Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
pribeh

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
pribeh
Autor Správa
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok pribeh Odpovedať s citátom
ja furt poradne nechapem aky je v tom carbone pribeh? co ma znamenat to video jak zelektrizuju polisi tie auta potom nikki hodi do jedneho z tych tu kabelku asi s peniazmi...kto ma teraz tu kabelku? je ta kabelka taka dolezita? dost casto sa tam v carbone "hovori" o tej udalosti, ale ja nechapem o co tam ide...pocul som ze je tam nejaka kriminalna zapletka....prosim o vysvetlenie

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Pi 10.11.2006, 17:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
vivko
Divák
Divák


Založený: 08.03.2006
Príspevky: 19

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Zacina to tak, ze sa skonvi zavod a polisi zparalizuju vsetkych okrem teba, Nikki spadne na zem a niekto jej vymeni tasku z peniazmi za prazdnu ona ti ju hodi do auta a mysli si potom , ze si ju okradol o prachy. Dalej pri vyjazde z trate stalo auto, ktore sa ti uhlo aby si mohol ujst a ten vodic bol nejaky policajt. Takze Darius to na teba cele nasil(pravdepodobne).
Pi 10.11.2006, 18:29 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
k arkade pribeh vubec nepotrebuju...

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Pi 10.11.2006, 19:46 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Daggertail
Divák
Divák


Založený: 07.11.2006
Príspevky: 4
Bydlisko: Martin
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
vivko Napísal:
. Dalej pri vyjazde z trate stalo auto, ktore sa ti uhlo aby si mohol ujst a ten vodic bol nejaky policajt.
Ten policajt sa volá Cross Wink
Ne 12.11.2006, 18:59 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Daggertail Napísal:
vivko Napísal:
. Dalej pri vyjazde z trate stalo auto, ktore sa ti uhlo aby si mohol ujst a ten vodic bol nejaky policajt.
Ten policajt sa volá Cross Wink

to nebol cross

_________________
Ne 12.11.2006, 19:05 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
firo
Divák
Divák


Založený: 04.11.2006
Príspevky: 4

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mna by len zaujimalo co je v poslednom videjku ked porazim Dariusa bo som to omylom vypol Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Po 13.11.2006, 16:54 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
dokopy nic...povie ti, ze si to mas uzivat a aj tak sa najde niekdo iny. lepsi....triumfalne ti hodil kluce a odisiel s niekym v aute...nikki tam len tak stala a nic nepovedala

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Po 13.11.2006, 17:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
MOKYTO
Divák
Divák


Založený: 26.11.2006
Príspevky: 23
Bydlisko: Toyota Supra
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja tam nemam tie videa zo zaciatku mne hned nabehne nahanacka s crossom a uz si vyberam skupinu
Ut 28.11.2006, 16:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lokan
Divák
Divák


Založený: 09.08.2006
Príspevky: 37

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
vivko Napísal:
....ona ti ju hodi do auta a mysli si potom , ze si ju okradol o prachy.....


ale šak mne do auta nemôže nič hodiť, lebo v tej uvodnej naháňačke ani niesom...

Veď ako by som sa dostal do toho auta? mám bmw za cca 8 000 000,= a ja závodím v supre?

Navyše v tom videu vidno, ako na začiatku vchádzam do Palmont city, nasleduje závod v ktorom IMHO nie som.
Závod prerušia poliši a nasleduje záber na mňa ako idem v bmw a začne ma naháňať cross.

Ako tu niekto správne poznamenal, ten poliš, čo dovolí ujsť závodníkovi neni cross.


BTW aj tak tomu pribehu nerozumiem. Síce skoro každí, koho som počas kariery stretol mi doplnil trocha to, čo sa tam stalo, ale aj tak neviem Sad

_________________
///M3 rulez

So 30.12.2006, 20:46 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no taky nazor mam aj ja ten pribeh asi nikto dobre nechape..je nejaky zahadny-sak kedy som zavodil predtym v palmont city?a este aj s tymi bossmi?nikdy predtym som v palmont city nebol(hovorim za hlavnu postavu)

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Po 5.2.2007, 15:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Pentrax
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 06.03.2007
Príspevky: 318
Bydlisko: Monitor
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
na zaciatku je zavod to jazdite z wolfom kenjim a angie, zrazu pridu polisi a vsetky auta zneskodnia okrem toho vasho a vi ujdete do uličky ktoru branilo auto ktore sa vam uhne. Potom idete prec z mesta(neviem kde ale podla vsetkeho do rockportu nie som si isty). Tam si date do kopy to BMW M3 GTR a vraciate sa spat a tu vas v carbon canone zacne nahanat cross pocas nahanacky sa vam pokazi auto a cross vas dobehne . Potom ide scenka jako vas Nikii skoro ,,zabije" a Darius vam povie ze nech si ziskate uzemia da vam garaz a tak dalej a tak dalej

_________________
Št 8.3.2007, 21:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
=BMW=
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 28.12.2006
Príspevky: 288
Bydlisko: HARD DISK
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
proste blbost...... Mr. Green
pribeh by mal byt trocha normalnejsi
ale inaac ked si ziskavate partakov tak to stale kazdy omiela q zacina takto : V tu noc..... a tak dalej to vravi kazdy
Št 8.3.2007, 21:10 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
kejo
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 13.03.2006
Príspevky: 260
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
s tym autom to je tak: mate supru, ale ked po tom preteku ujdete fizlom nejaky vas kamos vam da svoje auto (asi aby ste neboli nenapadni..) a s tym idete do rockportu- a potom sa vraciate spet do palmontu lebo uz ste sa "na nejaky cas vyparili". Velmi štastný tak to jest...
Št 8.3.2007, 21:24 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
2pentrax:
1.pis jeden prispevok namiesto dvoch lebo to je posthunting dostanes BAN... a nepis do starych topicov... a precitaj si pravidla Wink

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Pi 9.3.2007, 19:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Bubak
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 16.02.2005
Príspevky: 988
Bydlisko: Quiet "Duck" Locality
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to ano Confused ,ako vidim tak sa Pentrax rozbehol,a Editovanie prispevkou aspon po 1min by nezaskodilo.

Este dovie ci vsetky prispevky budu mat nejaku vypovedaciu hodnotu.

----------------
keby som ja nemal editovat prispevky,tym kolko dopisujem a menim,tak by som mal asi desat na za sebou Embarassed Laughing

Pentrax Napísal:
Nevie niekto ako sa to konci v NFS MW (pribeh)

Polopaticky povedane,s Razorom si vyhral,prisiel Cross s kavaleriou policajtov na Corvetach,Mia pravepodobne hrala na dve strany,ale ako verna kamaratka ta pustila a tak si sa nahadal s Crossom po meste,a potom skocil z jedneho mostu co policajne jednotky nezvladli...a tos konec.

btw.: Zasa som editoval Mr. Green

_________________
Pi 9.3.2007, 20:26 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist