Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Milion $

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Milion $
Autor Správa
velky_muftu
Divák
Divák


Založený: 09.11.2006
Príspevky: 8

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Milion $ Odpovedať s citátom
Jeden z goals je ziskat v career mode melon...ako bez kodov mozem naskrabat tolko penazi?
Št 9.11.2006, 21:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja mam 30% hry a mam Camaro SS (performance skoro vsetko plne) a aj napriek tomu mam 206 000. Takze do konca hry je realne nahrať tolko Wink

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
Št 9.11.2006, 22:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
snazit sa Wink

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Pi 10.11.2006, 00:54 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
podla mna to pojde sak za kazdy pretek dostanes coraz viac a viac a ak sa ti to do konca nepodari tak pojdes nejake preteky este raz a za kazdy dostanes 500 resp. 700 no a ked budes trpezlivy tak sa aj na ten milion dostanes
Mr. Green Mr. Green

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 10.11.2006, 17:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
SAM
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Bydlisko: Poluvsie
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
alebo sa ti podari vyhrat auta od bossov a tie potom predas->to je dohromady asi 350 000

_________________
So 11.11.2006, 09:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
velky_muftu
Divák
Divák


Založený: 09.11.2006
Príspevky: 8

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
lebo ja uz som na 97% a mam len necelych 400 litrov - sice som si kupil evoIX + plny performance tuning, taktiez max performance este RX-8, RX-7 a DB-9...vyhral som vsetky auta bossov....a auta nepredavam...ale tak chcel som vedet ci neni nejaky iny sposob ako lahko zarobit viac love Velmi štastný asi ne takze co uz Smile
Ne 12.11.2006, 23:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
BEZ HNUSNYCH CHEATOV Velmi štastný



_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ut 26.12.2006, 20:26 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Korki strek
Divák
Divák


Založený: 28.03.2005
Príspevky: 38
Bydlisko: Stupava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Kaslite na tuning karoserie, majte v partii stale pribrateho toho Nevilla +200 a Samson blocker dava tiez financny bonus za vyhraty zavod (samozrejme, ak sa ho on zucastni). Kupujte diely do auta s Yumi v partii a kupujte auta, ked je v partii Niki. Nekupujte zbytocne auta. Dve Vam na zarobenie melona stacia. S autami urovne 2 prejdete karieru do 99% v pohode (naco zbytocne minat na auto 3 urovne). Jazdite yyzvy v kariere. Odomknete pritom dalsie karty Smile Tak to je tip pre tych, co chcu otvorit bonusovu kartu zarob 1 milion behom kariery.
St 27.12.2006, 17:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
inac sa da aj tak ziskat ze ked pojdete pretek dostanete zan niekolko tisic .a ked pojdete ten isty zavod po druhy krat tak tiez zan dostanete rovnaky sumu

_________________
St 27.12.2006, 18:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Korki strek
Divák
Divák


Založený: 28.03.2005
Príspevky: 38
Bydlisko: Stupava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
V Most wanted urcite, v Carbone asi tazko.
St 27.12.2006, 23:32 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nevilla by som tam furt nemal....ak si das nejakeho ineho tak ten pridava 10% vyhry navyse ku kazdemu vyhratemu zavodu...pocas kariery ked su tie 20-tisicove zavody je to lepsie Wink

a milion spravis aj s autom druhej urovne a karieru na 100%...ten posledny zavod s dariusom je potom dost makacka...a chce to dobre nervy ale ide to..mne sa to podarilo na caymane S

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 31.12.2006, 00:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
roman 14
Divák
Divák


Založený: 03.04.2010
Príspevky: 6
Bydlisko: topolcany
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja mam 78% hry a mam 1050000
Št 10.6.2010, 21:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist