Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Dojmy z hraní

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Shift 2 Unleashed Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Dojmy z hraní
Autor Správa
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Dojmy z hraní Odpovedať s citátom
Je to totální ale totální propadák. Grafika je horší a náročnější než u SHIFT1 (ta byla super) auta se chovají divně (když si koupíte vlastní sériový vůz, tak se jakoby v zatáčkách zakousává do podběhů či co, je to divné a hlavně nereálné) nechápu kdo přišel s nápadem, že při pohledu z kabiny se vám bude kamera co by hlava natáčet do zatáček a ovládání menu tvořil člověk jenž měl místo mozku hovno.

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Ut 29.3.2011, 17:13 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Dede*DnB*
VIP member
VIP member


Založený: 10.06.2010
Príspevky: 48

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Takže nemusím ani sťahovať... Rolling Eyes
Ut 29.3.2011, 17:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Jinak pr osrovnání - nenáročná grafika ze Shift 1 vs. náročný hnus ze SHIFT2

SHIFT1

















SHIFT2








_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
St 30.3.2011, 00:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Co pozeram tak ta dvojka vyzera ako GRID na velmi velmi nizkych detailoch. Myslim ze pockam na nejake patche.

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
St 30.3.2011, 15:46 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Pořád mě zajímá jedna věc proč všechny auta reagují tak opožděně? zmáčku šipku na klávesnici a auto zareaguje až za mili sekundu což mi dost vadí a dost blběse to řídí dělá t otaky ostatním?

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
St 30.3.2011, 21:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Dede*DnB*
VIP member
VIP member


Založený: 10.06.2010
Príspevky: 48

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
To bude asi tým, že to bolo myslím vyvýjané pre volanty, nie?
St 30.3.2011, 22:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Tak som sa rozhodol ze najprv vyskusam prvy Shift, aby som vedel porovnat, patchol som to na 1.02.

No ty kokot, jak ste to vedeli hrat? Auta nedotacave jak prasa, ovladanie reaguje jak po opici, volant prakticky nenastavitelny. Vypol som vsetky "udělátka" ako abs, kontrola trakcie a neviem co, trochu sa to zlepsilo ale aj tak hruza, naviac sa nastavenia prehadzovali same od seba.
Koho to bol napad ze pre nastavenie ovladania, deadzone, linearity a sensitivity sa musim vyjebat uplne von do hlavneho menu? V hociktorej inej zavodnej hre sa da volant nastavit "za jazdy", len v portovanej mrdke Shit sa neda. Rolling Eyes Smrdia z toho konzoly jak prasa. Musel som presedlat naspet ku Codemasters aby ma neporazilo z kokotizmu, tam to je tiez nerealne ale aspon ovladatelne a zabavne. Daval som tomu asi privelku nadej. Ak mate nejaky navod ako ovladanie znormalizovat tak poprosim.

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
Št 31.3.2011, 18:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
SHIFT má oproti dvojce ovládání geniální. Sice tam kdejaké auto drží nasilnici hůře než moje staré Volvo co mám před barákem ale aspoň se to dá řídit. U novéhoshiftu už není nai to Very Happy

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Št 31.3.2011, 18:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
hOOki
Divák
Divák


Založený: 31.03.2011
Príspevky: 1

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja som z toho úplne sklamaný. Myslel som si to, že to bude pecka a krásna grafika ale prd z toho a ešte k tomu aj tie FPS. Ako je možné, keď pri Mid settings a 1920x1080 mám 15 FPS, pričom Crysis 2 na Extreme settings mam 40FPS ? Viete mi to nejako vysvetliť ? Škoda tých peňazí !!!
Št 31.3.2011, 23:09 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sway
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 19.05.2007
Príspevky: 164

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Kein Napísal:
Pořád mě zajímá jedna věc proč všechny auta reagují tak opožděně? zmáčku šipku na klávesnici a auto zareaguje až za mili sekundu což mi dost vadí a dost blběse to řídí dělá t otaky ostatním?


Robi mi to iste na G25-ke, neda sa to koli tomu hrat, v Shift 1 sa jazdilo perfektne.

edit: nasiel som na YouTube aj inych s tymto problemom:
http://www.youtube.com/watch?v=4vDQf7Q1IK0
http://www.youtube.com/watch?v=zfi0bgBs16M

_________________
MB: MSI P35 Neo2-FR - iP35/ICH9R; CPU: INTEL Core 2 Duo E6750 - 2,67GHz, 1333MHz FSB, 4MB cache, socket 775, EM64T BOX (Conroe); RAM: 4GB (KIT 4x1GB) DDR2 800MHz PC6400 A-DATA; VGA: SAPPHIRE ATI Radeon HD 4870 (750MHz), 512MB GDDR5 (3600MHz); DVD-RW: HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H20L; SSD/HDD: Kingston SSDNow V Series 64 GB, WDC 320GB SATA II, Samsung SpinPoint F1 640GB, SATA II; Sound: Creative SOUND BLASTER X-Fi XtremeGamer 24-bit 7.1; PSU: Chieftec CFT-750-14C , 750W ATX 2.0; LCD: 27" LCD LG Flatron M2794D-PZ - černý, 20000:1, 400cd/m2, 5ms, 1920x1080; Myš: Razer DeathAdder; Volant: Logitech G25 Racing Wheel; Reproduktory: Logitech G51 Surround Sound 5.1, 155W RMS, FDD2; OS: Windows Vista Ultimate x64 SP2
Pi 1.4.2011, 10:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Sway Napísal:
Kein Napísal:
Pořád mě zajímá jedna věc proč všechny auta reagují tak opožděně? zmáčku šipku na klávesnici a auto zareaguje až za mili sekundu což mi dost vadí a dost blběse to řídí dělá t otaky ostatním?


Robi mi to iste na G25-ke, neda sa to koli tomu hrat, v Shift 1 sa jazdilo perfektne.

edit: nasiel som na YouTube aj inych s tymto problemom:
http://www.youtube.com/watch?v=4vDQf7Q1IK0
http://www.youtube.com/watch?v=zfi0bgBs16M

mi to dělá na klávesnici a jeto uplně fucking crazy a vztahuje se to na všechno i na brzdu plyn atd....

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
So 2.4.2011, 17:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Mozno to fixnu v patchi.

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
So 2.4.2011, 18:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Sway
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 19.05.2007
Príspevky: 164

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
KingPimp Napísal:
Mozno to fixnu v patchi.

Mali by, inac to nehram, toto som este nezazil v ziadnej (zavodnej) hre...

_________________
MB: MSI P35 Neo2-FR - iP35/ICH9R; CPU: INTEL Core 2 Duo E6750 - 2,67GHz, 1333MHz FSB, 4MB cache, socket 775, EM64T BOX (Conroe); RAM: 4GB (KIT 4x1GB) DDR2 800MHz PC6400 A-DATA; VGA: SAPPHIRE ATI Radeon HD 4870 (750MHz), 512MB GDDR5 (3600MHz); DVD-RW: HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H20L; SSD/HDD: Kingston SSDNow V Series 64 GB, WDC 320GB SATA II, Samsung SpinPoint F1 640GB, SATA II; Sound: Creative SOUND BLASTER X-Fi XtremeGamer 24-bit 7.1; PSU: Chieftec CFT-750-14C , 750W ATX 2.0; LCD: 27" LCD LG Flatron M2794D-PZ - černý, 20000:1, 400cd/m2, 5ms, 1920x1080; Myš: Razer DeathAdder; Volant: Logitech G25 Racing Wheel; Reproduktory: Logitech G51 Surround Sound 5.1, 155W RMS, FDD2; OS: Windows Vista Ultimate x64 SP2
So 2.4.2011, 18:28 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Henri
Divák
Divák


Založený: 03.04.2011
Príspevky: 1

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Hram nfs od most wanted všetky som prešiel aj 3x no väčší hnoj ako shift 2 sa mi ešte nedostal do rúk! Teraz hrám F1 2010 to sa nedá porovnat.
Ne 3.4.2011, 17:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
d.sekretar
Divák
Divák


Založený: 10.04.2011
Príspevky: 6

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mozete mi niekto poradit preco mi seka ked idem do zakrut niekedy na rovinach nie...nechapem to koli tomu ze mam slusny pocitac na tuto hru ....dakujem
Ne 10.4.2011, 20:32 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
bazmeg tak s tou grafikou to dojebali veď na iPode mám lepšiu grafiku v hre Real Racing 2 a aj reálnejšie sa mi tam ovláda auto Velmi štastný

btw. a neviem si nastaviť 900° otáčanie na G25 tam ani za boha... furt nastavím a na pretek mi hodí 360° ta môžem ošikať...

a hlavne že to už nieje NFS ako veľa ľudí hovorí ale ikonu to má rovnakú ako Shift 1....

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Pi 15.4.2011, 00:28 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Shift 2 Unleashed Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist