Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
NfS Carbon - uzivatelske recenze
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
NfS Carbon - uzivatelske recenze
Autor Správa
_JXP_
Administrátor
Administrátor


Založený: 15.11.2004
Príspevky: 343

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok NfS Carbon - uzivatelske recenze Odpovedať s citátom
vy, kteri hru jiz vlastnite a aktivne hrajete, zkuste napsat svuj pohled na hru, jeji hratelnost, co se vam na ni libi, co naopak nikoliv. Zkuste se vzit do kuze recenzenta, ktery by mel zachovat miru objektivity, pripadne ji na zaver zkuste i ohodnotiti body 0-100.

myslim, ze by to mohlo byt zajimave

_________________



Pravidla chovani na foru nfs.sk
Ceho se vyvarovat pri psani prispevku
Pi 3.11.2006, 13:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
libi se mi styl tuneni je vice variabilnejsi ale ve hre jako takove nepozoruji nijak velky rozdil oproti MW dal se mi libi ze ve hre jsou i Muscle cars ikdyz jich mohlo byt vic a spis klasiky nez concepty alebudiz..jinak me hra nechytla a asi ani nechytne mozna az me prestane bavit NFS4 pak ho mozna zacnu plnohodnotne hrat...hru bych si ale za ty penize orifo urcite nekoupil a myslim ze brzy dopadne jako MW- ve stojanu na CD....

Dávam 75%

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Pi 3.11.2006, 15:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
emac
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 09.11.2005
Príspevky: 235
Bydlisko: Veľkomesto Bratislava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Hm...rozpacite pocity.

Mam sice zatial len demo, no prvy dojem bol skor zly ako dobry.

Lubia sa mi tie muscle cars, aj to rozdelenie muscle-exotic-tuner je fajn. Samozrejme, autosculpt tuning je vyborna vec.

Ale zavody... no neviem...nic moc.

Naviac je tam navlas rovnaka doprava ako v MW, tak isto u auto ktore boli aj tam sa mi vidia uplne rovnake textury, ziadne vylepsenie.

Celkovo je carbon MW s novym vhladom menu, zavodenim v noci a autosculpt tuningom. Inak vsetko po starom.

_________________
Kto umí, ten umí, kto neumí, ten učí!
Pi 3.11.2006, 15:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
SHIFT
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 02.03.2006
Príspevky: 316
Bydlisko: Raven City
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Tuning-u mna 0%
Hudba- 70%
Auta-90%
Hratelnost-20%
Grafika a HW vzhladom na ostatne parametre hry-40%
______________________________________________
u mna ta hra celkovo vyjde na okolo 60%

_________________
Pi 3.11.2006, 17:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Kakarotto
Divák
Divák


Založený: 03.11.2006
Príspevky: 6

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok NFS CARBON Odpovedať s citátom
ked uzrel svetlo sveta Most Wonted tak som to bral ako dalsiu nepodarenu policajnu hlupost pretoze sa mi velmi pacil Underground 1 aj 2 a v Most Wonted sa dal tunovat len zlomok s toho co v Undergrounde a teraz som cakal ze v Carbone pojde zase o tunovanie ale bohuzial som sa musel velmi sklamat a ani neony pod auto tam niesu so by pekne vyzeralo kedze sa tam jazdi v noci. Tunovanie je presne tak isto biedne ako v Most Wonted akurat je tam o jenu moznost naviac a to ze mozete tvarovat niektore casti tuningu ale naozaj iba niektore takze nic moc. EA zase raz prislo s nepodarenou hraou pre deti co maju doma daku hlupu konzolu a nevedia co je to dobra hra. Jedna novinka sa mi celkom pacila a to ze si budujete vlastny team a kazdy ma nejake schopnosti a pomahaju vam pri niektorych pretekoch avsak ich jazda tiez neni velmi realisticka. Ked to zhrniem a chcem si zahrat dobre auta tak radsej siahnem po Flatout2 kde je spravanie aut uplne realisticke ako po nerealnej arkadovke pre deti. A na BMW mozete rovno zabudnut po prejdeni hry neni nikde hrate na nom asi 5 sekund a prejdete asi 20metrou a potom ako by sa pod zem prepadlo.

Kedy konecne pride nejaky dobry Need for Speed ako bola seia Underground?
Pi 3.11.2006, 18:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mno zatim nic moc kladny

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Pi 3.11.2006, 18:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Memphis
RSX Top Tuner
RSX Top Tuner


Založený: 07.12.2005
Príspevky: 1007
Bydlisko: Memphis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
...se dalo cekat.

_________________
Pi 3.11.2006, 18:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Palo
Divák
Divák


Založený: 12.08.2006
Príspevky: 12
Bydlisko: Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jeden postreh: ked narazite do auta okolitej dopravy tak to hned stoci do niektorej strany a tolko vas nebrzdi, nie ako v Most Wanted ste ho pred sebov tlacili aj 200 metrov.co dost spomalilo......

_________________
Dukla Trenčin 4-ever
Pi 3.11.2006, 19:26 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sds
Divák
Divák


Založený: 02.11.2006
Príspevky: 7

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Grafika- 70%
Grafika je skoro taká istá ako v MW len mi to behá podstatne lepšie, konečne aj ostatné auta (nie len čo sa zúčastňujú pretekov) sú dobre vymodelovane. Väčšina textúr však aj na maximálnom nastavení dosť humus, motion blur vypadá fakt dosť divne tak som ho radšej vypol.
Zvuky a hudba- 85%
Zvuky sú opäť super
Hrateľnosť- 80%
Canyon duel je proste fakt cool, to iste platí aj pre novy drift, tak trochu navyše tam je checkpoint pretože je to strašne ľahké naopak mi tam chýba drag. Konečne je poznať rozdiel medzi jednotlivými druhmi áut. Polícia už toľko po vás nejde takže sa môžete aj v klude voziť len tak po meste. Keď narazíte do auta čo sa účastní premávky tak ho hneď stočí do strany, takže vás nezabrzdi ako v U2 alebo ho netlačíte ako v MW. Zaujímavý nápad sú funkcie členov vašej skupiny. Opäť je tam challenge takže po prejdení kariéry mate stále čo robiť.
Tuning- 80%
Autosculpt je proste fakt super len škoda že ho plne môžete využiť až pri 40% hry. Zamrzí chýbajúce podsvietenie a celkovo tam nie je toľko možnosti ako v U2
Vozový park- 75%
Vedel by som si predstaviť aj iné značky.
CELKOVÉ HODNOTENIE: 78%
Pi 3.11.2006, 19:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Trueno
Divák
Divák


Založený: 19.11.2005
Príspevky: 6
Bydlisko: In The Midle
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Som velmi sklamany, spociatku som sa tesil na vsetky tie auta, lenze k niektorym autam nie je ziaden pristup.
Ako uz spominane BMW M3, alebo co taka Toyota MR2, a najviac som sa tesil na Toyotu Corollu GTS. A zda sa mi ze ani Evo som tam nevidel (je v cariere?)
Tuning je onicom. Vsetky diely su prebrate z MW resp. z U1 a U2. A ten autosculpt ? ved s tym sa da upravovat len par dielov, myslel som si ze tam bude x moznosti ako kombynovat no mylil som sa.
Tymova spolupraca je dalsia blbost, ti debili sa mi stale plietli pred auto. Ten blocker blokoval mna to tam vobec nemalo byt.
A nakoniec hra je neskutocne nestabilna, spadne vecsinou v menu, toto by sa firme akou je EA nemalo stavat.
Celkove hodnotenie 40%
So 4.11.2006, 14:38 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TWOQAN
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 31.01.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: LIPTOVSKÝ MIKULAŠ
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Trueno Napísal:
Som velmi sklamany, spociatku som sa tesil na vsetky tie auta, lenze k niektorym autam nie je ziaden pristup.
Ako uz spominane BMW M3, alebo co taka Toyota MR2, a najviac som sa tesil na Toyotu Corollu GTS. A zda sa mi ze ani Evo som tam nevidel (je v cariere?)
Tuning je onicom. Vsetky diely su prebrate z MW resp. z U1 a U2. A ten autosculpt ? ved s tym sa da upravovat len par dielov, myslel som si ze tam bude x moznosti ako kombynovat no mylil som sa.
Tymova spolupraca je dalsia blbost, ti debili sa mi stale plietli pred auto. Ten blocker blokoval mna to tam vobec nemalo byt.
A nakoniec hra je neskutocne nestabilna, spadne vecsinou v menu, toto by sa firme akou je EA nemalo stavat.
Celkove hodnotenie 40%
ked chces tuner auta prejdi skupinu tuner a autosculpt neni od zaciatku otvoreny
So 4.11.2006, 14:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mne to spadne raz za cas a to v hre tuning taky na 40 % hudba ta sa da ako tak 80 %. auta su dobre len skoda ze aj ked mate prejdutu karieru na 90 % ako ja tak nemate nejakych 40 kusov ale 15 kusov aut cela hra je tak na 50 % a hnusne su tiez postavicky cosi hrozne a mesto to je vlastne spravene z u1 a u2 canyon drift a duel su super 95 %
So 4.11.2006, 14:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Trueno
Divák
Divák


Založený: 19.11.2005
Príspevky: 6
Bydlisko: In The Midle
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Tuner som sa dostal az po Dariusa. Auta mam odomknute ale nie su tam BMW M3, Toyota MR2 a Toyota Corolla GTS.
Chces mi povedat ze ty ich v kariere mas ?

Autosculpt mam otvoreny ale napr. z naraznikov mozes upravovat 4ks. ja som myslel ze vsetko sa bude dat upravit. EA spravila dobry reklamny tah. Myslel som ze si dam OZ disky a potom ich este upravym ale toto v hre nie je Wink Jedine co je v hre dobre je ze mozes davat plno vynilov a ukladat na auto ako len chces Wink
So 4.11.2006, 14:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Darkness
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 28.09.2006
Príspevky: 1056

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja davam hre 85%
So 4.11.2006, 15:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Kakarotto
Divák
Divák


Založený: 03.11.2006
Príspevky: 6

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok neskutocne Odpovedať s citátom
ked som presiel karieru som tuto hru nechvalil ale co sa mi dneska stalo... hral som chalenge series a mal som za ulohu utiet policajtom na nakladiaku a povedzte je normalne aby policajne auto vytlacalo nakladiak ako keby tlacilo nakupny vozik? akoze uz Most Wonted bola bieda ale toto ved nic v tej hre nespravili akurat spravili v MW tmu a este viacej tu hru pokazili a nazvali ju CARBON. Je to hanba... a co nas caka v dalsom NFS? mozno tam budu policajti na bicykloch ktory budu vytlacat kamion s cesty. Ak mienia takto pokracovat tak o dalsie NFS uz nikto nebude mat zaujem je to uplny prepadak este horsie ako MW. ked si tak spomeniem ked som doma nainstaloval underground bol som rozcarovany a underground2 bol tiez vyborny ale takto to hadam nepojde dalej Sad
So 4.11.2006, 15:29 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
prisels na to brzo Wink

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
So 4.11.2006, 15:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
TWOQAN
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 31.01.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: LIPTOVSKÝ MIKULAŠ
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Trueno Napísal:
Tuner som sa dostal az po Dariusa. Auta mam odomknute ale nie su tam BMW M3, Toyota MR2 a Toyota Corolla GTS.
Chces mi povedat ze ty ich v kariere mas ?

Autosculpt mam otvoreny ale napr. z naraznikov mozes upravovat 4ks. ja som myslel ze vsetko sa bude dat upravit. EA spravila dobry reklamny tah. Myslel som ze si dam OZ disky a potom ich este upravym ale toto v hre nie je Wink Jedine co je v hre dobre je ze mozes davat plno vynilov a ukladat na auto ako len chces Wink
to zalezi asi podla narazniku ale v deme sa dalo viac ako styri upravovat
So 4.11.2006, 15:32 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
ownstyle
Divák
Divák


Založený: 04.11.2006
Príspevky: 1

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok BMW M3 GTR Odpovedať s citátom
Boze mooj,pindate ze nemate odomknute autaa.staci sa pozriet do reward cards a hned zisitite zaco dostanete BMW GTR...tak otvorte oci mooore
So 4.11.2006, 17:21 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
_JXP_
Administrátor
Administrátor


Založený: 15.11.2004
Príspevky: 343

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: BMW M3 GTR Odpovedať s citátom
ownstyle Napísal:
Boze mooj,pindate ze nemate odomknute autaa.staci sa pozriet do reward cards a hned zisitite zaco dostanete BMW GTR...tak otvorte oci mooore


no to jsi se teda uvedl ... priste prosim o mene utocny styl!!!

_________________



Pravidla chovani na foru nfs.sk
Ceho se vyvarovat pri psani prispevku
So 4.11.2006, 17:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kakarotto
Divák
Divák


Založený: 03.11.2006
Príspevky: 6

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok BMW M3 GTR Odpovedať s citátom
ooo tak pardon ospravedlnujem sa ale tie auta (bonusove) su mi na velke H pretoze s nimi nemozem jazdit po celom meste mam sice to BMW M3 GTR ale neda sa tunovat a mozem s nim jazdit akurat tak quick race a to ma vobez nezauima mne islo o to aby som ho mohol tuningovat a jazdit freerun co je zase nedostatok ze tu neni freerun. V NFS Underground 2 bol freerun a bolo to vyborne takze zase -1 bod pre NFS C uz sa tesim na programi ako boli ku NFS MW kde po ich aplikacii som si mohol kupit akekolvek auto a tunovat ho napriklad aj domiesavac takze dosiahnem aj BMW len sa musi najst dobrak co spravi upravy pre NFS C ale to si asi este pockame Sad
So 4.11.2006, 19:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Carbon Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 1 z 4
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist