Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
aké autá si kúpiť na aké disciplíny

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
aké autá si kúpiť na aké disciplíny
Autor Správa
Greg
Divák
Divák


Založený: 13.09.2013
Príspevky: 2

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok aké autá si kúpiť na aké disciplíny Odpovedať s citátom
ahojte

hrám NFS Pro Street na najťažšej obtiažnosti a už som za závodmi super promotion a už mi chýba len ovládnuť niektoré tie závody, čo sú po strane super promotion...
na závody v Grip, Drifte a aj v Dragu mam Shelby Mustang čo mi doteraz fajn fungovalo ale Shelby mustang v Gripe a v drifte nestačí...
na grip je Shelby mustang vytunovaný na maximum ale absolútne nemá šancu už,
v drifte nie je shelby Mustang vytunovaný, je taký aký som ho kúpil(ešte som ho netunoval). Aby sa mi podarilo vyhrať tú druhú časť, aby som sa dostal k Aki Kumurovi tak mám vytunovať Shelby mustang alebo mám si kúpiť iné auto a to vytunovať na maximum ??

pri gripoch mi už dlho nestačil Shelby mustang vytunovaný ale som aj tak ovladol závodné dni, keďže v iných disciplínach ako drag a drift som nazbieral tolko bodov za prvenstvo že pri grip závodoch a závodoch vo vysokých rýchlostiach som nemusel byť prvý

na závody vo vysokých rýchlostiach som kúpil lamborghini murcielágo a vytunoval som ho na maximum ale na moje prekvapenie vôbec nestačí...keď predbehne nissan skyline lamborghini tak som sa mi už ozaj nezdá ako to je možné

jedine, kde nie je problém vôbec je iba v dragu, tam je Shelby Mustang na maximum vytunovaný všetky závody zvládam jedna radosť..

moja otázka je: ktoré autá sa najviac oplatia kúpiť na ktoré disciplíny ? viem že Shelby Mustang je asi najlepšie na drag(ak sa mýlim tak ma opravte) ale keď som si kúpil Lamborghini na vysoké rýchlosti tak som si myslel, že to zvládne...tak prosím, aké autá si mám kúpiť na aké disciplíny ???
Pi 13.9.2013, 16:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist