Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Arkadovita arkada ...

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Most Wanted Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Arkadovita arkada ...
Autor Správa
_JXP_
Administrátor
Administrátor


Založený: 15.11.2004
Príspevky: 343

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Arkadovita arkada ... Odpovedať s citátom
je to tady, na Games Tiscali uz zase jede diskuze o arkadovitosti NfSMW. Ja tomu opravdu nerozumim. Diskuse se muzete zucastnit pod clankem Demo Need for Speed: Most Wanted lokálně.

neubranil jsem se a napsal reakci, kterou po spatnych zkusenostech s JDem radeji dam i sem, protoze na GT mozna nevydrzi Smile))

Kód:

JXP - arkadovita arkada ...  11.11.2005 21:14:26
lidicky (i recenzente), vycitat (komentovat) arkadovym zavodum jejich arkadovitost je jako vycitat praseti, ze neni krava :-)). Proboha, pokud jsem fanda do hokeje, nepujdu koukat na Letnou, jestli se nahodou neco nezmenilo, ze ... Takove komentare svedci o jiste forme .... ceho necham na doplneni kazdeho koho se to tyka. NfSMW nam svoji kvalitu teprve ukaze, ale me osobne demo zaujalo. Stejne tak mne napr. zaujal GP4, od kterych jsem ovsem ocekaval neco zcela jineho. Opravte svuj nahled na veci a nehledejte v nich to cim byt nemaji. btw NfS serie mne zacala zajimat az od NfSU ... opevovany NfS Porsche mne bohuzel nezaujal ani trochu kvuli nevariabilite vozoveho parku ... mam to te hre ale vycitat, kdyz to ma uz v nazvu ? Bych byl uplne hloupy, kdybych to udelal :-)). Ne, proste jsem to nehral a nic neresil. Jaky rozdil od kazdorocnich samomrskacu, kteri se trapi s novymi NfS a peji ody na zaslou slavu NfS5. Ruku na srdce, neni to trochu moda, kdyz to totiz rika tolik lidi, mel bych taky, abych nevypadal blbe, ze ty novy NfS zeru :-)).


Hlavne to vyjadreni recenzenta ve svem rychlem komentari je pro mne alarmujici. JAk muze nekdo s takovymto nahledem na vec recenzovat tuto hru ? Posudte sami (opet radeji kopiruju sem, protoze on to JD urcite upravi Smile)

Kód:

Need for Speed: Most Wanted vyjde v Evropě i ČR 25. listopadu (předobjednávka s dárkem), ale ještě než se tak stane, publikujeme EXKLUZIVNÍ RECENZI, na které už Marek Beniač díky vstřícnosti EA Czech pilně pracuje - snad se nebude zlobit, že vám jako návnadu přetlumočíme jeho dojmy narychlo sdělené mailem :)

Postrehy recenzenta:
Na zacatek docela zklamani, je to proste NFS Underground 3, jenom za svetla. I presto se ale vsechno desne blyska, vcetne silnice - koho zajima, ze neni po desti. Jizdni vlastnosti zase tragicky, zvlast kdyz chytis smyk (arkada jak prase, proste NFSU) a poskozeni opravdu jen decentni - popraskany skla, poskrabany lak... Na cem ale zatim docela ulitavam, jsou honicky s policii ;) Ty se vazne povedly - pocet pronasledovatelu se HODNE zvysil, pred chvili jsem s Imprezou ujizdel pred patnacti(!) autama, klasicky policejni kary (Ford, Chevrolet?), jeepy, SUV-cka, par tajnejch, jen s majackem za oknem a kdyz uz se jim na chvili ztratis, stejne te najde vrtulnik ;) Takovyhle honicky na PC zatim nebyly a skvely je, ze pri hrani mas fakt pocit bezmoci. Par jich setreses, uz to vypada ze mas klid a prask, z bocni ulice se vyriti dalsi parta. Mazec! ;) Inteligence solidni (i kdyz trochu cheatujou) a obtiznost pomerne vysoka - a to jsem teprve na zacatku... [více v exkluzivní recenzi 23.11., ostatní české online magazíny tu svou smí uveřejnit nejdříve 26.11.]

Pi 11.11.2005, 22:19 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mno tak ono je zas pravda ze takove NFS 3 nebo 4 to neni vis?? ono gdybys hral nfs 3 kde si mohl byt i polda (coz me osobne hoooooodne bavilo) tak by ti taky prislo ze tomu "nowemu" NFS neco chybi...zase na druhou stranu ja jsem to tak trochu cekal tagze me to neprekvapuje...tagze si zase na tyden zajezdim NEEEDy a pak je maznu jako U2 tagze sem spokojen nic necekam a neocekavam a origo si rozhodne nebudu kupovat.. zadnou prelom supatrupa vec sem necekal jen nowou grafiku a vice aut Wink

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Pi 11.11.2005, 23:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Takze velke BTW.:
Co mi v nowych Needech opravdu chybi jest:

Arrow Pohled ze vnitr vozidla
Arrow vice moznosti kamery
Arrow moznost hrat za POLICII a pokud mozno s bonzradarem jako ve 3 nebo 4

ale ponevadz sem clovek krasomilny a nenarocny budu hrat cokoliv co ma peknou grafiku co se jen tak neokouka... Velmi štastný

a streste se nebo ne Damage mi vubec nechybi ubira to na krase votuzidla...a arkadovost mi taky nevadi ... Wink

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Pi 11.11.2005, 23:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
_JXP_
Administrátor
Administrátor


Založený: 15.11.2004
Príspevky: 343

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
coz o to, nfsmw ma k dokonalosti porad daleko ... ale pises to spravne ... pokud by jsi tu hru fuckoval, ze je to shit, ze to neni simulator atd. o tom mluvim.

no a pak jako recenzent nejvetsiho herniho webu by sji mel uz mit urcity nadhled nad veci a zdrzet se zverejnovni subjektivnich dojmu ... neco jineho je kdyz si pani reknou veci nezaobalene mezi sebou a kdyz to nekdo (potazmo recenzent) napsie jako prvotni komentar a JD to jeste k tomu zverejni ... tomu rikam shit Sad
So 12.11.2005, 00:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
je pochopitelne ze hracom ktori vyrastali na NFS 1 - 5 chybaju stare prvky, jazda za policiu, pohlad do kabiny, poskodzovanie, ale nove NFSka treba proste brat take ake su, seria sa vyvija a ked je proste arkadova tak je arkadova a basta...

nebolo by na skodu keby EA vydalo nejaky titul, ktory by sa podobal starym NFS (pretoze EA to fakt dokaze kvalitne), ale vycitat UG a MW ze toto nema je bezpredmetne. Potom by zase NFS stratilo "mladych" ktori zase fandia tuningu a underground (& most wanted) serii.

ja tiez patrim skor do tej prvej skupiny hracov, ale Underground mi vobec nevadil a Most Wanted ma u mna 4 body z 5 Wink

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
So 12.11.2005, 00:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
_JXP_
Administrátor
Administrátor


Založený: 15.11.2004
Príspevky: 343

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kdyz ono paradoxne ja jsem vyrustal na Crazy Cars 3, Lotus Turbo Challenge ... na PSX Porsche neco a hral jsem jeste nfs1, koupil jsem si origo nfs2 a byla jsem tak zklaman, ze jsem ho obratem vymenil uz nevim ani za co. od te doby jsem na nfs koukal pres prsty a venoval se spis GP3, GP4, Toca2 ... proste jinym druhum zavodu.

A to rozhodne nejsou arkodovite tituly. Jenze, proto mne take nfsu atd. oslovilo, protoze clovek nemusel dlouho premitat, sedne a jede.

Grand Prix 4 jsem jezdil na plny cas a udrzet koncentraci 90 minut zavodu neni zrovna snadne. Trate jsem znal tak perfektne, ze jsem byl schopne skoro vsechny trate vyjmnenovat na jakou zatacku mas projizdet na jaky rychlostni stupen ... proste magor. jenze tohle je hrozne omezujici. jakmile na to nemas tolik casu a nevenujes se tomu tak z toho vyjdes a znova se mi do toho nechtelo pronikat.

V tomhle jsou proste nfsu serie k nezaplaceni a navic, moc hezky to vypada.

P.S. na Amize byla uz GP2, ale bez realnych jmen a staji, to jsi si musel dodelat Smile). Sice to nebylo moc plynule (cca 10 FPS a to jen nekdy Smile)) ale i tak to bylo super.
So 12.11.2005, 00:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ted sem hosi hral 20min (vic sem fakt nevydrzel) Demo a bohuzel musim rict ze me vubec neoslovilo...policie je podivuhodne mrstna dela picoviny (vcetne jizdy v protismeru a jizdy po golfovem hristi) navic blikaji jak vanocni stromecek a do xichtu mi jeste k tomu pari cesta zatarasy projizdim jak nuz maslem teda az na to akcni spomalovaci videjko a ta trapne akcni hudba jak z nejakeho beckoveho trhaku mno proste nelibi se mi to ani trochu...apropo souper na me ceka gdyz sem zastavil ze si udelam hodiny abych se podival na pekny model tak mi pripadalo ze stoji a ceka na me
...newim proste sem se u honicky s policii nudil a prave na ty akcni nahanecky sem se nejvice tesil s policejnich aut upadavaji dvere...i houkacky vcetne narazniku a vam se jen odre lak tak bud nemeli davat zadny damage nebo na vsechny auta vcetne vaseho...celkove ty policejni auta vypadaji nejak divne co to ma byt za znacku??? SUV sem poznal ale to co sem si myslel ze vypada jak Ford Crown Victoria se pri blizsim prozkoumani zmenilo v neco ohavne hranateho...pritom i v NFS: HOT PURSUIT2(nfs6) byl Ford Crown victoria udelany nadherne...

mno dal...z Vipera udelali pretaceci Bestii...celkove se mi nelibi mapa...

vim ze sem rikal ze mi arkadovost nevadi ale po dohrani dema sem zmenil nazor Arkadovost a policie k sobe nejdou ...tak jako nesli u NFS6(pro me osobne nejhorsi dil serie od tohoto dilu to slo s NFS z kopce) POLICIE MA VEDET PRESNE CO DELA a jak se zpiva v jedne nejmenovane pisnicce:

Policii se nejde skrýt, když jseš nepořádník nebo moc řádíš.
Policie zná k všemu klíč, hbitě tě lapí, pak to jdou zapít.
Policii se nesmíš smát, když si jdou koupit pendrek do cukrárny.
Policie se musíš bát, jinak tě zacílí Mancuso zavilý.


mno zkratka neco tomu chybi trosku vaznosti by neuskodilo gdyby do toho autori vlozili...vubec me to nezaujalo teda krom grafiky sem jeden z tech co CHCE NFS 4 High Stakes kde bylo nespocet policejnich jednotek podle ruznych znacek od USA pres Kanadu az po Nemecko a Francii akorat v by se predelala Grafika Hodilo by se tam par mest a teda ten vytuzenej tuzing aby to hrali i ti mladsi... Rolling Eyes Rolling Eyes

Ja hodnotim nove NFS MW podle dema na 40% bohuzel ...necekal sem mnoho ale ne zase TAK malo... Crying or Very sad

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
So 12.11.2005, 01:24 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
_JXP_
Administrátor
Administrátor


Založený: 15.11.2004
Príspevky: 343

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ano, je to vse o vkusu ... ja jsem toitz nedotceny honickama s policii, takze moje jediny ocekavani bylo pustit majaky a jit vas lovit Smile pravda je, ze by se policie nemela bezhlave poustet do kontaktu s vami, pripadne ohrozovat dopravu svym nevhodnym a riskatnim rizenim (BESIP na vas, parchanti Smile)

Proto bych se ale primlouval, aby jsi nepsal zadnou recenzi ... pripadne jen nejakou ve stylu Scary Movie ... jako parodie by se to dalo unest.

V kazdem pripade v dnesni dobe vysla spousta titulu ... GUN, The Movies, AoE3, BW2 a dalsi, takze na vyber mit budes Wink.

Ja bych ti stejne doporucoval toho Silent Huntera 3. To je realny, ze to snad ani vic nejde .... uz jsi se podival na to in game fan video s Bismarkem ? je vazne nadherny, hudba, zpracovani a hlavne je to primo ze hry, tkaze zadny renderovany animace ale to co tam vidis tak opravdu vypada (pokud si to teda dodelas smaozrejme Smile)

Normalne ma SH3 po instalaci asi 4 GB, moje instalace se uz nafoukla na cca 14GB, dan za realitu (zvuky, hi res textury a zalohy toho co bylo nahrazeno Wink)
So 12.11.2005, 01:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jako ta recenze na tiscali co si sem pastul ta je opravdu trapna a pripada mi spise jako smes hlasek nekoho z icq...ale ja nechi zas az tak moc realitu ale tohle co vydali ted myslim tim NFS Mw me zkalamo...mno..

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
So 12.11.2005, 02:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Madish
VIP member
VIP member


Založený: 18.09.2004
Príspevky: 251
Bydlisko: Most,ČR
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jj, recenzent nemá bejt subjektivní, to pak vnucuje jiným svůj názor na hru, já MW nehrál, zatim jsem stejnej manijak na formule jako býval JXP (F1 Challenge 99-02 a rFactor) Ale pokud to je jako U2, tak mi tam zase chybí něco z těch starejch dílů, nevim proč, ale ty starý díly jsem vydržel hrát hoodně dlouho ( každej víkend jsem vstával v 7, abych si mohl s BMW M5 zadrtit Atlantiku s poldama, páč jsem hrál jen o víkendu Mr. Green )

_________________

Takahiro Ueno
Toyota Soarer
So 12.11.2005, 09:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Madish Napísal:
jj, recenzent nemá bejt subjektivní, to pak vnucuje jiným svůj názor na hru, já MW nehrál, zatim jsem stejnej manijak na formule jako býval JXP (F1 Challenge 99-02 a rFactor) Ale pokud to je jako U2, tak mi tam zase chybí něco z těch starejch dílů, nevim proč, ale ty starý díly jsem vydržel hrát hoodně dlouho ( každej víkend jsem vstával v 7, abych si mohl s BMW M5 zadrtit Atlantiku s poldama, páč jsem hrál jen o víkendu Mr. Green )



PRESNE TAK BMW M5 a u me spise home town...to byly casy NFS 4 sem vydrzel hrat 2 roky a porad me bavilo jeste jak sem si instnul patch XP a dal si do hry nove modely... tohle i u nowych "Needu pro deti" chybi...

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
So 12.11.2005, 12:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Jakkub
AMERICAN FARMER
AMERICAN FARMER


Založený: 09.09.2004
Príspevky: 84

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
stare dobre casy.. cry Sad

_________________
"Bůh mi nadělil inteligenci, pracovitost a nadání (a Vám ne)."
"Můj názor má moc, sílu a význam. Váš názor neznamená vůbec nic!"
So 12.11.2005, 14:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
marlin
Modelář
Modelář


Založený: 01.11.2004
Príspevky: 371
Bydlisko: New Bor
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
a kde jsme ted....

_________________
Št 6.4.2006, 00:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Most Wanted Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist