Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
GTA POKEC,FOTO,NAZORY NA HRU...
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 97, 98, 99  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
GTA POKEC,FOTO,NAZORY NA HRU...

NAJ GTA???
SA
62%
 62%  [ 50 ]
LIBERTY CITY STORIES
0%
 0%  [ 0 ]
VC
8%
 8%  [ 7 ]
GTA 3
8%
 8%  [ 7 ]
GTA 2
5%
 5%  [ 4 ]
GTA LONDON
1%
 1%  [ 1 ]
GTA 1
5%
 5%  [ 4 ]
nemam rad gta...
8%
 8%  [ 7 ]
Celkom hlasov : 80

Autor Správa
MAFIOZO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 22.07.2006
Príspevky: 327
Bydlisko: East Compton
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok GTA POKEC,FOTO,NAZORY NA HRU... Odpovedať s citátom
dajte sem nejake foto s hocijakeho gta,nazory na hru,ktora cast je naj....

_________________
Ne 29.10.2006, 21:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Nadeo
Divák
Divák


Založený: 16.09.2006
Príspevky: 22

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
najvetsie ohurenie som zazil ked som prvy krat uvidel GTA3 u mojho kamosa ( Mr. Green )
ale inak SA prve a VC druhe Velmi štastný

_________________
Team eNETiS
Ne 29.10.2006, 21:13 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
hm mno... ideme po poradi, co som hral teda Mr. Green

GTA1 - vobec prva hra svojho druhu, ked som to hraval este s dvoma kamosmi na compe, kradli sme auta, prechadzali ludi, skakali na superbiku cez strechy nejakych domov co tam boli, kolko som mal vtedy rokov ? asi 6-7... asi prva hra pri ktorej som sa fakt bavil a mam na nu velmi dobre spomienky

GTA3 - GTA2 a London som naschval preskocil, kedze som ich zhodou okolnosti ani nehral... takze o GTA3 mi vravel kamos, ked som dostal vlastny comp, pravdupovediac som dovtedy o trojke ani nepocul a myslel som ze to bude ako jednotka, ale ked mi to doniesol, ked som to nainstaloval a spustil tak na mna cakal velky a prijemny sok, 3D ukazka na zaciatku hry a potom samozrejme aj 3D hra, to som od GTA fakt necakal (lol), drvil som to den noc, Portland Island som poznal naspamat, absolutne som nepotreboval mapu a kazdy den som robil to iste, ale stale ma to bavilo, vzdy v tom bolo nieco ine. Ked som tu hru neskor ukazal kamosovi (zdravim ta Nadeo Mr. Green ) tak ten bolo z toho uplne hotovy, pamatam si tie dlhe piatkove vecery ked sme to drvili, davali bombu do Banshee co stalo v autopredajni, potom sme prisli do nejakej cernosskej stvrti a nechali ho ukradnut aj vybuchnut Mr. Green proste ta hra vo mne zanechala velmo silne pocity, doteraz je to pre mna najsilnejsie GTAcko a nikdy nan nezabudnem

GTAVC - evolucia, tentokrat som uz presne vedel o co tam pojde a tesil sa na tu hru ako male dieta Mr. Green toto sme tiez drvili s Nadeom, pri tomto GTAcku som sa naucil pridavat mody, auta, textury a kopu somarin, kazdy mesiac som hru aspon 2x preinstaloval, lebo mi to kvoli tolkym autam a modom furt padalo Mr. Green . Menit handlingy aut bola tiez velka sranda Mr. Green a vobec cela hra bola super, u mna je toto GTAcko na druhom mieste, ano bolo to super GTA, v mnohych smeroch lepsie ako predchadzajuci diel, ale davam prednost "klasike", teda GTA3

GTASA - dalsia evolucia, jedna z najocakavanejsich hier onoho roku, mal som snad kazde video pred vydanim hry, ci to uz boli fakt podarene faky z GTAVC alebo uz videa od vyvojarov a ked to prislo to bola pecka, zohnal som to od kamosa, mal som to ako jeden z prvych v tomto okoli Mr. Green a ked som to doinstaloval, tak som to cely nedockavy spustal a bol som z toho uplne hotovy, ci uz za to mohol ten nigga slang Mr. Green alebo nieco ine ani sam neviem, tiez som to drvil den-noc, ale ako plynul cas tak po nejakom mesiaci alebo dvoch som to prestal hrat, prestalo ma to bavit, ano bola to pecka, ale nejak ma to az tak neuchvatilo, po tom case uz ta mania u mna prestala co je mi aj trochu luto, na tomto GTAcku sa mi nepacilo to az giganticke "mesto" alebo ako by som to mohol napisat teda, nepacilo sa mi to ze tam zakomponovali tuning, na jednu stranu tuning mam rad, ale na druhu do GTAcka sa mi nehodilo tunenie aut... toto gtacko je u mna na tretom mieste


este by som sa vyjadril k soundtrackom, v GTA3 som pocuval Rise FM a Game FM, tento soundtrack sa mi najviac pacil, aj ked ako jediny bol vymysleny, neskor som si tam aj tak pridal mp3ky, v GTA VC sa mi soundtrack nepacil, nemam rad hudbu 80's Mr. Green ale tak ked nebolo co tak som pocuval Wildstyle, alebo mp3ky... GTA SA malo tiez dobry soundtrack, Radio X a Radio Los Santos som pocuval, neskor tiez vlastne mp3 Mr. Green... obcas aj teraz pocuvam soundtracky z GTASA a GTA3 Mr. Green no trosku som sa rozpisal, ale nevadi Velmi štastný kazda z tychto hier mala nieco do seba, ale u mna vitazi GTA3 Velmi štastný

_________________

Team eNETiS Website
Ne 29.10.2006, 21:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Nadeo
Divák
Divák


Založený: 16.09.2006
Príspevky: 22

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jaaj to boli casy Velmi štastný , ked sme do 00,00 drtili GTA3 a potom rano od 7,00 do 10,00 - potom som isiel domou Mr. Green , to bolo srandy - spominane davanie bomby do auta - makanie to cernioskej stvrti - zastat pri mafianovi ktory vam ukradne auto Velmi štastný - a ked je uz daleko tak ho odpalite Mr. Green , vzdy sme to robili dookola a stale sme sa na tom rehotali
potom VC - tam si hlavne pametam upravovanie handling.cfg - tam boli vsetky udaje o autach Mr. Green , menenie GTA3.img - tam sa nahradzali stare auta novymi , particle.txd - menenie textur Mr. Green , ale bolo to uz davno Velmi štastný

P.S. VELKE THX NITROVY Mr. Green

_________________
Team eNETiS
Ne 29.10.2006, 22:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rusty
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 26.07.2006
Príspevky: 1626

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
San Andreas je asi naj

_________________
Ne 29.10.2006, 22:48 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
No takze takto (pokusim sa tromfnut nitra)... prve GTA ku ktoremu som sa dostal bolo samozrejme GTA1 ale zhodou okolnosti to bolo az v roku 2001 u mna na skole... no v pocitacovej ucebni som travil fakt dlhe hodiny aj s kamosmi, vzdycky nas az upratovacka musela vyhanat, no potom prisiel taky moment ze riaditelka vydala vseobecny zakaz akychkolvek hier na skole, ale to som uz hru mal davno aj doma, takze mi to nevadilo. Vobec som nehral pribehovu cast hry lebo anglictinu som moc neovladal, len som si proste kradol auta zabijal ludi a pod Mr. Green Boli to pekne casy... Neskor som sa dostal aj k GTA2 lenze to bolo kvoli slabemu HW na mojom starom kompe ktory som este zdielal so sestrou nehratelne, takze som zostal u GTA1.

Ked som dostal novy pocitac chvilu som drvil GTA2, ale po chvili ma to omrzelo, inak dosiel som tam na jednu uzasnu vychytavku ako ziskat peniaze.. pojdete na vlakovu stanicu, pockate az sa tam bude pohybovat vela ludi, potom vytasite samopal a parkrat vystrelite.. vsetci ludia zacnu zbesilo pobehovat, vojdu na kolajnice a zabije ich prud... a vy dostanete money Velmi štastný

Potom si celkom presne spominam na september 2002, zacala sa skola, no ale viete vtedy to este bolo take lazo plazo som sa moc nemusel ucit a mal som jednotky dvojky. Od spoluziaka som si napalil GTA3, narozdiel od Nitra som o tom vedel uz prakticky od zaciatku roku ze to ma vyjst, dokonca aj to ze sa to malo povodne odohravat akoze v New Yorku ale po udalostiach z 11. septembra to z moralnych dovodov zmenili na fiktivne mesto (videl som aj screen na ktorom bolo policajne auto a tam napis NYPD, este ho niekde na disku mam, pohladam Mr. Green ). No ale aj ked som o tom vedel tak som sa na to nejako vyrazne netesil pretoze vtedy som este moc na internete nebyval a nesledoval som kazdu novinku co sa okolo toho udeje. Ale akonahle som to prvykrat pustil tak ma to zacalo bavit, prechadzal som aj pribehovu cast ale to len v podstate preto aby sa mi odomklo cele mesto, akonahle sa mi uvolnil treti ostrov prestal som hrat misie a len sa bavil v meste. Naucil som sa lietat s DODOm, rozbijal auta a pod. Potom ma to nachvilu omrzelo ale akonahle sa v Leveli objavil Doupalov mod RealGTA hned som sa k tomu vratil, lebo tie realne auta a obchody boli super... Ale inak mesto v GTA3 sa mi moc nepaci, pride mi take moc sede, uprsane a fadne, asi ako teraz NFS: Carbon.

Ale nepreslo vela mesiacov a vonku bolo GTA: Vice City, napalil som si to asi 5 dni po release od toho isteho spoluziaka co GTA3. VC ma brutalne bavilo a hral som to snad kazdy den, dokoncil som pribehovu cast a celkovo som to dal na nieco pod 100%. S Vice City som sa prvykrat dostal k fanstrankam, najprv som len navstevoval vicecity.bonusweb.cz a www.gamez.net/vicecity, neskor som zalozil aj vlastnu fansite ktora existovala asi pol roka ale aktualizovana bola nieco pod 2 mesiace. Takze keby nebolo Vice City mozno by neexistovalo ani NFS.sk. Po fanstranke prislo obdobie modifikovania, RealGTA sa mi pacilo tak som si hovoril preco to nespravit aj do Vice City, modelov bola na internete plna rit, aj ked vtedy sa mi jeden s ISDN internetom stahoval pol hodinu, ale stalo to za to. No po nahradeni asi 90% vsetkych aut sa zacal vyskytovat znamy problem s texturami, no a potom som tam nieco nainstaloval a zmizli mi vsetky kolesa od motoriek, bohuzial som prave vtedy nemal zalohu tak som sa na to vysral.

Potom prislo obdobie ked som zalozil tento web, viezol som sa na vlne NFSU, no potom som cez Zajdu zacal pracovat na fanstranke o GTA:SA, dovtedy som to sledoval len jednym okom, no akonahle som sa zacal starat o web gta.bonusweb.cz, neskor gta.gamesweb.cz neunikol mi ziadny detail... v tej dobe ostaval do vydania SA na PC este rok, ale mrte som sa na to tesil, ostatne to asi vsetci co chodili na stare dobre gta.nazory.cz, neskor gta.phorum.cz. Potom vyslo NFSU2 a o SA som sa prestal zaujimat, medzitym to uz vyslo na PS2, tak som pockal do juna 2005 kym to vyslo na PC. Bohuzial vtedy som nemal v PC dobru zakladnu dosku takze mi nefungovala graficka karta... asi 2 tyzdne po vydani sa to vsak zmenilo a aj ja som sa pridal do osialu... Bol to tusim piatok ked som si to bol pozicat od wormyho ktory byva hned pri mne a ktory mal originalku.. no a drtil som to cely vikend. Na tychto par tyzdnov spominam velmi rad. Najlepsie na tom bolo ze este bola skola, ale uz sa neskusalo. Navyse nam opravovali zachody takze sme mali len 35 minutove hodiny. Ale to len tak BTW. No SA som hral asi 2 tyzdne nez ma to prestalo bavit, vratil som sa k tomu cez prazdniny asi na prelome jula/augusta a dohral som to na 85%. Uz vtedy som mohol prehlasit ze SA je jedna z mojich troch best hier. Zastavil som sa na 85% pretoze som zacinal zistovat ze mi z toho uz trochu jebe, hral som to vo dne v noci a na nic ine som nemyslel len ze ako prejdem dalsi quest alebo ulohu Velmi štastný V noci som nemohol zaspat lebo som na to stale myslel no a ked som zaspal tak sa mi nesnivalo o nicom inom len o SA. Tak som si povedal ze uz musim prestat lebo mi z toho nacisto jebne a odinstaloval som to Mr. Green V aprili tohto roku ma vsak premohla tuha a znovu som to instol... zacal som to hrat od nuly a dohral som to na 100% za 15 dni Mr. Green A vtedy som si druhy krat potvrdil ze je to uplne best hra... nikdy nemozem pochopit ako moze 1 hra ponukat tolko moznosti a cela ta obrovska krajina ma fascinuje. Strasne rad som sa len tak vozil a preskumaval nove oblasti. No a poslednou kapitolou o SA su asi posledne prazdniny, kedy som sa par dni venoval modovaniu SA, ale moc ma to nebavilo, modely su na hovno a ak aj su dobre tak maju na hovno handling a treba to upravovat. Ale niekedy by som si SA este strasne rad zahral. No a samozrejme tesim sa na GTA4 Mr. Green

K sountrackom... najviac sa mi paci asi z VC, mam ho cely na disku, tie hitovky zo 70tych rokov su best Mr. Green GTA3 a GTASA sountrack ma nejako nechytil... v SA som navyse stale pocuval svoje mp3.. ale zo SA sa mi hrozne paci loading theme Velmi štastný

Co dodat?? Hrajte SA!!! Mr. Green ale neprehanajte to! Mr. Green

Obrazova priloha:

Moje klbove busy v SA Mr. Green a screen z GTA3 ktory mam na disku uz presne od 7.11.2001 Velmi štastný



_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Po 30.10.2006, 00:35 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
marlin
Modelář
Modelář


Založený: 01.11.2004
Príspevky: 371
Bydlisko: New Bor
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jedine GTA1

u Dema jsem stravil neuveritelne mnozstvi hodin, ajeste ted si to rad spustim, spise nez SA

jo, Jakkube, k tomu VC... jsou to songy z let 80tych

_________________
Po 30.10.2006, 00:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
marlin Napísal:
jedine GTA1

u Dema jsem stravil neuveritelne mnozstvi hodin, ajeste ted si to rad spustim, spise nez SA

jo, Jakkube, k tomu VC... jsou to songy z let 80tych

to je jedno!! Velmi štastný vsetko su to starousi s nevyholenym podpazim!! Mr. Green Mr. Green

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Po 30.10.2006, 00:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
MAFIOZO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 22.07.2006
Príspevky: 327
Bydlisko: East Compton
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
najlepsie je SA a VC,ktore hrajem dodnes...GTA 1 som kedysi drtil ako divy,GTA 2 som nedavno stiahol lebo som nemal co hrat,a moc ma to nechytlo,ked uz mame SA...GTA 3 som nehral,ale velmi to zhanam a zko narokom to nik nema...skoda

_________________
Po 30.10.2006, 15:58 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
MAFIOZO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 22.07.2006
Príspevky: 327
Bydlisko: East Compton
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
toto je bomba modifikacia
http://www.gta.cz/vicecity/index.php?clanek=53

_________________
Po 30.10.2006, 16:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mno od GTA SA jsem cekal neco vic podobe lepsiho enginu ale budiz...jinak udelal jsem nejake new skiny Mr. Green
HGHWAY PTRL bílá střecha , HGHWAY PTRL černá střecha, Fire rescue


_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Po 30.10.2006, 16:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
omg Kein ty by si do kazdej hry daval len fizlovske auta Mr. Green

_________________

Team eNETiS Website
Po 30.10.2006, 16:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nn to jedno jsou hasici Velmi štastný

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Po 30.10.2006, 18:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
aj ja by som si podaval nejake mody a skiny ale potom by to nebolo to prave GTA tak ostanem radsej stock...inac o kolko to asi znizuje FPS tieto kravinky do hry? Smile

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Po 30.10.2006, 20:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Nadeo
Divák
Divák


Založený: 16.09.2006
Príspevky: 22

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ehm na mojej starej grafarni (GF4 Mr. Green ) to snizilo maximum ked bolo vela dymu Smile
vyrazna strata to neni Velmi štastný

_________________
Team eNETiS
Po 30.10.2006, 23:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kopo*
Divák
Divák


Založený: 26.10.2006
Príspevky: 25
Bydlisko: Blava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja som mal vice city isty cas (este je niekde v zasuvke) a cele som to presiel asi 8 krat hrozne ma to bavilo ale uz prestalo... prisli ine novsie hry a ved to poznate Mr. Green .....

jediny ozajstny mod ktory mi vydrzal fakt dlho bol CZMod (nebudem robit reklamu) a ten mi vsetky textury prepisal na ceske (aj plagaty aj dopr. znacky aj vsetko bolo po cesky... ale malo to asi 250 MB alebo tak nejak... to bolo uzitocne a nikdy som nepovazoval za potrebne davat si tam nove auta alebo upravovat si ich...


P.S.: Poculi ste ze komunita cernochov zo str. ameriky sa vzburila proti vydaniu SA zevraj je to rasisticke?

_________________
taaky lolek...
Po 30.10.2006, 23:20 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Kein Napísal:
nn to jedno jsou hasici Velmi štastný


WOW!!!

btw... kein ma rad fizlov... fůůůůůůj keine fůůůůůůj

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Ut 31.10.2006, 00:24 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
este by som odpovedal k tomu znizenu FPS, no FPS sa znizilo aj ked tam niekto pridal nejake auto s fakt vela polygonmi a ked sa tam to auto zrazu objavilo na ulicy 5x tak dakujem pekne ked to comp nestihal Mr. Green

_________________

Team eNETiS Website
Ut 31.10.2006, 00:49 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
MAFIOZO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 22.07.2006
Príspevky: 327
Bydlisko: East Compton
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok lol Odpovedať s citátom


_________________
Ut 31.10.2006, 13:59 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
MAFIOZO
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 22.07.2006
Príspevky: 327
Bydlisko: East Compton
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Superman Tommy Odpovedať s citátom
moj Tommy je superman,a vas ne Mr. Green Mr. Green Mr. Green


dokaze lietat ako superman


prave stoji na jednej z najvyssich budov vo vice city


vsimnite si toho pajka hore ako leti po mojom super udere


vyletel som vyssie ako lietadlo


stojim vo vzduchu a sledujem vzducholod


superrychlo plave

dalsie schopnosti-superrychly pohyb po zemi,strelba zbrany mu zivot neubera ale prida,prezije aj hromadny vybuch niekolkych aut po sebe,superskoky,prechadzanie cez budovy,auta a pod...

_________________
Ut 31.10.2006, 14:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 97, 98, 99  Ďalší
Strana 1 z 99
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist