Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Live For Speed
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 94, 95, 96  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Live For Speed
Autor Správa
Swingal
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 23.04.2005
Príspevky: 408
Bydlisko: Blava ne?
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
bavorak Napísal:
no sak hej a ono sa to da celkom dobre citit ked mas dobry volant a silnejsie FF tak to je dost v pohode...

btw: ze necitis ocami? blbost...dost velku cast spravania auta vnimas ocami

no sak kazdy si budeme jazdit ako nam vyhovuje...len ja sa budem citit ze mam z toho hodnotnejsi zazitok ked som priamo v strede diania a nekukam na to z fiktivnej helikoptery spoza auta


Ja ma FF vypaty a myslim ze mi to ide vyborne! Ked som ho mal zapnuty tak mi to nezmyselne krutilo volantom! Rolling Eyes

_________________

ICQ: 256-909-394 WEB: www.wiizone.sk
Št 8.10.2009, 22:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Eras Napísal:
a jak potom vysvetlite, ze som povyhraval niekolko sutazi s pohladom za autom? Wink
hej v deme nie ? Wink Mr. Green

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Pi 9.10.2009, 09:46 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Eras
Divák
Divák


Založený: 19.06.2009
Príspevky: 57

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
RISHO Napísal:
Eras Napísal:
a jak potom vysvetlite, ze som povyhraval niekolko sutazi s pohladom za autom? Wink
hej v deme nie ? Wink Mr. Green


no a? Rolling Eyes

_________________
Pi 9.10.2009, 11:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Eras Napísal:
RISHO Napísal:
Eras Napísal:
a jak potom vysvetlite, ze som povyhraval niekolko sutazi s pohladom za autom? Wink
hej v deme nie ? Wink Mr. Green


no a? Rolling Eyes
tak v deme nemas take ze ti mozu zakazat pohlady alebo prikazat mat manualnu prevodovku Wink

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Pi 9.10.2009, 12:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Eras
Divák
Divák


Založený: 19.06.2009
Príspevky: 57

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
a co to ma s tym, ze clovek vyhra sutaz? Wink

_________________
Pi 9.10.2009, 13:33 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Swingal Napísal:

Ja ma FF vypaty a myslim ze mi to ide vyborne! Ked som ho mal zapnuty tak mi to nezmyselne krutilo volantom! Rolling Eyes

tak to potom neviem na co mas ten volant...volant je od toho ze mas ff zapnute....mne sa ff vypne a neviem ist ani rovno...sak vdaka tomu prave dost dobre citis co to auto robi a co ma tendenciu urobit v nasledujucom momente...

Eras...to ze si vyhral zopar sutazi v deme si neviem vysvetlit Mr. Green asi to bude kvalitou konkurencie...nehovorim ze bola uplne noobska ale urcite nebola nejaka spickova...aj na ks sa da vyhrat turnaj...len tam nemozu zavodit borci
Pi 9.10.2009, 13:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Eras
Divák
Divák


Založený: 19.06.2009
Príspevky: 57

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nj, su to lamy asi... ale... v S2 som tiez par krat povyhraval Wink

_________________
Pi 9.10.2009, 14:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
boli časy, keď v deme som aj ja jazdil s pohľadom na auto a vyhrával som.... ešte s XRT

_________________
Pi 9.10.2009, 15:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Swingal
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 23.04.2005
Príspevky: 408
Bydlisko: Blava ne?
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
uz aj male dati chapu preco pohlad zozadu aj ked maju volant a dokonca cele auto, tak preco to este nechapete vy? Rolling Eyes



_________________

ICQ: 256-909-394 WEB: www.wiizone.sk
Pi 9.10.2009, 15:26 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
No ja som k tomu snazil chovat ako k simulatoru tzn. simulovat co najviac mozem, takze ja jazdim vyhradne z kokpitu, s force feedbackom nie na nezmyselnych a vysokych hodnotach jak nejaki ludia maju len pre efekt, skoncil som na 100 vo wine a 35 v hre, a tiez nelinearitu riadenia mam na nule, nemam nic proti ludom co jazdia z inych pohladov, kazdy si je sam sebe pan. Ale ja osobne, by som v LFS nikdy nejazdil zo zadu, jednak preto, ze to neviem a potom preto, ze pre mna je to simulator a snazim sa k tomu tak chovat. Mr. Green Okrem toho v kokpite najviac vidim (nie citim, realita to neni), kedy mi ustreluje zadok, ked som skusal hocico z pohladu zo zadu len som videl ze mi to lieta, smyk, konec, tecka, sbohem.

edit/ pri zavodeni ale rozhodne nesimulujem rozsah zatacania, to je pravda Velmi štastný

_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Pi 9.10.2009, 17:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
R1zeK Napísal:
boli časy, keď v deme som aj ja jazdil s pohľadom na auto a vyhrával som.... ešte s XRT

no tak asi kazdy niekedy vyhral Mr. Green

no a prisiel mysho...ten je tu najlepsi...a povedal to najlepsie ako sa dalo a proti tomu niet namietky Mr. Green (radsej by som tu dal :redlol: ale to tu neni)
Pi 9.10.2009, 20:13 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mysho
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 03.06.2006
Príspevky: 1189
Bydlisko: mam
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
bavorak Napísal:
R1zeK Napísal:
boli časy, keď v deme som aj ja jazdil s pohľadom na auto a vyhrával som.... ešte s XRT

no tak asi kazdy niekedy vyhral Mr. Green

no a prisiel mysho...ten je tu najlepsi...a povedal to najlepsie ako sa dalo a proti tomu niet namietky Mr. Green (radsej by som tu dal :redlol: ale to tu neni)




_________________

PUSH PEDAL TO THE METAL!!!!!
Pi 9.10.2009, 23:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no ked ja chcem jazdit 900 stupnov tak musim si dat nelinearitu na 1,0 bo potom to ide chujovo ak je na 0 ale 900 sa mi pecka jazdi ci drifti alebo zavodi jedine destruction derby ked sa nudim tak hram s 200 Mr. Green

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
So 10.10.2009, 11:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Swingal
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 23.04.2005
Príspevky: 408
Bydlisko: Blava ne?
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
boze, lamy!

_________________

ICQ: 256-909-394 WEB: www.wiizone.sk
So 10.10.2009, 11:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
one swingal ked uz si tu co je nove s nasim tymom ??? Mr. Green

btw co to je za picovina som si preinstaloval LFS som sa isiel prihlasit na S2 a omylom som dal zle heslo preco musim az tyzden cakt ??? mi vypise setky moznosti v tyzdni vyskusane Rolling Eyes

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
So 10.10.2009, 12:07 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
RISHO Napísal:
btw co to je za picovina som si preinstaloval LFS som sa isiel prihlasit na S2 a omylom som dal zle heslo preco musim az tyzden cakt ??? mi vypise setky moznosti v tyzdni vyskusane Rolling Eyes

zadanie zleho hesla sa nepocita za pokus o prihlasenie podla mna (iba ti sa mi zda ze pride email ze sa niekto pokusal prihlasit na tvoju S2 licenciu)...neviem co to je zac...piatok rano sa obnovuju tie dve ci tri prihlasenia...

Mysho Napísal:


:fucku
So 10.10.2009, 12:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Swingal
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 23.04.2005
Príspevky: 408
Bydlisko: Blava ne?
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Team teraz jazdi LFS Oval ligu kazdy utorok, a ja pojdem asi jazdit aj LFS Drifting League ... ak chces mozes sa pridat ...

_________________

ICQ: 256-909-394 WEB: www.wiizone.sk
Ne 11.10.2009, 18:20 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
a mozem driftit s RB4 ? Mr. Green

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Ne 11.10.2009, 18:27 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Swingal
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 23.04.2005
Príspevky: 408
Bydlisko: Blava ne?
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Asi tazko Mr. Green ale mozem sa opytat Mr. Green

_________________

ICQ: 256-909-394 WEB: www.wiizone.sk
Ne 11.10.2009, 19:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Eras
Divák
Divák


Založený: 19.06.2009
Príspevky: 57

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
treba si najprv precitat toto

http://drift.lfsl.cz/news.php

_________________
Ne 11.10.2009, 19:19 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 94, 95, 96  Ďalší
Strana 91 z 96
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist