Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
autosalon frankfurt 2009

 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Tuning Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
autosalon frankfurt 2009
Autor Správa
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok autosalon frankfurt 2009 Odpovedať s citátom
Tak ako minuly rok tak aj tento rok sa mi podarilo dostat sa na najvacsi jesenny autosalon a to do Frankfurtu. Hned na zaciatku by som chcel porovnat s Parizom a musim povedat ze Frankfurt bol o nieco lepsi. Sice menej konceptov ale zas vela zaujimavych noviniek a aut ktore som v zivote nevidel a asi uz ani neuvidim.
Napriek obrovskemu poctu ludi sa darilo aj fotit vcelku kvalitne fotky...takze som maximalne spokojny a vobec nelutujem ze som isiel Smile
Fotiek som vybral vyse 60 takze ich tu hodim iba zopar a hodim odkaz na celu galeriu ktora je tiez len dost uzkym vyberom.
http://s195.photobucket.com/albums/z185/bavorak6/frankfurt2009/?albumview=slideshow
zacnem nocnym pohladom na frankfurt Smile



jedna z najvydarenejsich fotiek...Lotus Evora



najkrajsia resp. najzaujimavejsie upravena carbabe co som zachytil na fotku... Smile



BMW efficient dynamics



Lamborghini Reventon Roadster



Ferrari 458 Italia



sorry za velkost fotiek..ak to bude vadit tak to zmensim na 800*600 ale uz som to takto upol a nechcelo sa mi to znova tam davat mensie
Ut 29.9.2009, 15:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
pre mna je to dobra velkost peknee Wink

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Ut 29.9.2009, 15:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Tiez som bol, a mozem porovnavat s Parizom aj so Zenevou Velmi štastný chcel by som ist este do Tokia a Detroitu na autosalon Mr. Green

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
Ut 29.9.2009, 16:35 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Easy
Divák
Divák


Založený: 08.07.2009
Príspevky: 62

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
To BMW efficient dynamics dojebali omg nepáči sa mi...

_________________
Ach ta matematika !!!

BMW PoWA, AE86 PoWA
Ut 29.9.2009, 16:53 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Maťo69 Napísal:
Tiez som bol, a mozem porovnavat s Parizom aj so Zenevou Velmi štastný chcel by som ist este do Tokia a Detroitu na autosalon Mr. Green

videl si trabant? lebo ja som ho tam nenasiel...
a do tokia by to bolo zaujimave ale zas to by boli sami japonci s tymi konceptami a to ma moc nezaujima...ale celkovo do japonska by som chcel ist velmi pozriet...

Easy: na tom BMW nic nedojebali....je to uplne novy napad dizajnu a je to originalne a aj ked sa ti to nepaci (co neviem pochopit lebo podla mna je to uzasne) tak to neznamena ze to dojebali...
Ut 29.9.2009, 18:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
PANZER
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 05.07.2008
Príspevky: 485

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Mne to BMW pripdadá ako nejaký tuzing od Hot Wheels...
Ut 29.9.2009, 20:32 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Easy
Divák
Divák


Založený: 08.07.2009
Príspevky: 62

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
^ súhlasím s PANZEROM aj keď mám rád BMW ale toto nemusím...

_________________
Ach ta matematika !!!

BMW PoWA, AE86 PoWA
St 30.9.2009, 15:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to BMW ma pekny predok ale zadok auta sa ani mne nepaci, ale som velmi zvedavy na tu 458 Italia

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
St 30.9.2009, 17:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
kenny
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 2967
Bydlisko: West SVK..
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
BMW toto auto pustí v budúcnosti na predaj. Nie dnes. A ten design má byť na niekoľko rokov dopredu imidžový + BMW vie čo robí.
So 3.10.2009, 22:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kenny Napísal:
BMW toto auto pustí v budúcnosti na predaj. Nie dnes. A ten design má byť na niekoľko rokov dopredu imidžový + BMW vie čo robí.

konecne to niekto pochopil Smile
Ne 4.10.2009, 21:27 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
neexistuje aj výrobca, čo sa vráti ku klasickým tvarom áut?? hoc je to o budúcnosti, ak takto budú vyzerať auta v budúcnosti tak ďakujem pekne.. žačalo to pre mňa úplne škaredým Revengtonom.. už je to tu :/

_________________
Po 5.10.2009, 15:53 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
to Lamborghini je bez g - Reventon
a naco by sa vracali ku starym tvarom aut ? ved technologia ide vzdy dopredu a ovela viac sa vyrobcovia venuju aerodynamike, a podobne veci na zdokonalenie tvaru..

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Po 5.10.2009, 18:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja mam vsugerovane že revengton neviem ani prečo ale viem že tam G nemá byť Velmi štastný

Proste ja nwm čisto z estetického hľadiska ale klasické som nemal nammsli autá z 20 rokov Smile

_________________
Po 5.10.2009, 18:18 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ale tak retro auta byvaju a ked chces stare tvary tak si kup morgan ale tie nove su podla mna pekne...len niektori ludia pre to nemaju pochopenie...neviem co im vadi na novych veciach ale ked to neni take ako su zvyknuty...klasicky tvar auta tak uz sa im to nepaci...

inak ked uz sme pri tom revenGtone ( Velmi štastný ) tak casta chyba pri lamborghini je vyslovnost...nie [lambordžini] ale [lamborgini] Wink

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Po 5.10.2009, 18:48 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Art Deco ftw

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
Po 5.10.2009, 20:59 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
jhony
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 27.10.2007
Príspevky: 1058
Bydlisko: Long island street 366559 NY
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
bavorak Napísal:
kenny Napísal:
BMW toto auto pustí v budúcnosti na predaj. Nie dnes. A ten design má byť na niekoľko rokov dopredu imidžový + BMW vie čo robí.

konecne to niekto pochopil Smile


aj ja som čakal kedy to niekto povie Smile

_________________
Ut 6.10.2009, 20:20 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Tuning Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist