Volkswagen a ked tam bude Golf R32 ta urcite tam nebude ŠKODA . ale hodila vy sa napr. octavia RS.


BTW. MYSLEL SOM TAK,ZE V KARIERE BY NEBOLI SUPERSPORTY ALE IBA NEJAKYCH TAKYCH NORMALNEJSICH AUT A BOLO BY ICH 15. ALE BOLI BY TAM AJ NEJAKE TIE NAPR. pAGANI zONDA ATD. ALE BOLI BY LEN AKO BONUSOVE, KTORE BY SA OTVORILI PO PREJDENI KARIERI. A SAMOZREJME BY SA DALI PLNOHODNOTNE VYTUNIT

_________________
So 17.2.2007, 09:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
fyzika by mohla byt tiez prepracovanejsia a grafika ako v mw alebo c tuning by som chcel ako v u2 samozrejme moznosti upravy s autosculptom a ine nove vylepsenia auta ci uz enginu alebo interieru mohli by tam byt obycajne auta ake mame v europe a amerike ale nie supersporty mozno by som tam dal carreru 911 ostatne by boli , audiny starsie , bmw-cka aj starsie napr. e36is , napr m3 m5 a dal by som tam pre zaujimavost aj bmw 328i 130d , renault megane a thalia nie len clio , peugeot 307 a 206 , vw golf a passat alebo na miesto passata boru mozno aj touran ako v tokyo drifte corrado , opel zapira opc a seat leon cupra opel astra twintop , honda prelude a civic , mercedesy cls clk500 c sportcoupe a ml 400 cdi , a supol by som tam aj volva s40 c70 coupe s80 , dalej uz neviem mozno nejake fordy ale toho mam moc vela tiez by tam mohlo byt damage auta srtiedanie den a noc a sranda by bola kebyze je tam nejake obdobie aj sneh napr pre off road cary napr x3 hummer h2 bmw x5 jeep grand cherokee atd. ale toto su nesplnitelne sny o dalsej serii nfs
So 17.2.2007, 09:54 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marek18-777
Divák
Divák


Založený: 18.10.2006
Príspevky: 29

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok auta Odpovedať s citátom
ONi tie kary este dodaju istotne Shocked Velmi štastný Wink

Podla mna tie skodovice su pekne len ta 130 ci 120 a mozna len Otcavia alebo Fabia
Citácia:
Idea nebo ani jedna Skodovka


Idea Dneska ked som bol vonku ma napadla taka vec

1. Auta Neratamam , AKe daju take budu ... Vzdy EA nieco nespravi tak ako by druhy chceli mat ako hrat

2. AutoSclupt , je mi jedno ako to s nim dopadne len nech u spojlera daju vestiu vysku ako je

3.Telo auta - spoijer , vyfuky,narazniky... - celkom dobre ze toto nik nevyneha

4.Vykonova cast - motor,spojka,pruzinky... -
So 17.2.2007, 14:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja by som tam napratal aj hondu s 2000

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
So 17.2.2007, 14:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
slovacsko//// no tak carlist by som bral ovela bohatsi... ale ten scenar nie je zly....btw: ten bavorak by mohol byt M6 Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
So 17.2.2007, 15:10 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
marek18-777
Divák
Divák


Založený: 18.10.2006
Príspevky: 29

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok VNUTRO auta nema tuning ale len 0 Odpovedať s citátom
Vnutro auta u U2-MW-C-? nema vobec tuning vnutra:

Coby mohli aspon urobit je to to :

-Volant by sa modol dat najst podla vyrobcu a typu ako diskov

-Paka na rychlosti by som tie ocakaval tuning

-Palubne hodinky by tiez mohly dat ine

-neony vo vnutri auta tiez

-podlaha by sa mohla dat zmenit ako farba a styl podlahy ci Carbonova ci Plech

-sedacky by mohly byt tunerske a nie klasiky
- Palubny PC by mohol byt na doske AUta ako to by va na vystavach AKo je Nitra alebo BA
- Neake dobre Radio ci MP3- ci DVD prehravac by tam tiez mohli dat
-v zadu by mohli dat 2-3 NOS Flase

-a v kufri repra co su a zosilovac a tu bateriu



\






[img]www.tuning.art.pl/vt/pliki/skoda_po1.jpg[/img]










- dvere a kucka tak tiez
[/b]
So 17.2.2007, 17:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nadhery tie auta dobre napady ja by som suhlasil+este nejake konzoly v aute ale to uz zachadzam pridaleko

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
So 17.2.2007, 19:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak ono by bolo najlepsie keby to nfs vyslo tak za dva-tri roky a take jake si ho tu my zelame...taka verzia nfs ktora sa limitne blizi k dokonalosti Velmi štastný fyzika, tuzing, carlist
no a bolo by to lepsie jak ked vynde neco za rok po carbone a zas to bude neco shitne v com bude polovica veci z carbonu....napr polisi, doprava atd....nech je to neco uplne ine...vsetko nove (grafika, auta, civilna doprava, policajne auta) ale zas tam nemusia byt nejake special novinky ktore budu na hovno....ja by som bral nejake pekne realne ilegalne zavody typu underground z dobrym tuzingom a zaujimavym mestom a tratami...a aj nech je to dost dlhe...ne jak carbon na 10 hodin Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
So 17.2.2007, 21:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
rusty
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 26.07.2006
Príspevky: 1626

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
-nizke naroky
-100 aut (ako v juiced)
-trocha realisticka fyzika auta
-a zeby sa to hralo velmi dlho asi 1 mesiac ako u2 Mr. Green a nie ako carbon 12 hod.

_________________
So 17.2.2007, 22:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
marek18-777
Divák
Divák


Založený: 18.10.2006
Príspevky: 29

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok ANO Odpovedať s citátom
MAS pravdu ... ved zas tam nemusi byt 100 aut v kariere ... tio by som hral 1 mesiac alespon nech je to dobre
So 17.2.2007, 23:19 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marek18-777
Divák
Divák


Založený: 18.10.2006
Príspevky: 29

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok mesto Odpovedať s citátom
ja by som zvolil tieto mesta asi podla vekosti ale v max detaloch

Berlin
Vieden
Praha
Bratislava - tu by presiel aj za 12h
Kosice - asi ano tiez
Tokyo - uvazujem na tymto myslim TD alebo KingDrift alebo Drift verzus poschodove parkoviska ... to by sa hralo a nie ako Carbon ale MW tiez nebol zly vratane tej grafiky ale Jedine Carbon graficky bol OK
So 17.2.2007, 23:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to co je to tu za hadku? Question Velmi štastný
joj taketo vase ze kosice, blava, a skodovky v nfs...sa uvedomte ze to v USA ani jedno nepoznaju...trochu realneho myslenia do toho...
nech radsej nejake mesto vymyslia...a nech su tam aj dialnice aj hory (serpentiny) aj nejake mesto...len nech je to nejake logicke postavene mesto a nech tam neni zbytocna chaoticka splet ulic... Wink

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 18.2.2007, 14:38 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
marek18-777
Divák
Divák


Založený: 18.10.2006
Príspevky: 29

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok je tak Odpovedať s citátom
Ja by som tiez povedal ze ziadne mesto z toho sveta by som nedal len kvoli tomu ze by to robili 300 rokov aj tak by to nebolo a este my by sme to hrali 1 rok a to je onicom .
Suhlasim s ostatnimi .
Nech je to mesto ako u Carbona len 2-3x vetsie . a viac atrakcii a nie zase prejdene za 1 den . Suhlasim aj stym ze tam bude system BlackListu ako v MW aspon tolko co u MW je oponentov alebo +
Ne 18.2.2007, 15:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no tak ale nejaku zaujimavejsiu formu by to podla mna chcelo....ne len ze prejdem 7 zavodov, par zavodov s polismi a mozem ist s dalsim z blacklistu...no a mesto ako v carbone radsej ne...palmont sa mi vobec nepaci....to radsej rockport....to bolo podla mna ovela lepsie mesto....
a v palmonte sa inak furt vobec nevyznam...rockport poznam lepsie jak zilinu Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 18.2.2007, 15:54 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mohli by tam byt aj nejake temne uzke ulicky do ktorych by sa voslo iba jedno auto alebo 2 bolo by to zaujimave potom dlhe dialnice a tunely . jo a aby som nezabudol tak tuning shop by mohol byt vyse ale nech tuningy vsetky su po kope nie ze to bude rozhadzane na milon obchodov nie ze neony v jednom shope a bodykity v druhom . behat po meste od shopu k shopu ma nebavi
Ne 18.2.2007, 16:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no ja by som tam bral este vlaky a podzemne poschodove garaze...a v nich drift..taky novy typ zavodu...to by bola total parada... Velmi štastný

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 18.2.2007, 17:05 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ako vo fnf td co??to by som bral aj ja a dal by som tam ako unikatne auta take ako boli vo fnf

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ne 18.2.2007, 19:18 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak necem mat nfs fnf....to ne....len nejaka inspiracia z toho ale nech to neni zas take ze by to bolo jasne poznat ze je to fnf....mne sa tam pacili tie zavody v garazi (drift) a tie dragy cez zeleznicne priecestia Wink

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Po 19.2.2007, 16:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
rusty
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 26.07.2006
Príspevky: 1626

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Need for speed Drift
Need for speed High Speed Very Happy

_________________
Po 19.2.2007, 18:05 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ocakaval by som ovela viac bodykitov keby robim auto tak a nie cez autosculpt tak ako sa dalo vybrat si v CARBONE a keby boli lepsie a krajsie nie take hnusoby skarede a takych tam bolo dost Sad
Po 19.2.2007, 18:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 2 z 6
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist