Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
City Life
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
City Life
Autor Správa
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok City Life Odpovedať s citátom
City Life je hra urcena pre vsetkych ktori si radi stavaju svoje mesto a potom robia svojim obyvatelom zle Mr. Green Kto hral SimCity 4 urcite mu City Life nebude cudzie, prave naopak, je to skoro to iste.. az na to ze City Life je plne v 3D to znamena ze kameru si mozete natocit ako chcete a mozete s nou zajst az uplne do ulic a pozerat sa na mesto ocami jeho obyvatelov... Taktiez rozdiel oproti SC4 je v rozdeleni obyvatelstva do 6 socialnych skupin, v anglictine maju vselijake zlozite nazvy, ale v konecnom dosledku by sa dali nazvat ako: socky, hipíci, šprti (vedatori), bohaci, pravnici v obleku a pod Mr. Green Nevyhodou tejto hry je hlavne nemoznost upravovat teren mapy, vo free mode je len par miest na stavanie a ked chcete postavit poriadny megalopolis budete to mat velmi zlozite. Ako velku vyhodu City Life naopak povazujem to, ze je ovela jednoduchsia ako SC4.. skratka, ked si zalozite mesto, nemusite ist nutne do minusu aby ste prezili Wink
Inak v hre su aj rozne scenaria, ale k tym som sa este nedostal, najlepsi je aj tak FREE mode, kde si stavate tak jak chcete. Ja uz City Life hram 3 dni a myslim ze to mozem kazdemu len doporucit Velmi štastný

Moje super hipicke mesto (ano skutocne tam je 9 z 10 obyvatelov hipikov Mr. Green ) este v zaciatkoch. Ma sotva 1000 obyvatelov a mesacne straca $300:



No a o 30 rokov neskor tu je uz cez milion hipikov, nezamestnanost trochu vzrastla, ale mesto aj tak prosperuje a mesacne ziskava okolo $13,000:


A este nazorna ukazka ako sa robi energia pre 1K ludi, a ako pre 1M ludi:

Na prvom obrazku vidite par veternych elektrarni a maly objekt na spracovanie odpadu. Na druhom obrazku mate moznost vidiet 3 solarne elektrarne, pricom kazda produkuje 13500 blizsie nespecifikovanych energetickych jednotiek. Taktiez vidite 6 cisticiek odpadu (to by ste neverili kolko bordelu vyprodukuje milion ludi Velmi štastný )

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Po 10.7.2006, 19:37 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Swingal
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 23.04.2005
Príspevky: 408
Bydlisko: Blava ne?
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Lubi sa mi to ale pre man by to bola zabava na tri hodiny a potom by to islo do kosa. Mr. Green

_________________

ICQ: 256-909-394 WEB: www.wiizone.sk
Po 10.7.2006, 19:49 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
emac
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 09.11.2005
Príspevky: 235
Bydlisko: Veľkomesto Bratislava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Hm lubi sa mi to asi sa o tom poinformujem trosku viac...

_________________
Kto umí, ten umí, kto neumí, ten učí!
Po 10.7.2006, 20:57 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Re: City Life Odpovedať s citátom
co si pisal ze mesto ti mesacne zarobi 13,000 dolarov,to je trochu malo nie?
celkovo mi to pride take moc farebne a prilis jednoducho spracovane,mne to nesmakuje,mozno vam hej

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
Po 10.7.2006, 21:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no ono je to rozdiel medzi ziskami a vydajmi, samozrejme ze sa tam tocia trochu vacsie money Wink

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Po 10.7.2006, 21:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mno celkom by sa mi to aj pozdavalo asi by som to aj hraval...

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Po 10.7.2006, 23:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
emac
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 09.11.2005
Príspevky: 235
Bydlisko: Veľkomesto Bratislava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ozaj, Jakkub, daju sa aj tu robit katastrofy?

_________________
Kto umí, ten umí, kto neumí, ten učí!
Po 10.7.2006, 23:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to by bolo super budujes si mesto pol roka a potom ti ho znici tornado to ma bavilo pri simcity v casoch davnych Laughing

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Ut 11.7.2006, 00:35 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
VeVe_350Z
VIP member
VIP member


Založený: 02.02.2006
Príspevky: 1002
Bydlisko: Area51 48°27'22.42" 17°10'42.94"
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja som to tiez tak obcas robila, alebo poziare, nevim v ktorom dieli to bolo ale aj UFO poslat na mesto bola zabava, to boli casy Laughing

_________________

......Benzín náš každodenný daj nám dnes, posväť sa ostrá vačka VTECova, príď očakávaný výkon z teba, i neuveď nás do zadretia, ale zbav nás usadenín karbonu, lebo tvoj je olej, i klukovka, i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen......
Ut 11.7.2006, 00:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
v tom starom simcity 2000 to som drtieval mohlo by to byt aj tu v tejto hre

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Ut 11.7.2006, 00:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
VeVe_350Z
VIP member
VIP member


Založený: 02.02.2006
Príspevky: 1002
Bydlisko: Area51 48°27'22.42" 17°10'42.94"
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ano, ano to bolo ono, presne.

_________________

......Benzín náš každodenný daj nám dnes, posväť sa ostrá vačka VTECova, príď očakávaný výkon z teba, i neuveď nás do zadretia, ale zbav nás usadenín karbonu, lebo tvoj je olej, i klukovka, i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen......
Ut 11.7.2006, 00:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
No tuto nie su ziadne katastrofy, zato mate buldozer Wink
Ja som napriklad cele tamto mesto teraz zbural, nechal som len radnicu a zacal ho stavat nanovo. A to preto aby som tam mal menej hipikov a sociek, a viac vedatorov a businessmanov Smile Teraz sa mi bude "zacinat" ovela lahsie, ked mam na konte cez milion a odomknute vsetky budovy.

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Ut 11.7.2006, 01:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to mas pravdu a tie obrazky co mas hore si robil ty?, myslim ci si mozes dat taky pohlad ako keby si bol priamo v meste ze sa na to nemusis cely cas pozerat z takeho pohladu ako pri strategiach Mr. Green

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Ut 11.7.2006, 12:48 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Pisal som to v 1. poste, mozes si dat taky pohlad. A ano tie obrazky som robil ja.

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Ut 11.7.2006, 13:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
sorry nechcelo sa mi to cele citat, to ma zaujalo ze tam je 3D kamera presne takuto hru chcem ked sa budem velmi nudit Mr. Green

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Ut 11.7.2006, 13:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
emac
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 09.11.2005
Príspevky: 235
Bydlisko: Veľkomesto Bratislava
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Mysho Napísal:
sorry nechcelo sa mi to cele citat, to ma zaujalo ze tam je 3D kamera presne takuto hru chcem ked sa budem velmi nudit Mr. Green

Mam tu kameru chapat tak, ze je to cosi ako v Warcrafte??

_________________
Kto umí, ten umí, kto neumí, ten učí!
Ut 11.7.2006, 14:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ved si pozri tie obrazky hore a pochopis Wink

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Ut 11.7.2006, 14:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Matuzalem
Divák
Divák


Založený: 07.07.2006
Príspevky: 51
Bydlisko: City 17
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Je to nieco ako Tycoon? Ked ano tak sa mi to nepaci.... Velmi štastný
Ut 11.7.2006, 14:05 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
je to nieco ako SimCity Wink

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Ut 11.7.2006, 14:10 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Matuzalem
Divák
Divák


Založený: 07.07.2006
Príspevky: 51
Bydlisko: City 17
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Hm.....tak no uvidime, ale predsa to stiahnem.... Velmi štastný Velmi štastný
Ut 11.7.2006, 14:11 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist