Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
NFS????? - zklamani
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
NFS????? - zklamani
Autor Správa
gustavson
Divák
Divák


Založený: 25.03.2005
Príspevky: 8

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok NFS????? - zklamani Odpovedať s citátom
Doterz som bol skalny fanusik serii NFS, ale od pod poslednej edicie carbon ma to prestava bavit, hrat dookola U2 a MW sa uz tiez neda a tak radsej prechadzam na okruhove specialy, pocnuc seriou ToCa az po GTR2. Chcete vediet vyhody: mnozstvo druhov nastaveni auta, ovela realnejsie chovanie auta, super damage model, nutnost pouzit pitstop(auto nema neobmedzenu nadrz a neznicetelne pneumatiky ako v NFS); jednym slovom REALITA...
Mozno ze ked v EA dostanu rozum tak sa vratim, ale inak to nema vyznam, cim dalej tym vacsie sracky...Majte sa a pekne nudenie.
P.S. Porshe Unleashed is the best of NFSseries![/b]
St 6.12.2006, 12:59 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TWOQAN
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 31.01.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: LIPTOVSKÝ MIKULAŠ
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
podla mna nfs3 a nfs2 su lepsie ako carbon,na dvoch to je sranda hrat
St 6.12.2006, 13:32 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Sla1eer
Divák
Divák


Založený: 30.11.2006
Príspevky: 8
Bydlisko: Alfa Drakonis 2
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok najklasickejší diel je podla mna NFS Hot Pursiut Odpovedať s citátom
S need for speedmy som strávil strašne vela času....všetko to začalo ked som mal asi 7 rokou.
Bolo to NFS 2 SE to bola hra...nič sa tam neprechádzalo nič sa tam nevyhrávalo ale aj tak som to hral 3 roky dosť intenzívne......potom som dostal NFS HP to bolo tieš super.....ach jaj
dalej to išlo s NFS porshe 2000......bolo to dobre ale nie tak ako NFS HP...to je moje detstvo.
Tie hry mali brutal dlhu hraťelnosť a ked to porovnám s NFSU2 a tak ...Tieto nové NFS stavaju hraťelnosť na tom že stále čosi vyhrávaťe.....staršie nfs bola čistá radosť s jazdenia.A potom si to ešťe všetko pozreť v replay.....skusťe hrať carbon s stockovími autami stále jednu trať....šak to je utrúpenie...a Hot Pursiut? to je dokonalé šťatie a o šťastie tu predsa ide Wink
St 6.12.2006, 15:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no tak mna uz tiez viac bavia ine..napr flatout...to ma chytlo a je to predsa realnejsie...no a vyzera to tak ze dalsia seria nfs nebude zas ine.---tiez som bol verny fanda nfs ale chce to neco revolucne co tu este nebolo...zial toto zelanie asi nebude splnene

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
St 6.12.2006, 16:13 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja len poviem ze to mam len kvoli tuningu...pustam to len na odreagovanie co je skoda lebo kedysi velmi davno som sa tesil z NFS5 strasne...takze tu len vytunit, pripadne urobit par ingame screenov a zase vypnut...to je na tom to strasne, a u mna od vzdy vyhravali hry viacej iduce k realite, flatout sa nerata Velmi štastný

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
St 6.12.2006, 16:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
spd
Divák
Divák


Založený: 01.11.2006
Príspevky: 26

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: NFS????? - zklamani Odpovedať s citátom
gustavson Napísal:
Doterz som bol skalny fanusik serii NFS, ale od pod poslednej edicie carbon ma to prestava bavit, hrat dookola U2 a MW sa uz tiez neda a tak radsej prechadzam na okruhove specialy, pocnuc seriou ToCa az po GTR2. Chcete vediet vyhody: mnozstvo druhov nastaveni auta, ovela realnejsie chovanie auta, super damage model, nutnost pouzit pitstop(auto nema neobmedzenu nadrz a neznicetelne pneumatiky ako v NFS); jednym slovom REALITA...
Mozno ze ked v EA dostanu rozum tak sa vratim, ale inak to nema vyznam, cim dalej tym vacsie sracky...Majte sa a pekne nudenie.
P.S. Porshe Unleashed is the best of NFSseries![/b]


Dalo sa dosiahnut rekord trate a nasledne prekonat sam seba (predbehnut to priesvitne auto) Videl si krasne kde si urobil chybu atd. bolo to urcite lepsie.
St 6.12.2006, 17:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hopko
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 23.08.2005
Príspevky: 481

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Podla mňa je Carbon totalny prepadak!
Na NFS Porsche 2000 nesiaha ani po päty, U2 ani po členok a MW ani po koleno!
To znamená že NFSC je totalne prt oproti predchadzajucim dielom!!!
St 6.12.2006, 18:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
VeVe_350Z
VIP member
VIP member


Založený: 02.02.2006
Príspevky: 1002
Bydlisko: Area51 48°27'22.42" 17°10'42.94"
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Suhlas, ked mienia pokracovat v trende akym je Carbon tak dakujem, ale toto fakt nestoji za rec. Po prejdeni to mam uz len kvoli tuneniu aut, nic viac... Zlate NFS5.

_________________

......Benzín náš každodenný daj nám dnes, posväť sa ostrá vačka VTECova, príď očakávaný výkon z teba, i neuveď nás do zadretia, ale zbav nás usadenín karbonu, lebo tvoj je olej, i klukovka, i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen......
St 6.12.2006, 18:37 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja ho zo dna na den nenavidim viac a viac...cim viac hram flatout tym sa mi viac ten flatout paci a zistujem ze nfs vobec neni taka sranda len arkadovka co tam furt musis zhanat peniaze...absolutna nuda pri 400kmh rychlosti....predchadzajuce diely ma viac bavili ale aj tak sa mi to zda uplna nuda teraz...mozno po nete je to sranda ale to ja nemam na to pc ani net Confused

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 8.12.2006, 20:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
este sa mi nepaci jedna vec ktoru ale stale vyuzivam: teleport mestom! proste kliknem na miesto a zavodim! v U2 som si musel pekne dojst po pretek maximalne som sa mohol teleportovat do garaze ale v carbone by to tak nemalo byt kedze su tam polisi!dokonca uz aj obchod je v garazi a aj da predajne auta sa da teleportovat! a asi aj preto sa zda ta kariera taka kratka lebo v kuse sa len zavodi! v u2 to tak nebolo a bola to dost dlha hra a to je jedna z veci ktora sa mi na nej paci

_________________
Ne 10.12.2006, 20:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
DIEGO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 10.07.2006
Príspevky: 420
Bydlisko: Middle-Earth
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jj v tomto smere by to mohli viac prisposobit realite

_________________
Ne 10.12.2006, 21:21 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no to ja nikdy nepouzivam tieto teleporty lebo to je fakt blbost...v zivote som to nepouzil...blbost...hlavne ked su tu polisi ako uz bolo povedane

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 10.12.2006, 21:29 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mne to vadi podobne ako slovackovi...minimalne navrat k U2 Exclamation

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Po 11.12.2006, 13:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Woody33
Divák
Divák


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 29
Bydlisko: DS :D
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Hmm na carbon som sa tesil strasne ale aj ma dost rychlo presla chut do hry myslel som si ze to bude lepsie
Po 11.12.2006, 16:59 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hopko
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 23.08.2005
Príspevky: 481

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Woody33 Napísal:
Hmm na carbon som sa tesil strasne ale aj ma dost rychlo presla chut do hry myslel som si ze to bude lepsie


To si myslel každí!!!!
Pi 15.12.2006, 13:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
hej a teraz si skoro kazdy mysli opak...zial...ktovie ako su s tym spokojni inde...my na tomto fore dost to kritizujeme ale mozno inde si nevedia vynachvalit...nejaki lameri

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 15.12.2006, 15:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
hej existuju aj taki co to vychavaluju len preto ze to je NFS

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Pi 15.12.2006, 17:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
MAFIOZO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 22.07.2006
Príspevky: 327
Bydlisko: East Compton
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mna mw bavilo ovela viac ako carbon...a aj u1 a u2 ma bavilo ovela viacej a to je uz pre nfsc hanba...

_________________
Pi 15.12.2006, 19:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Hopko
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 23.08.2005
Príspevky: 481

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
EA by maly začať niečo robiť lebo ak nabuduce spravja takuto havdzku hru tak sa ludia vzburia a podpalia vsetky pobocky EA na svete.
Len neviem kto by v tom odboji bol ked si ludia kupuju taketo hry iba preto ze je to znacka NFS!!!!!
EA Games to velmo dobre vie a asi preto robia takto sk...... NFSčka.
Ut 19.12.2006, 14:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ako už bolo povedané tak je Carbon prepadak. Odinstaloval som to hned ked som presiel tu babu stym amerikancom ( uz neviem co to mala) som si uvedomil že to vlastne bude furt to iste. Čo sa týka tuningu tak vtom jednoznačne vedie NFS U2. Wink

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
St 20.12.2006, 22:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist