Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Resident Evil 5
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Resident Evil 5
Autor Správa
Bullet
Divák
Divák


Založený: 31.07.2006
Príspevky: 84
Bydlisko: Leopoldov
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Chcel by som len vyvrátiť pár vecí ktoré sa vám nezdajú Smile
- Neporovnávajte film z hrou v skratke filmy boli kusy komerčných shitov ktoré narýchlo splietli všetky postavy z RE do troch filmov v nesprávnom poradí -btw. ALICE ani v hre nebola sú to len zbytočné peniaze na platenie Milly Jovovich či jak sa volá
- Dej RE sa tiahne od roku 96-98 neviem presne tým že sa jednotka S.T.A.R.S (kde je aj Chris Redfield a Jill Valentine -- hlavný hrdina RE5 a tá blondavá baba ktorú sa snaží zachrániť pretože je to jeho bývalá kolegyňa) dostáva do konfliktu vo vile rodu Spencerovcov a kde prvý raz bojuje o život proti zombiam a iným príšerám.Neskôr sú zradený ich členom jednotky Albertom Weskerom ktorého síce zabije Tyrant (hlavný boss s RE1) ale Wesker má schopnosť regenerovať sa pretože je jednou z najdokonalejších B.O.W(biologická zbraň) ktorou Umbrella mohla vymyslieť ( čo zistí Chris až pri konci RE5 )Dej v RE5 je podobný ako deju v MGS Guns of Patriots kde sa tiež snažia autori uzatvoriť jednu veľkú ságu.
- Manjii a Zombie nie je to isté pretože Uroboros(manjii vírus) je dokonalým štádiom T-Viru(zombii vírus) kedže Uroboros je založený na forme parazitu ktorý okrem krvelačnosti pridá danej osobe nadľudské schopnosti sily, výdrže atď. avšak zanecháva inteligenciu vyrovnávať sa s rôznymi prekážkami, možnosť riadiť vozidlo atď. T-Virus bol založený na forme kvapalnej látky bázou svalového a nervového stimulátora ktorá mala vytvoriť supervojaka avšak mala vedľajšie účinky pretože po smrti subjektu ho udržovali na živote len základné ludská potreba naberať bielkoviny obsiahnuté v ľudskom tele(maso, krv, ...) tak aby nestrávil svoj vlastný organizmus.

ak sa nad tým zamyslíte na svete už nie je nič trápne tak ako v hre aj u nás na celom svete sa každý deň snaží skupina vedcov nájsť látku podobnú T-Virusu alebo Uroboros a ani o tom nevieme. Ľudská chamtivosť, netolerancia a túžba po moci nás pomaly vedie k záhube a my sme len pokusnými králikmi.

Ak pôjde vedcom o to tiež vytvoriť takúto inteligentnú biologickú zbraň na báze ľudského teľa .... búh nám pomáhej! (heh, nie že by som pozeral moc káblovku ale takéto hry ma niekedy nútia zamyslieť Velmi štastný )
Ut 20.10.2009, 18:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Hopko
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 23.08.2005
Príspevky: 481

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mne tato hra dako extra nesadla. hlavne to ovladanie to ze pri strielani musim stat Sad graficky je to dost take rozporuplne. aj tato atmosfera sa stratila. a to je sost skoda
St 21.10.2009, 19:24 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
kejo
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 13.03.2006
Príspevky: 260
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Hopko Napísal:
mne tato hra dako extra nesadla. hlavne to ovladanie to ze pri strielani musim stat Sad graficky je to dost take rozporuplne. aj tato atmosfera sa stratila. a to je sost skoda

ako sa ti moze nepacit ovladanie aj atmosfera? predosle diely mali rovnake ovladanie, a kedze pises ze sa atmosfera zmenila, tak si ich musel hrat Wink
St 21.10.2009, 19:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Bullet, to opravdu pěkně vysvětlil, ale nabízí se myšlenka že příběh záměrně takto zkroutili aby to mohlo být víc cooool.....jinýmy slovy ohli příběh o 180stupňů...


btw.: kdo z vás viděl červeného trpaslíka? Nic vám neříká název UROBOROS? Question Idea Náhoda? Záměr?

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!


Naposledy upravil Kein dňa Št 22.10.2009, 09:38, celkom upravené 1 krát
St 21.10.2009, 20:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Bullet
Divák
Divák


Založený: 31.07.2006
Príspevky: 84
Bydlisko: Leopoldov
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Kein Napísal:
Bullet, to opravdu pěkně vysvětlil, ale nabízí se myšlenka že příběh záměrně takto zkroutili aby to mholo být víc cooool.....jinýmy slovi ohli příběh o 180stupňů...


btw.: kdo z vás viděl červeného trpaslíka? Nic vám neříká název UROBOROS? Question Idea Náhoda? Záměr?


Asi máš pravdu určite je na tom niečo zámerne upravené ale myslím že jednu velkú ságu RE uzavreli pekne Smile
Ja som až nadmieru spokojný pretože som fanúšikom celej série. Keď vyšiel RE4 chýbala mi hlavne tá klasická kamera s rôznych nelogických uhlov s kúskom strachu a tajomnosti v každej miestnosti či lokácií a zombie ale keď som ho pár krát prešiel znova pochopil som že aj táto zmena je k niečomu dobrá a RE5 moje tvrdenie úplne posunul za hranice očakávania.

Velmi štastný a to UROBOROS to ma dostalo Velmi štastný
St 21.10.2009, 23:37 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
No nic moc ta hra zakladne veci ako kvoknutie a lahnutie nikde takze uz tym padom nemozem ocakavat pomalu chodzu a strelbu. Reloadovanie zbrane? Ano! Zase v stoji... Rolling Eyes Pribeh nudny. Nechapem jednej veci, strelim zombika do prasiny a hlava sa mu rozpleskne a vedla nemu strelim 20 nabojov do hlavy a len ma krvavu papulu. Dalej co sa mi nepaci kriza s nabojmi. Niekedy sa dari ale ked som mal level s tymy prijebanymi pavukmi tak som si mohol naboje honit. Grafika moc umela na DX9. No nic na nudu postaci ked uz sosam COD MW2.
So 14.11.2009, 19:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bullet
Divák
Divák


Založený: 31.07.2006
Príspevky: 84
Bydlisko: Leopoldov
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kenny Napísal:
No nic moc ta hra zakladne veci ako kvoknutie a lahnutie nikde takze uz tym padom nemozem ocakavat pomalu chodzu a strelbu. Reloadovanie zbrane? Ano! Zase v stoji... Rolling Eyes Pribeh nudny. Nechapem jednej veci, strelim zombika do prasiny a hlava sa mu rozpleskne a vedla nemu strelim 20 nabojov do hlavy a len ma krvavu papulu. Dalej co sa mi nepaci kriza s nabojmi. Niekedy sa dari ale ked som mal level s tymy prijebanymi pavukmi tak som si mohol naboje honit. Grafika moc umela na DX9. No nic na nudu postaci ked uz sosam COD MW2.




_________________


Ne 15.11.2009, 19:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Swingal
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 23.04.2005
Príspevky: 408
Bydlisko: Blava ne?
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Bullet Napísal:




_________________

ICQ: 256-909-394 WEB: www.wiizone.sk
Po 16.11.2009, 17:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Nema vyznam dorhravat ked uz mam COD MW2, skuste to to je hra a ne toto.
Huraaa....RE5 uninstaled. Hned mam viac miesta na disku. Smile
edit: cihol som si prispevky o stranu s5 a ako vidim tak vidim, viacery maju namiestky. A dokonca kolega vyssie sa teiz stazuje na strielanie v stoji to vyvojarom fakt nedoplo, ze ked clovek striela zo zbrane tak moze aj kracat? Alebo sa vie zohybat? Uhybat? Vzdy ked sa zemlela nejaka masova deratizacia zombikov tak som stal ako solny stlp stat v strede a do mna mrdaly zombosi co sa dalo. Tiez nechapem dalsej veci nadstavenie damage zbrani. Dal som co najvyssie a do zomba som musel vyse strielat ako ked som mal damage nizsie, chybny crack? Alebo?....
Ut 17.11.2009, 00:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bullet
Divák
Divák


Založený: 31.07.2006
Príspevky: 84
Bydlisko: Leopoldov
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kenny Napísal:
Nema vyznam dorhravat ked uz mam COD MW2, skuste to to je hra a ne toto.
Huraaa....RE5 uninstaled. Hned mam viac miesta na disku. Smile
edit: cihol som si prispevky o stranu s5 a ako vidim tak vidim, viacery maju namiestky. A dokonca kolega vyssie sa teiz stazuje na strielanie v stoji to vyvojarom fakt nedoplo, ze ked clovek striela zo zbrane tak moze aj kracat? Alebo sa vie zohybat? Uhybat? Vzdy ked sa zemlela nejaka masova deratizacia zombikov tak som stal ako solny stlp stat v strede a do mna mrdaly zombosi co sa dalo. Tiez nechapem dalsej veci nadstavenie damage zbrani. Dal som co najvyssie a do zomba som musel vyse strielat ako ked som mal damage nizsie, chybny crack? Alebo?....

su hry ktoré vám proste nesadnú ale je tažké si to priznať je to aj tak váš názor

_________________


Ut 17.11.2009, 04:38 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Eras
Divák
Divák


Založený: 19.06.2009
Príspevky: 57

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no, ja to hram coop so spoluziakom a celkom sa bavime... na veci ako strielanie v stoji a pod sa uz nepozastavujeme, ale bolo by to naozaj pekne, keby sa to opravi... alebo ked vyberies noz... tiez hovadina...

_________________
Ut 17.11.2009, 05:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
GoraVnko
Divák
Divák


Založený: 10.10.2009
Príspevky: 68
Bydlisko: Garáž.;)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Inak len tak medzi rečou nechcete niekto mačiatko mám jedno na dome a dosť ma už sere Confused
Pekná je sfarbená ako tiger taká škvrnitá Razz

_________________


*.I love cars,Cars love me.*
St 18.11.2009, 13:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist