Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
NfS Carbon - uzivatelske recenze
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
NfS Carbon - uzivatelske recenze
Autor Správa
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak to mam doma...napisem strucne nejake dojmy...takze...celkom ma to prijemne prekvapilo lebo som necakal ze by to bolo take dobre... Velmi štastný tie canyon zavody su super podla mna...okrem driftu...ale inak vsetko v canyone parada...v mw sme si stazovali ze su polisi sprosti...tak tu su fakt dobri uz na prvej urovni...dost problem sa ich striast...a niekde som cital ze o policajtov uz tolko nejde takze nebudu stale otravovat ze sda bude dat celkom v poho jazdit po meste,.,,s tym vobec nesuhlasim...zrazim 2 znacky tuknem auto a uz idu po mne...a zdrhnut im...no fakt ze problem...to ze sa na druhej urovni dostanem do cooldownu nic neznamena...lebo takmer urcite ma najdu ak nezalezem na hiding spot....no takito polisi mali byt v mw a nie v carbone...ale aspon ich vylepsili...sa ceni...a je tam dost vylepsenych takych malickosti...ale dost to vylepsia...

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 5.11.2006, 23:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Kakarotto
Divák
Divák


Založený: 03.11.2006
Príspevky: 6

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok OMG Odpovedať s citátom
bavorak... to nemyslis vazne. Skoda ze musim pisat slusne ale inac by mi zmazali prispevok. Ved policajti su uplne onicom chvilu ta nahanaju a potom z nicoho nic su prec chcel som dosiahnut pursuit heat level 5 a to som chodil pomali ako na prechadzke a 3x som musel nahanat policajtov ja aby ma vobec nahanali dokonca raz mi zdrhol proste prisiel cas a oni zacali kapat asi si menili zmeny alebo co. Bavorak zahraj si MW predposledny Chalenge series a potom mi napis kde su horsi policajti v tomto chalenge zdrhas policajtom na galarde ale musis sa s nimi zabavat 30minut a az potom utiect a neni to ziadna sranda. ale tam si sa asi nedostal ked pises ze v carbone su inteligentny policajti a este k tomu ked policajt nabura v zakrute a ja ju vyberiem vidim ze sa vybral zase za mnou dam nitro a policajt na jeho sunke ma dobieha to musel ist aspon 400. proste je to bieda. To mam najradsej ked trapko zahra hru 2minuty a uz je mudri ako radio Velmi štastný
Po 6.11.2006, 11:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok re: kakarotto Odpovedať s citátom
kakarotto....v mw som siel 30 minutovy pursuit...aj viac krat ....a dalo sa
nevim cvo ty tam robis...ale podla mna sa zdrha polisom ovela tazsie jak v mw...pochybujem ze by ich robili sprostejsich...podla mna su lepsi...aj ked tu o polisov nejde....nemam nejake super auto bo mam este len 20 percent takze to je tazko takto...ale 2 minuty to nehram...
ja nevim ci mam taky unluck alebo co ale ja jedneho znicim na pursuit breakeri a hned sa mi tam dalsi objavi...ked som sa v mw dostal do cooldownu na drtuhej urovni tak aj keby som cel tak som uz ziadneho nenasiel...tuto sa im to podari celkom casto...

aked ces mat "evade" tak sa im musis o dost viac vzdialit jak v mw...to tiez znaci o tom ze su o neco mudrejsi
btw: ja som napsial svoj nazor...ked mas iny tak napis tiez...ja to vidim inak jak ty ale to mi nemusis chciet hned nadavat...sak normalne podiskutujeme a ne ked niekdo si mysli ine jak ty hned nanho nastvaty musis byt Confused

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Po 6.11.2006, 15:58 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Kakarotto
Divák
Divák


Založený: 03.11.2006
Príspevky: 6

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok OMG Odpovedať s citátom
bavorak... no ako myslis ale podlamna niesu policajti inteligentny vobec pretoze na MW ked bol za mnou a dal som nitro tak som sa mu aspon vzdialil ale tu nemam sancu aj keby som isiel lietadlom takze to neni inteligencia ale hlupost tvorcov ze je to nrealne. Chcem tym povedat ze vecsia obtiaznost nemusi pridavat na inteligencii takze poromzyslaj ci su naozaj inteligentnejsi. A asi tym ze malim autom odtlacia kamion to bude asi tiez inteligenciou. V dalsom NFS budu tak inteligentny ze budu chodit cez steny... alebo budu vsetci chodit peso a ked prejdes okolo nic tak ta vytiahnu s auta aj ked pojdes 300 tak to uz budu uplny inteligenti..... inac ani aj v MW to bolo takto ale tu je to este horsie teda este nerealnejsie. Skratka je to nerealna hra este nerealnejsia ako NFS MW. Je to dost ubohe ked si vezmem ze originalka FlatOut2 stoji 300Sk a tam je realnost spravania aut o 80% lepsia ako v NFS. No skratka nie vsetko s peknym obalom je aj dobre. bavorak nexem sa hadat len ma vie nahnevat ked niekto chvali uplny prepadak.
Po 6.11.2006, 16:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Maverick53
Divák
Divák


Založený: 03.11.2006
Príspevky: 10
Bydlisko: Tvrdošovce, NZ
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: OMG Odpovedať s citátom
Kakarotto Napísal:
bavorak... to nemyslis vazne. Skoda ze musim pisat slusne ale inac by mi zmazali prispevok. Ved policajti su uplne onicom chvilu ta nahanaju a potom z nicoho nic su prec chcel som dosiahnut pursuit heat level 5 a to som chodil pomali ako na prechadzke a 3x som musel nahanat policajtov ja aby ma vobec nahanali dokonca raz mi zdrhol proste prisiel cas a oni zacali kapat asi si menili zmeny alebo co. Bavorak zahraj si MW predposledny Chalenge series a potom mi napis kde su horsi policajti v tomto chalenge zdrhas policajtom na galarde ale musis sa s nimi zabavat 30minut a az potom utiect a neni to ziadna sranda. ale tam si sa asi nedostal ked pises ze v carbone su inteligentny policajti a este k tomu ked policajt nabura v zakrute a ja ju vyberiem vidim ze sa vybral zase za mnou dam nitro a policajt na jeho sunke ma dobieha to musel ist aspon 400. proste je to bieda. To mam najradsej ked trapko zahra hru 2minuty a uz je mudri ako radio Velmi štastný


No jo. Toto naozaj milujem ked niekto zdrbe ineho za jeho nazor. Pravdu povediac rozdavas rozumy a mudrujes ovela viac ako Bavorak. Ja som uplne spokojny s oboma NFSkami a teba nema co znervoznovat, co sa druhemu paci a co nie. Ked sa ti nelubi tak to jednuducho nehraj! Vsak panacikovia v Flatoute letiaci do vysky 100 metrov su vazne realnejsi... Mr. Green Ono kazdy ma iny nazor, moze si ho povedat a nemaju ho zan zdrbat. Inac subjektivne sa mi zdaju polisi v Carbone takiii... nie realnejsi alebo inteligentnejsi, ale proste je vacsia fuska im utiect. Hram zatial len s Brerou (aj ked ma komplet performance tuning). A povedal by som, ze aj fyzikalny model je lepsi. Hram striedavo MW a Carbon a mozem povedat, ze v MW rezem zakruty s autom v priblizne rovnakej triede ako Brera ovela lahsie a ostrejsie, co je nerealne (hram s volantom). Samozrejme Carbon je este vzdy arkada, ale je o stipku realnejsia ako MW. A co sa este tyka polisov, tak v MW stacilo, ze som im trochu postrcil zadok a uz dostali hodiny a tu do nich musim vrazit aby sa stalo to iste... Ale co mi vadi v oboch NFSkach je toto: Postavim sa na start so svojim vytuningovanym Murcielagom a vedla mna z jednej strany Golf, z druhej Clio a co sa stane - v pohode so mnou udrziavaju tempo, akceleraciu atd, atd... Idem na dialnici 330 a vedla mna sa este vzdy drzi dvojlitrovy Golfik, ktory sa konecne pomaly zacne vzdalovat smerom dozadu Twisted Evil Mr. Green Akoze uplna realnost. Vsetka cest tuningovaniu no ale aby 2litrove FSIcko (aj ked tunovane) trhlo 6litrove Lambo (tiez tunovane Exclamation ) tak to je trochu silna kava Confused . Cize ked policajti so svojimi "troskami" udrziavaju tempo s nami, tak sa nad tym uz ani nemam co prekvapovat. A takto to bolo v MW a je to takto aj v Carbone (myslim tych policajtov - v Carbone som este taketo nevyrovnane preteky nesiel). Takze tak. Bavorak - viac-menej suhlas, aj ked take velke rozdiely tam podla mna nie su, Kakarotto - neznervoznuj sa nad tym, co ta nema co znervoznovat Smile
Po 6.11.2006, 16:57 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
_JXP_
Administrátor
Administrátor


Založený: 15.11.2004
Príspevky: 343

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
chvalim bavoraka za pokus o navozeni smiru. Tento thread je o nazorech kazdeho jednotlivce. Pokud s nejakou casti recenze sveho kolegy nesouhlasite pak na toto tema zalozte samostatny topic.

mazat to nebudu, protoze byla velka vule udrzet prispevky v tematu, ale uz se mi tu nehadejte, ju Smile.

_________________



Pravidla chovani na foru nfs.sk
Ceho se vyvarovat pri psani prispevku
Po 6.11.2006, 17:28 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: OMG Odpovedať s citátom
Kakarotto Napísal:
no ako myslis ale podlamna niesu policajti inteligentny vobec pretoze na MW ked bol za mnou a dal som nitro tak som sa mu aspon vzdialil ale tu nemam sancu aj keby som isiel lietadlom takze to neni inteligencia ale hlupost tvorcov ze je to nrealne.


ok suhlasim s tymto...zle som to napisal ze inteligentnejsi...je tazsie im ujst...lebo robia neralne veci...uznavam mal si pravdu...ale myslel som to tak jak ty... Velmi štastný len som to zle napisal... ale predsa sa mi carbon celkom pozdava Wink chyb to ma milion a nerealne je to ze fest...ale da sa to hrat a je to vcelku sranda

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Po 6.11.2006, 19:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Kakarotto
Divák
Divák


Založený: 03.11.2006
Príspevky: 6

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok :) Odpovedať s citátom
bavorak... no takze nakoniec sme mysleli to iste len kazdy inak ja som bol velmi sklamany lebo som ocakaval ze to bude nieco ako Underground 2 a toto je slabota a ani neony tam niesu proste som sa sklamal. No v pohode ozaj nehravas NFSU2? to by som si s tebou kludne zahral Smile


Maverick53: chces mi povedat ze v NFS Carbon je realnejsia fyzika ako vo Flatoute? to je potom realnejsia fyzika v duke nukem 3d ako v HL2. Sice to hranici s ludskym rozumom a asi to nikto nebude skusat ale musis mi dat za pravdu ze je tam vinikajuca fyzika.
Ut 7.11.2006, 11:19 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no mam nainstalovane U2 ale nehravam..a po nete som ani nikdy nehral...nemam na to moc pc a hlavne net aby som hraval po nete ...skusal som mw ale sekalo Sad ale meozno niekedy budem aj U2 hrat po nete...teraz vsak asi ne
inak skusal som ten 30 minutovy pursuit to predposledne challenge...fakt ze tazke... uznavam ...ale presiel som to skoro...ale len skoro...sak do gallerky som dal obrazok ake som mal stastie jak ma chytli...to fakt stoji za to...si to kukni...upozornujem ze ja za to nemozem ze ma chytili... Mad

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ut 7.11.2006, 18:37 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Maverick53
Divák
Divák


Založený: 03.11.2006
Príspevky: 10
Bydlisko: Tvrdošovce, NZ
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Kakarotto: Toto je uz fajn prispevok Mr. Green Inak teraz si ma dostal, totiz ja som hral jedine Flatout 1 co bolo dost davno, cize sa na tamojsiu fyziku uz nepamatam Embarassed Mr. Green No inak som myslel skor na to, ze v porovnani s MW sa mi Carbon zdal vo fyzike o nieco lepsi. Na volante. S tymi policajtmi sme sa zhodli ako vidim vsetci takze good. Je fakt tazsie im utiect. A este jedna vec. Vsimol som si to az vcera, ked som mal sialenu nahanacku s fizlami. Konecne tvorcovia mysleli aj na to, ze ked mi prdne guma, tak sa auto neprilepi hned k betonu. Lavym zadnym kolesom som nabehol na spikestrip a dost prekvapivo som mohol pokracovat dalej (aj ked max. 120kmh) a neskor som dostal defekt a horko-tazko (ale predsa) som to este rozbehal na 80! Samozrejme vtedy sa uz fizlom ujst neda... A myslim ze ty zas bdes so mnou suhlasit s tymi nevyrovnanymi pretekmi, co som spominal (Golf vs. Murcielago) No tolko. Som rad, ze toto forum uz nabralo skor diskusny priebeh Mr. Green

Bavorak: No pozrel som ten screen, je to vazne tragedia... Velmi štastný Uz aj ja sa chystam nahodit nejake screeny z Carbonu ale nejak niet casu. Snad este dneska...
Ut 7.11.2006, 19:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DIEGO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 10.07.2006
Príspevky: 420
Bydlisko: Middle-Earth
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Pribeh: 70%
Hratelnost: 30%
Auta: 95%
Hudba: 60%
Tuning: 90%
Naroky:35%
_________________________
U mna neakych 75%
hral som aj lepsie aj horsie ale ma arkadu je to dobre Mr. Green

_________________
Ut 7.11.2006, 19:48 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
maverick53: no s tym golfom a murcom mas uplnu pravdu.-..to je trapne vytunit golfika na taku uroven jak murco...ale co uz...v carbone to tak nie je ne? aspon sa mi zda aj ekd nie dlho to hram ale napr tu breru nevytunis ani zdaleka na plno

DIEGO: mas tam ze pribeh 70% tak mi pls vysvetli aky je tam pribeh...o co vlastne ide (viem ze ovladnut mesto ale podrobnejsie)...a co su take tie blesky co v tom jednom videu policajti zelektrizovali nejakym tych zavodnikov a potom ich chytili...to som vobec nepochopil...

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ut 7.11.2006, 22:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Takze moje druha recenze po delsim hraní:

Príjde mi strasne smesne to ze vase auto je co by tank at sejmete co chcete pres Nakladak po taxik vzdy vschno odleti jak gdybyto bylo z papiru...vcetne policie ktera je smesne tupa a oco vice absolutne neucinna a neschopna za to0 AI by se stydelo i NFS 4 tam aspon POLICIE neprorazela sve vlastni zatarasy a zastavila pred nima a navic policejni vozidlo ze zatarasu pokud jste ho nejak pro/objeli tak se za vama hned rozjelo ne ze tam bude jen tak stat a houkat... na hru z roku 2006 je to OSTUDA A HANBA - DMNC policejni auta vazi asi dva gramy gdyz do nich nabourate odletí pres pul mapy to me strasne stve...neda se snima opravdu uzit... jste prakticky neporazitelni...jedine co vas dokaze zastavit je dalsi tuzer jako vy ...kdyz uz jsme u toho vsimli jste si te dmnce kdyz koncite zavod tak jak vsichni odjizdeji a vy se honem rychle nerozjedete tak minimalne 3 tuzeri do vas napali plnou rchlosti - DMNC 2

DRIFTY - jednim slovem WTF?! usedl jsem plny sebevedomi za volant ze drifty budou COOL ty mi dycky sli ale co se Nestalo ?? !! ... %%... auto driftuje prakticky samo a vy jen drift "udrzujete" nechapu kdo v EA tuhle mutagenni matagenezi (viz. FALLOUT) vymyslel ale potreboval by povesit za koule do pruvanu... - DMNC 3 s autem se uz tak neszijete jezdi proste samo...lepsi to je v Downhill driftech tam ale auto zase nejak moc podezrele KLOUZE!

VIDEA - muze mi negdo vysvetlit proc sem nucen pozorovat ty pubertalni videa kde mi to hodinu ukazuje jakej GANGSTA proti mne stoji jak "volenatuzenýautopico" má ??? me to fakt nezajima stejne si ho povodim a vysmeju se mu jak je DEMENTNI ze neumi jezdit rovne - DMNC 4

TUNNING - vic neprehledny ho snad udelat ani nemohli... jak naivni jsem byl a pri prvnim PERFORMANCE TUNNINGU jsem hledal duvod proc mi to vyhodi devet ikonek a ja si muzu jednu vybrat pritom je to vse STEJNE a zadny rozdil tam neni..nebo ja jsem si toho akorat nevsiml to ze muzu hybat napriklad s ukazatelem AKCELERACE A TOP SPEED JE SICE PEKNE ale i vsech ikonek je vysledek prakticky stejny... jinak koncne si muzete namichat svou vlastni barvu (konecne od dob NFS 55 na to EA nejak zapomneli) JENZE vsechny jsou nejak zagrcle a tmave..mi to sice vyhovuje ale uz si nemuzu udelat to "príííma teplýýý vááááuuutíííčko!"

GRAFIKA - mam ATI RADEON 9600XT 256ram a nejde mi zapnout BLOOM LIGHTING (divne v Mostwandet slo v omoc narocnejsi hre TES OBLIVION TAKY a napr neco starsiho AoE III taky ) v NFS Carbon to nejde nevim proc moje karta ma plnou podporu DircetX 9.0c ano PixelShaderu trojek sice ne ale BLOOM BYL UZ VE 2.0 tak nevim na co to potrebuje zjevne 3.0 ?? - DMNC 5..a grafika se mi zda horsi nez v Most Wanted...

NAVIC TO KUREWSKY PADA!!! a je tam debilni zasrany CATCH UP!!DMNCE 6,7,8

jinak me potesila sekce MUSCLE CARS a CESKA VLAJKA V NATIONAL FLAGS spoluprace tymu taky dobra..relativne dobra...hudba taky jde uz mi tam nervou negri a muzu si nastavit vlastni styl hudby...HW naroky taky v klidu na mem AMD 2800+ 1.5 ram se vyse zminovanou grafikou to jede na 1024x768 2x AA a vse plne na high nadherne a plynule...ale bohuzel jen maximalne 35fps nechapu proc i na low to jelo porad stejne jestli je tam FRAME LIMITER aby stihali BOTI hre nevim...i tak jsou BOTI DMNTI !!

hra u mne spadla na 65%

tak a vyrval jsem se.. Velmi štastný

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
St 8.11.2006, 19:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
SAM
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Bydlisko: Poluvsie
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Pribeh: 85% Zda sa ze konecne sa v EA zobudili a pozicali si nejakeho scenaristu od filmov-detektivne zauzlenie ujde a kvalita filmikov je tiez na urovni, este tak zo dve taketo nfs-ka a budeme mat super story
Hratelnost: 60% Prilisne predlzovanie hratelnosti "najazdami" na vase uzemie, vyzvami a odomykatelnimi bonusmi(to este rozoberiem)
Auta: 72% Auta su dobre, ale ... nepaci sa mi selektovanie na urovne (viem ze je to proti realite-golf vs. lambo), zvlastne odomykanie aut (jazdim tuner tak na ostatne kary si ani nesahnem), a TOTO je fakt genialna "vychcanost" EA-zverejnime carlist na ktorom budu kary podla kazdeho gusta, ale ejha iba bonusove kary ktore su mi na nic pretoze si ich neuzijem
Hudba: 60% este som sa poriadne nenaladil na tuto hudbu
Tuning: 70% priznavam od autosculptu som ocakaval viac nie len 4 druhy ktore sa najviac hodia na muscle (a nie na tuner na com frcim), kolesa v autosculpte su NANIC UPLNE, zvysok tuningu je neprehladne prebraty z most wanted (x kolies v rade za sebou), relativne nastavovanie dyna sa da prezit aj to ma ucinok na jazdu

+/-

+drift- celkom sranda ozivenie hry
+vlastne parta- bloker=prakticky vyhra
+muscle cars
-drift- dlho trva kym si zvyknete
-vlastna parta- skaut niekedy brzdi miesto toho aby ukazoval najkratsiu cestu, bloker nestiha auto pred sebou
-neni neon
-pada to (uz vlastne ani nie tak casto
+/-policia - su taki nemastni-neslani

pozn. este som to nepresiel cele(ale zatial sa mi to paci)

CELKOVO: 75%

_________________
St 8.11.2006, 20:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Bilizerko
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 05.06.2006
Príspevky: 200
Bydlisko: sered
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no ja to napisem v kratkosti Cool
Nevim co sa komu na Nfskach nelubi ale podla mna je to najvydarenejsia seria zo vsetkych serii hier(česť vynimkam). Mne sa na tejto hre (nfs carbon) lubi secko aj ked mam iba demo ale hral som aj fullku.
auto su podla mojho gusta:99%
soundtrack zatal sa mi pozdava:89%
hratelnost:98%
Grafika asi taka jak na MW:95%
a autosculpt je bozsky:100%
asi tak komu sa to nepozdava jeho nazor Confused ale ja si myslim ze v EA odviedli nice work Twisted Evil

_________________
St 8.11.2006, 20:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no podla mna mohlo byt aj lepsie... Confused napr ti policajti mohli byt normalni a hlavne drift ma kaka...to este budu muset znormalizovat...lebo ja mam drift velmo rad ale v carbone to prechadzam len tak z povinnosti

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
St 8.11.2006, 22:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Kein pekny clanok Mr. Green

_________________

Team eNETiS Website
Št 9.11.2006, 00:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ale tomuto moc neverim
HW naroky taky v klidu na mem AMD 2800+ 1.5 ram se vyse zminovanou grafikou to jede na 1024x768 2x AA a vse plne na high nadherne a plynule

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Št 9.11.2006, 00:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
marlin
Modelář
Modelář


Založený: 01.11.2004
Príspevky: 371
Bydlisko: New Bor
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
co k tomu, rici, zatim dobra odreagovacka po praci, nic vic, nic min. jenom mezklamala ta grafika.... njelepsi grafiku v NFS (vcetne modelu aut) povazuju u NFS 6.... tohle mi prijde takove onake, jinak.... tak 60% u mne.

menu a tuning jsou strasne neprehledne.

tak njeka souhlasim s Keinem.

_________________
Št 9.11.2006, 00:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jakkub Napísal:
ale tomuto moc neverim
HW naroky taky v klidu na mem AMD 2800+ 1.5 ram se vyse zminovanou grafikou to jede na 1024x768 2x AA a vse plne na high nadherne a plynule


cemu veris a neveris je tvoje vec ale tak to proste je Wink mám zaple uplne vse na high na 1024x768 2xAA krome bloom lightingu (nejde zapnout) a vehre man 30-35fps Idea nejsem ten druh lidi ktery by vtechle vecech zbytecne machroval a byl prehnane vtipny...

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Št 9.11.2006, 16:58 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 2 z 4
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist