Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
.: Volant [INFO] :.

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
.: Volant [INFO] :.
Autor Správa
BlackDeath
Divák
Divák


Založený: 09.10.2005
Príspevky: 13

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok .: Volant [INFO] :. Odpovedať s citátom
Zdravim, ja som sa len chcel opytat ci niekto hra NFSMW s volantom, ked ano som sa chcel opytat na citlivost ci to nie je ako pri niektorych hrach ze trochu zatocite a reaguje to jak keby ste stlacili sipku. Ja este volant nemam a chel som vediet jak to je v NFSMW.
Pi 25.11.2005, 15:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja som ho skusal len v deme a celkovo hrat NFS na volante je blbost, ono je to take zaujimave, trosku vytocim tak skoro nic, dam do plna tak je plny rait...nemyslite ze je to chyba volantu, pretoze trebars na formulach to ide krasne plynule Wink ...takze ostan na sipkach Mr. Green

_________________

Team eNETiS Website
Pi 25.11.2005, 19:26 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
_JXP_
Administrátor
Administrátor


Založený: 15.11.2004
Príspevky: 343

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
NfSMW, tak jako kazda arkada je nejlepsi na Analogovym Padu. Volanty jsou pro tyto typy her ponekud mimo, ale i klavesnice je mnohdy vhodnejsi nez volant. to je fakt Wink.
Pi 25.11.2005, 20:21 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
dnes mam prvy den po dlhom case game port, takze som skusal s volantom a myslim ze je to uplne v pohode, reaguje normalne tak ako v inych hrach
este je otazkou ci sa na Most Wanted hodi, ale myslim ze po technickej stranke tam nie je ziadny problem Wink

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
Pi 25.11.2005, 23:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
_JXP_
Administrátor
Administrátor


Založený: 15.11.2004
Príspevky: 343

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jakkub Napísal:
dnes mam prvy den po dlhom case game port, takze som skusal s volantom a myslim ze je to uplne v pohode, reaguje normalne tak ako v inych hrach
este je otazkou ci sa na Most Wanted hodi, ale myslim ze po technickej stranke tam nie je ziadny problem Wink


takze si sehnal redukci ? Smile)
So 26.11.2005, 02:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no ono tam na tej doske realne je game port, ale nebol tam vstup pre konektor, takze som zohnal ten Smile

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
So 26.11.2005, 02:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
hot.shot
Divák
Divák


Založený: 26.11.2005
Príspevky: 11

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja hraju na volantu uplne v pohode. citlivost se da nastavit v performance setup

_________________
Hot.Shot
So 26.11.2005, 19:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackDeath
Divák
Divák


Založený: 09.10.2005
Príspevky: 13

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
a nebolia vas po takej hodinke hrania s volatom ruky???lebo ked som hral u kamarada tak som skoro umrel, ale asi to netreba silit Velmi štastný
So 26.11.2005, 21:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
treba zvyk Velmi štastný

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
So 26.11.2005, 21:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Tripmaster
Divák
Divák


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja mam zase problem v tom ze mi ten volant nechce ani zobrazit v nadstaveni Crying or Very sad

_________________
VT 4EVER
Ne 27.11.2005, 21:21 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
hot.shot
Divák
Divák


Založený: 26.11.2005
Príspevky: 11

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
me psis bolej prtsy z klavesncie tak za 20minut Smile volantem kraju klidne celej den a v pohode

_________________
Hot.Shot
So 3.12.2005, 17:49 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Diwiak
Divák
Divák


Založený: 10.12.2005
Príspevky: 24
Bydlisko: Banska Bystrica
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Hra s volantom uplne v pohode ide mi to plynulo co sa tyka zatacania takisto plyn brzda ale to uz take podstatne nie je, na klavesnici mi to bohvieako nejde a s volantom je to o inom, ale tak ako je kazdy zvyknuty.
So 10.12.2005, 22:27 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
eMKa Slovensko
Divák
Divák


Založený: 01.01.2006
Príspevky: 14
Bydlisko: TN-NMnV
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no s volantom by ste mali mat lepsi cit v ovladani pretoze na klavesnici bud tocite alebo netocite, bud pridate plyn alebo uberiete.

S volantom sa da plynulo zatacat pridavata plyna a aj brzdit, hratelnost by mala byt podstatne lepsia, ale to ci sa niekomu hra lepsie na klavesnici alebo na volante je mozno len od toho na co je sclovek zvyknuty.

_________________
www.lanosclub.com
www.daewooclub.com
Ne 1.1.2006, 10:59 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
HEMAN
Divák
Divák


Založený: 07.02.2006
Príspevky: 14

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Arrow Volant Jednoznacne VOLANT Idea jazdim NFS s volantom ((kazdu zavodnu hru, formule, toca atd.)) od prvej casti, som to skusal chvilku s klavesnicu Rolling Eyes ale to je ako sa SANKOVAT NA PIESKU, samozrejme ze treba kvalitny VOLANT nie barz aky plastovy pruzinkovy ako predavaju v TESCO, ja som vzdy vlastnil volanty od LOGITECH a maximalna SPOKOJNOST
momentalne mam LOGITECH-MOMO 100% presny na milimeter, 100% reakcia na vase pohyby, spickove vyhotovenie, skutocne silny FF co viac dodat aha TREBA KUPIT !!!

no jeden moj kamos ma blee microsoft shit Shocked a Thrustmaster ferarri volanty OMG vyhotovenie to maju ako volant na starej skoda 105. No ako hovorim za kvalitu sa plati.

Kto raz skusi volant....... alebo v aute neriadite ties s klavesnicou.......

Razz klavesnica nfs lamers rulez Rolling Eyes
St 8.2.2006, 08:11 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackDeath
Divák
Divák


Založený: 09.10.2005
Príspevky: 13

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja to uz sice jazdim s volantom ale nemozem ho nejak normalne nastavit, ked zatacam tak mi ide iba zatacat tak v 20 stupnoch pootocenia volantu a potom uz mam plny, a aj brzda a plyn nieco podobne.Neviete mi niekto poradit???Moze to byt aj volantom???
Pi 10.2.2006, 19:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Diwiak
Divák
Divák


Založený: 10.12.2005
Príspevky: 24
Bydlisko: Banska Bystrica
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
BlackDeath Napísal:
ja to uz sice jazdim s volantom ale nemozem ho nejak normalne nastavit, ked zatacam tak mi ide iba zatacat tak v 20 stupnoch pootocenia volantu a potom uz mam plny, a aj brzda a plyn nieco podobne.Neviete mi niekto poradit???Moze to byt aj volantom???


ja som to mal podobne ale v NFS aj tak jazdim permanetne plny plyn a do toho len pribrzdujem -volant ale isiel pekne plynulo a v celom rozsahu - je to arkadovka nemozes cakat nejake prehnane realisticke aj ovladanie
Pi 10.2.2006, 22:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackDeath
Divák
Divák


Založený: 09.10.2005
Príspevky: 13

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Diwiak Napísal:
BlackDeath Napísal:
ja to uz sice jazdim s volantom ale nemozem ho nejak normalne nastavit, ked zatacam tak mi ide iba zatacat tak v 20 stupnoch pootocenia volantu a potom uz mam plny, a aj brzda a plyn nieco podobne.Neviete mi niekto poradit???Moze to byt aj volantom???


ja som to mal podobne ale v NFS aj tak jazdim permanetne plny plyn a do toho len pribrzdujem -volant ale isiel pekne plynulo a v celom rozsahu - je to arkadovka nemozes cakat nejake prehnane realisticke aj ovladanie


To mi je jasne ze nemozem cakat od toho moc,ale sere ma to ze mi volant zataca len na urcitej casti.
Ne 12.2.2006, 14:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
petrik30
Divák
Divák


Založený: 20.02.2013
Príspevky: 4

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
cawte ja som petrik30 ked zapojim volant tak to ide a ked petele tak nie petale reaguju ale nejdu .za odpoved dikki
Št 21.2.2013, 21:09 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist