Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Všeobecný pokec o tuningu
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 170, 171, 172, 173, 174  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Tuning Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Všeobecný pokec o tuningu
Autor Správa
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Mato a bawo: sa regnite na bmwklub.sk ked mate bramboraky.
bawo: to video je dobre. M6 Interlagos je krasna farba nie tuctova ako cierna ktoru ma pomaly "kazdy". Ked by som mal brat auto s tymy istymi kompomentami tak M5 E61, praktickejsie a je len o par stotin pomalsie ale to jebat. Paci sa mi ked kombik vie obehnut sportiak.
KP: CSLko sa mi mrte paci a ma velmi dobre jazdne vlastnosti tak preco nie?
Razz
Ut 10.11.2009, 19:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kenny Napísal:
Mato a bawo: sa regnite na bmwklub.sk ked mate bramboraky.
bawo: to video je dobre. M6 Interlagos je krasna farba nie tuctova ako cierna ktoru ma pomaly "kazdy". Ked by som mal brat auto s tymy istymi kompomentami tak M5 E61, praktickejsie a je len o par stotin pomalsie ale to jebat. Paci sa mi ked kombik vie obehnut sportiak.
KP: CSLko sa mi mrte paci a ma velmi dobre jazdne vlastnosti tak preco nie?
Razz

CSL je aj tak moje najoblubenejsie bmw...na bmwklub.sk som regnuty ale uz neviem aky nick tam mam a nechodim tam...a som bavo a nie bawo...diki Smile
Maťo69 Napísal:
bavorak Napísal:
a ta druha fotka M6 je zo stelvio pass na taliansko svajciarskej hranici...tam som bol...tam mi naburali BMW


no isiel som do lavotocivej pravouhlej zakruty do ktorej nebolo vidno...isiel som si v pohodovom tempe vo svojom pruhu....v protismere vyletelo punto nezvladol riadenie nedotacak chytil mi lavy bok a zadny naraznik...u mna to skoncilo len oskreninou a jemnou preliaceninou ...on rozjebal predok posunul predny naraznik a rozbil svetlo... darmo BMW je nemecky tank Velmi štastný no aj tak oprava stala dost vela no hradi to poistovna toho nemca takze je to okey...nastastie boli fakt ochotni a ze spolupracovali a nevyjebali sa na mna.... a ten chalan mal peknu priatelku ale to uz je OT Mr. Green

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ut 10.11.2009, 21:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Hura, konecne je debata o niecom inom ako Audi... Mr. Green

_________________

Team eNETiS Website
Ut 10.11.2009, 23:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Sway: ja zas porše nemusim Wink Nissany su umna na prvom mieste a tam vždy aj ostanu Wink BMW mam rad hned po nich Mr. Green

kenny: M5 je jeba lubi sa mi a všetko ale ako si povedal na prvy pohlad je to nenapadny sedan / kombik podobne ako aj Audi RS6 a ja mam rad ked si ma ludia vsimnu Mr. Green M6 a celu 6kovu radu berem tak ze su to ,,športiaky,, ale odtál potál, premna je to skôr ultrasilne pohodlné cestovné GT a kvoli pozornosti by som ho bral v kabriu Velmi štastný ( pre nechapavych, aby si vas pipky na chodniku lepšie zapametali Mr. Green

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
Ut 10.11.2009, 23:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
GoraVnko
Divák
Divák


Založený: 10.10.2009
Príspevky: 68
Bydlisko: Garáž.;)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
proste partizáni nemec je nemec stým sa užnič nedá robiť. Razz
Ale ked športiak určite len taliana to jest Ferrari alebo Lamborghini.


_________________


*.I love cars,Cars love me.*
St 11.11.2009, 16:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja by som zobral to Lamborghini čo leží na kapote toho oranžoveho auta Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
St 11.11.2009, 16:53 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no tak podla hentoho to vidim na lambo...na ferrari uz blondiny nejako neletia (nelahaju) Mr. Green
jaj ale im je fajn Smile

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
St 11.11.2009, 22:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
toto je pekne Mr. Green http://www.youtube.com/watch?v=ydvAQ6Y49vc

vobec sa nepolati kupovat hybridy a tie kktiny Velmi štastný najlepsie klasaicke motory Mr. Green

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
So 2.1.2010, 17:24 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
RISHO Napísal:
toto je pekne Mr. Green http://www.youtube.com/watch?v=ydvAQ6Y49vc

vobec sa nepolati kupovat hybridy a tie kktiny Velmi štastný najlepsie klasaicke motory Mr. Green

toto bol genialny napad...a maju fest pravdu... M3powaaaaa Mr. Green top gear a ich narazky na ekologicke auta...najlepsie

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
So 2.1.2010, 20:34 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nj tuto cast som uz videl a ked som videl pocul ten vysledok tak ma to dost prekvapilo... ale zas na druhu stranu Jeremy bol s M3 tesne za nim takze nemal az taky odpor vzduchu ale to je asi zanedbatelne ne ?

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
So 2.1.2010, 21:24 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Presne ako povedal, spotreba je závislá na tom, ako jazdí vodič Wink Možno v tej Toyote žmýkal motor na 5000/min aby stíhal pred bmw a na BWM ťahal 2000/min Velmi štastný

_________________
So 2.1.2010, 21:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
R1zeK Napísal:
Presne ako povedal, spotreba je závislá na tom, ako jazdí vodič Wink Možno v tej Toyote žmýkal motor na 5000/min aby stíhal pred bmw a na BWM ťahal 2000/min Velmi štastný

no nie mozno ale dohoda bola taka ze prius pojde naplno a bmw pojde takym tempom aby za nim stihalo...

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 3.1.2010, 01:10 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Nepozeral som to cele Mr. Green

_________________
Ne 3.1.2010, 10:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no a da sa jazdit so sportiakmi na spotrebu Wink staci mat cit v nohe Mr. Green ale ten zaciatok zabil Mr. Green jak na mape ukazoval ze litium do baterie priusa sa tazi v kanade potom to ide lodou do europy s tamad lietadlom do ciny potom do japonska do toyoty a az tak sa rozvazaju auta po svete... velmi vyhodne Mr. Green

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Ne 3.1.2010, 12:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Darkness
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 28.09.2006
Príspevky: 1056

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
No ako vidím,tu veľa alfistov nieje Mr. Green
čo takto Alfa 155 2.0 Q4 247 koní? Smile
http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lgqydg1ngzcf
Ne 3.1.2010, 23:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Eras
Divák
Divák


Založený: 19.06.2009
Príspevky: 57

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
skor nieco taketo

_________________
Po 4.1.2010, 02:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Fuj to je tuzing blee

_________________
Po 4.1.2010, 11:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
To dufam nebolo myslene na tu 75ku co postol Eras...

_________________

Team eNETiS Website
Po 4.1.2010, 13:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Áno bolo.. čisto vzhľadovo exteriérne

_________________
Po 4.1.2010, 14:09 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Eras
Divák
Divák


Založený: 19.06.2009
Príspevky: 57

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Laughing
no nitro, sme tuzeri so zavodnym duchom beer

okrem toho kridla, ktore tam ma vyznam (takze o tuzingu nemoze byt reci), narozdiel od 1,2 htp a plastovych svetiel, ktore su vybrate pre odlahcenie.... kde je tam tuzing?

_________________
Po 4.1.2010, 14:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Tuning Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 170, 171, 172, 173, 174  Ďalší
Strana 171 z 174
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist