Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Date si tatarku alebo catch up?

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Most Wanted Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Date si tatarku alebo catch up?
Autor Správa
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Date si tatarku alebo catch up? Odpovedať s citátom
"Prve kolo som posral. Dvakrat som napalil do zvodidiel a trvalo mi dost dlhu dobu, nez som sa z nich vyhrabal. Mal som ale stastie - superi neziskali velky naskok. Dalsie kolo som ale zasiel uplne bezchybne, mal som o 15s lepsi cas ako predtym. Zaujimave, ti hazjlici su stale zamnou. Fakt divne."

CATCH UP
- nenavidim tu featurku Exclamation V podstate sa jedna o to, ze vasi superi sa za vami alebo pred vami drzia pomerne blizko, takze nejde tvorit velky naskok. Ak ste rychli a utekate im, zacnu cheatovat, a rezu v plnej rychlosti aj pravouhle zatacky. Ak sa vam nedari, kludne pribrzdia a pockaju vas. Neviem cim to je, ale v ziadnom NFS som si tuto "vymozenost" tak nevsimal ako tu, pritom si myslim ze tam urcite bola. V Most Wanted je skratka asi trochu "silnejsia". Cele zavody tak nie su vobec o schopnostiach ale o stasti. Super sa drzi cely cas za vami nech idete akokolvek dobre, a ak spravite par metrov pred cielom malu chybicku, smola! Na druhej strane ak to lamite, moze vam mensie pribrzdenie vasich superov pomoct, ale ja som to zatial viac vnimal z tej druhej - negativnej stranky. A to som ja! A co taky J X P? Ten z toho musi byt uplne na nervy Mr. Green
Nechapem, preco sa Catch up neda v kariere vypnut presne tak ako v Single race... Crying or Very sad

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Ne 20.11.2005, 07:32 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
_JXP_
Administrátor
Administrátor


Založený: 15.11.2004
Príspevky: 343

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
To mi povidej, je to hloupost, ale da se nad tim pomerne dobre vyzrat. Ja to resim takto.

Pokud se jedna o zavod typu circuit je to jasne. Vubec nepouzivam nitro a prvni 1-2 kola se seznamuju s trati, koukam po zkratkach, drzim se nedaleko (vpredu i vzadu, ale catchup te donuti jet spis vpredu) a jedu si sve tempo. Pri najezdu do posledniho kola zacinam zapinat na 100%, pouzivam nitro, pouzivam zpomaleni casu a snazim se vyuzivat zkratky, ktere zkrati trat (ono ne kazda zkratka je totiz zrychlenim). AI na tuto taktiku vetsinou nedokaze reagovat a dojizdim s velkym naskokem.

U zavody typu Sprint apod. Tam je to trochu tezsi, protoze jedete vetsinou po originalni trati a to pouze 1x. Takze ma rada zni, opet hezky v klidu, od startu, nikam se nehonit a pripravit se na 100% vykon az od tak cca 60% trate. Tam to chce pak pri kazde prilezitosti jet opravdu naplno (s nitrem) a opet vyuzivat v tezsich zatackach, nebo pri potrebe trefit se do zkratky zpomaleni casu.

No a posledni rada na zaver. Nikdy, ale opravdu nikdy neobnovujte auto na trat pokud vas honi policie. JA jsem tuto chybu udelal a i presto, ze jsem mel obrovsky naskok mi naskocil ukazatel busted skoro do cerveneho. nez jsem se rozjel tak dorazil policajt ze svaciny a uz mne meli Smile)

NfSMW ma bohuzel ve hratelnosti svoje nedostatky, ktere mi bohuzel docela vadi. Ale, budu uprimny ... cekal jsem to, protoze je to masovka, takze vse se musi zprumerovat, aby se to libilo pokud mozno co nejvic lidem Smile.
Ne 20.11.2005, 08:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Luki MW
Divák
Divák


Založený: 16.11.2005
Príspevky: 29

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak to mate pravdu...ja som si zas spravil nackok 3 250 ft (ft neviem co to zanmena ale asi metrov) a behom par sekund som si vsimol ze ide uuuplne mimo trate a zrazu bol len 1400 ft zamnv a nakoniec som vplalil monim subarum xrs do muru pred cielom 185 m/h a PREHRAL SOM!!!normalne by som vyhral kebyze nepodvadza PC Smile

_________________
(:-O)-O=I to ma byt clovek
Po 21.11.2005, 15:35 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
SAM
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Bydlisko: Poluvsie
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ft=foot alebo stopy po slovensky to znamena ze aj rychlost mas v milach
v optionsoch v gameplay si imperial prepni na metric Cool

ale aby som neodbocoval od temy
niekedy sa mi stane ze cely zavod odjazdim so 700metrovym naskokom
a v inych sa inych sa ich nemozem striast Confused

_________________
Po 21.11.2005, 15:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Luki MW
Divák
Divák


Založený: 16.11.2005
Príspevky: 29

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
diki uz som si to prepol:)inac daj sem niaky screenshot aby som videl ako vyzera:)

_________________
(:-O)-O=I to ma byt clovek
Po 21.11.2005, 16:21 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Matu3s
Divák
Divák


Založený: 25.11.2005
Príspevky: 21

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
neda sa niekde vypnut ten catch up??? bo ja som hral teraz jedny preteky som bol prvy a bola tam taka pasca s kvadrami ci s cim....proste to padlo na cestu a vsetkych superov to zabrzdilo uplne chvilku tam stali...ale potom ked som mal naskok asi 700metrov tak som si v jednej zakrute trosku viac pribrzdil a jeden pretekar ma taaaak ryyyychlo obehol ze som mal stastie ze ho do konca pretekov predbenhem.......stalo sa predbehol som ho Smile......ale neznasam catch up aj v undergrounde to bolo Confused
St 30.11.2005, 18:59 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
CATCH UP SE NEDA PROSTE VYPNOUT TAKY ME TO STVE JE TO TOTALNI BLBOST A NEWIM GDO CATCH UP VYMYSLEL...kazdopadne v ostatnich Needech nebyl!...tam sla nastavit obtiznost jenze bohuzel v NFS MW obtiznost nastavit nejde a tak mame misto logickeho nastaveni optiznosti nelogicky KEčUP...NEVIM KOHO TO V EA zase napadlo...

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Št 1.12.2005, 18:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
hot.shot
Divák
Divák


Založený: 26.11.2005
Príspevky: 11

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no v NFSu2 byl kecup taky vim ze v singlerace se to dalo vypnout

_________________
Hot.Shot
So 3.12.2005, 17:54 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
SAM
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Bydlisko: Poluvsie
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
aj tu ide v single race catch up vypnut ale normalne nie

a kde sa da nastavit obtiaznost? kukal som vsade ale kde nic-tu nic Confused

_________________
Po 5.12.2005, 15:29 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
http://forum.needforspeed.sk/viewtopic.php?t=895

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Po 5.12.2005, 16:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
HEAD
Divák
Divák


Založený: 28.12.2005
Príspevky: 11

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jo tome taky pekne sere Mad Jedu si takhle 340kh/h po rovince a souper je kousek zamnou.. Predemnou je docela tezka zatacka,tak si trochu pribrizdim,ale spuper najednou kolem me profici strasnou rychlosti a strihne pravouhlou zatacku v plny rychlosti Shockeda pokracuje v obrovsky rychlosti po zbytek zavodu.. Sad To me tak strasne sere Mad Nemam vubec sanci je dohnat..Ten catch up se nak sekne a muzu restartovat celej zavod.. Rolling Eyes To potesi hlavne kdyz jedu naky strasne dlouhy kola a sem treba v poslednim kole..

Nebo je taky sranda koukat na jejich rychlosti v speedtrap,nebo jak seto menuje..Proste zavody o nejvetsi soucet rychlosti.To treba jedu a 1 bod projedu treba 250km/h a protivnici treba 200km/h a vyhavarujou se a zacnou cheatovat.. Rolling Eyes Na dalsim bodu jim rychlost stoupne z 200km/h treba na 700km/h..Takze jeli vlastne 500km/h Laughing Laughing Laughing .Todle semi uz nekolikrat stalo.Proste demnce tendle system... Confused
Št 29.12.2005, 01:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Standa
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 04.12.2004
Príspevky: 105
Bydlisko: -> Ostrava <-
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Nehadejte se, uklidnete se, a vyreste to jako jsem to vyresil ja! Oni zacli cheatovat, tak ja zacal taky!
tenhle trainer je na to idelani
http://needforspeed.sk/stiahni.php?id=744
Hlavne ty veci typu 2x Boost, to si takhle v speedtrapu namackate pred radarem boost a hle! uz mate 1000km/h na konte. Nejlepsi obrana proti keč-upu je utok, na porpve jsem nfsmw jel bez nej(jeste nebyl) a bylo to pekne na hovno, ke konci tezke a mel jsem chut znicit klavesnici, ted uz si to uzivam Smile)

funguje jen na verzi 1.2 Wink
Št 29.12.2005, 02:12 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
melodic
Divák
Divák


Založený: 02.12.2005
Príspevky: 14
Bydlisko: mesto Nitra
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak preto sa mi zda take tazke MW...aj NFSU to bolo alebo nieco take, lebo tam si mohol mat hocijaky naskok a troska si narazil, a uz boli pred tebou...

_________________

moj web o warcrafte Velmi štastný
Ut 10.1.2006, 15:53 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Most Wanted Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist