Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Carbon alebo Most Wanted?
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Carbon alebo Most Wanted?
Autor Správa
Sla1eer
Divák
Divák


Založený: 30.11.2006
Príspevky: 8
Bydlisko: Alfa Drakonis 2
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Carbon alebo Most Wanted? Odpovedať s citátom
Mám problém...neviem si vybrať medzi Need for Speed Carbon a Most Wanted......tak sa my zdá že s toho carbonu niesťe moc nadšení.....a niekto povedal že MW je aj dlhšie....idem si to kupiť na X-box 360.Tak prosím napíšťe čo by sťe prečo volili alebo nevolili.
Ut 5.12.2006, 17:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Swingal
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 23.04.2005
Príspevky: 408
Bydlisko: Blava ne?
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
JA skor za carbon bo je tam lepsi tuzing Wink

_________________

ICQ: 256-909-394 WEB: www.wiizone.sk
Ut 5.12.2006, 18:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
TWOQAN
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 31.01.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: LIPTOVSKÝ MIKULAŠ
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja keby som si kupoval x-box 360 tak by som nekupoval ziadne nfs ale PGR3
Ut 5.12.2006, 18:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Sla1eer
Divák
Divák


Založený: 30.11.2006
Príspevky: 8
Bydlisko: Alfa Drakonis 2
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok ratšej PGR3 hovoríš? Odpovedať s citátom
PGR 3 je dobrá hra to viem len ju nepoznám Smile Precalen zostanem pri carbone ....
Ut 5.12.2006, 20:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
=ANdr3w=
Divák
Divák


Založený: 21.11.2006
Príspevky: 10
Bydlisko: [SWK]Lučenec
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jednoznacne MW, Carbon je onicom, slaby, a hratelnost nulova, a to nehovorim o mizernom AI, a grafike Laughing

_________________
Kto roby od rana ???
Ut 5.12.2006, 20:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Sla1eer
Divák
Divák


Založený: 30.11.2006
Príspevky: 8
Bydlisko: Alfa Drakonis 2
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok hmmmm......každí vraví niečo íné... :) Odpovedať s citátom
to máš pravdu.......to AI by mi ani tak nevadilo pokial neni niake moc sprosté a bugové.Ale grafika? To si nemyslím......na na našom HDTV samsung z tesca Velmi štastný to pojde dobre...dakujem že píšeťe Wink
Ut 5.12.2006, 21:26 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
MW jednoznacne Smile

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
St 6.12.2006, 01:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Sla1eer
Divák
Divák


Založený: 30.11.2006
Príspevky: 8
Bydlisko: Alfa Drakonis 2
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok takže MW začína viesť ...zaujímavé Odpovedať s citátom
MW ? no hej....ale ten carbon ma dosť láka.....je naozaj takí krátky a zabugovaní? Predsa len je to čerství noví diel............Je tam niečo ako dyno tuning alebo dáke nastavovanie ako v NFSU2 alebo NFS MW ? ja si spomínam že auto sa dalo nastavovať už od NFS hot Pursiut z 1998.
St 6.12.2006, 12:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
podla mna carbon...ale zase ze by mw bolo zle to vobec.,..tam oblo pozitivne ze tam bol den a ze polisi neboli az tkai cheateti jak v carbone...ale v carbone su zas super tie zavody v canyone...to nema podla mna chybu....a ten tuning je omnoho lepsi Smile

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
St 6.12.2006, 16:19 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Sla1eer
Divák
Divák


Založený: 30.11.2006
Príspevky: 8
Bydlisko: Alfa Drakonis 2
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok mám otázku Odpovedať s citátom
okolko je MW dlhšie ako Carbon?
St 6.12.2006, 16:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MAFIOZO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 22.07.2006
Príspevky: 327
Bydlisko: East Compton
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mne sa nezda carbon kratsi ako mw...samozrejme ze ked hras za jednu skupinu napr.tuner tak to mas prejdene raz dva ale ked chces prejst vsetky tri skupiny tak ani to velky rozdiel oproti mw neje,ee...

_________________
So 9.12.2006, 20:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Jojo
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 18.05.2006
Príspevky: 453

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja by som radsej MW.

btw. ty si nejaky prachaty, ze mas xbox 360 to vela ludi na slovensku mema a to nehovorim o tej obrazovke od samsugu, ktoru si tu spominal.
Ne 10.12.2006, 11:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Anakin
Divák
Divák


Založený: 15.11.2006
Príspevky: 50

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Rozhodne MW. Wink

_________________
I love Nissan Silvia
Ne 10.12.2006, 16:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LighT.ShadE
Divák
Divák


Založený: 12.11.2006
Príspevky: 19
Bydlisko: Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Most Wanted Exclamation
Po 11.12.2006, 20:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Awattar
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 13.08.2006
Príspevky: 576
Bydlisko: medzi klavesnicou a stoličkou
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
urcite most wanted Wink

_________________


Po 11.12.2006, 22:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ale ked je rec o mw a carbone tak ja by som urcite kupil carbon! ked si vezmete je to skoro to iste ako MW len je tam trochu viac veci na tuningovanie a aj viac aut! a MW sa mi akosi zda narocnejsie na grafu! ale ked to ides kupovat na xbox360 tak to je jedno ale ja by som kupil carbon! carbon sa mi zda lepsi ako MW

_________________
St 13.12.2006, 21:19 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pathfinder
Divák
Divák


Založený: 19.07.2006
Príspevky: 80

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Sice mam x360 ale ani jeden nfs som nan neskusal. Jedine na nho z auticok je TestDrive: Unlimited a je to bomba hra, jednoznacne ti to odporucam bez kompromisov na zakupenie, ved pozri si recendzie
St 13.12.2006, 22:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MAFIOZO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 22.07.2006
Príspevky: 327
Bydlisko: East Compton
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
slovasko mas pravdu,mw je narocnejsie,podla mna aj na graf.kartu a aj na ram a procesor...carbon my ide ovela lepsie ako mw...takze radsej carbon

_________________
Št 14.12.2006, 14:25 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
VeVe_350Z
VIP member
VIP member


Založený: 02.02.2006
Príspevky: 1002
Bydlisko: Area51 48°27'22.42" 17°10'42.94"
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
No nepovedala by som ze je MW narocnejsie, zalezi ako sa ponastavuju detaily, tak pol na pol, a MW vyzera pri mensich ovela, ovela lepsie ako Carbon, ten vtedy vyzera dost o nicom. A na zaklade hratelnosti MW, aspon polisi tam su a byva s nimi prdel, v Carbone su nudni...tuning je lepsi v Carbone ale zalezi ake priority na to mas.

A inak ber radsej TDU na Xbox360 ako hovoril uz pathfinder, lepsia volba ako MW alebo C...

_________________

......Benzín náš každodenný daj nám dnes, posväť sa ostrá vačka VTECova, príď očakávaný výkon z teba, i neuveď nás do zadretia, ale zbav nás usadenín karbonu, lebo tvoj je olej, i klukovka, i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen......
Št 14.12.2006, 14:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
aj ja by som ti skor poradil Test Drive Unlimited ako ktorekolvek NFS z tych 2 ale ked by si chcel NFS tak asi MW, predsalen carbon je klon MW akurat ze v noci a fizli su tam 10x horsi

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Št 14.12.2006, 14:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist