Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
prosím o radu

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
prosím o radu
Autor Správa
bob
Divák
Divák


Založený: 06.01.2006
Príspevky: 3

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok prosím o radu Odpovedať s citátom
Když pustím hru tak tam je jen polský jazyk,tak nevím,nedaří se mi ta slovenština tam dostat,kam ji mam fouknout nevím. Pišu už po třetí a nic.DÍK ZA RADU. Sad
Po 9.1.2006, 22:46 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
njn newim gde delas chybu gdyz tak si precti readme nebo napis presnejsi postup jak slovencinu instis Smile ja nemam paru MW uz instle nemam a zda se mi slovencina zbytecna Smile

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Po 9.1.2006, 22:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
NiggaPimp
Divák
Divák


Založený: 27.07.2006
Príspevky: 7

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mne robilo nieco podobne...isty cas som nemal dvd doma a potom ked mi ho kamos vratil a som isiel spustit hru tak iba blikal ten majak an zaciatku ale nepisalo ani NACITAVAM (pretoze som mal nainstalovanu slovencinu), a po 5. minutax cakania ma vyhodilo do windowsu...tak som to nahal mesiac tak s myslienkou ze je poskrabane dvd...ale ked som o mesiac dostal strasnu xut si to zahrat tak mi to nedalo a spustil som este raz.....neslo....tak som klikol na uninstall v Starte a ono mi to spustilo hru po polsky ci po jakom....tak som uz radsej sni slovencinu opat nestahoval a stahol som si cestinu....doteraz spustam hru cez aplikaciu uninstall...divne ze???? ale hra ide normalne....nevim v com je xyba a uz vobec ani neviem co mam robit ked budem xciet hru odinstalovat!!! ani v sekcii "Pridat alebo odobrat programy" to nieje! nepomohli by ste mi? pls

_________________
I hate tha punk! Vandal Squad 4ever...
Ne 30.7.2006, 23:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist