Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Live For Speed
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 94, 95, 96  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Live For Speed
Autor Správa
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
hej no ved chapame sa co som myslel.. a tak toto viem ze XRT uz neni v deme iba v s2 zas az tak davno som to nehral Velmi štastný

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
St 30.9.2009, 21:41 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Pato Napísal:
hej no ved chapame sa co som myslel.. a tak toto viem ze XRT uz neni v deme iba v s2 zas az tak davno som to nehral Velmi štastný

ja som apeloval na to ze si mas kupit S2 Velmi štastný vlastne coskoro uz S3...i ked mozno ze az tak coskoro to nebude
St 30.9.2009, 23:26 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
S3 keď sledujem akým tempom sa hýbu rôzne upgrade-y tak bude možno tak o 3 roky Velmi štastný

_________________
Št 1.10.2009, 17:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jezis ze vas to este bavi vobec Mr. Green

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
Št 1.10.2009, 18:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
lfs je všeobecne celkom zábavná hra, prekvapuje ma, že mňa maniaka už žiadna iná hra nebaví len LFS a ešte k tom usmaozrejme CS Velmi štastný ale ostatné hry ma nedokážu zabaviť ako hry ktoré hrám po nete s ľuďmi

_________________
Št 1.10.2009, 18:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
bavorak Napísal:
Pato Napísal:
hej no ved chapame sa co som myslel.. a tak toto viem ze XRT uz neni v deme iba v s2 zas az tak davno som to nehral Velmi štastný

ja som apeloval na to ze si mas kupit S2 Velmi štastný vlastne coskoro uz S3...i ked mozno ze az tak coskoro to nebude


ja len nechapem to ze preco S3 ?! ved toto co teraz hrame je S2 ALPHA verzia, mi nejde do hlavy preco vyvijaju S3 ked este S2 neni ani beta ňeto este plna S2 Smile jedine co ma napada je ze S3 bude v DX11 tak preto uz nechcu? vyvyjat S2 dokonca Question

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Pi 2.10.2009, 17:05 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
existuje aspoň nejaké info čo cca bude v S3?

_________________
Pi 2.10.2009, 17:11 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
http://www.youtube.com/watch?v=7A_RlERJwa8 wow toto je bohovske video

_________________
So 3.10.2009, 09:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Easy
Divák
Divák


Založený: 08.07.2009
Príspevky: 62

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
KingPimp Napísal:
jezis ze vas to este bavi vobec Mr. Green

Ani mňa by nebavilo jazdiť po tráve Mr. Green

_________________
Ach ta matematika !!!

BMW PoWA, AE86 PoWA
So 3.10.2009, 18:16 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Easy Napísal:
KingPimp Napísal:
jezis ze vas to este bavi vobec Mr. Green

Ani mňa by nebavilo jazdiť po tráve Mr. Green
ale si mu dal Mr. Green

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
So 3.10.2009, 20:18 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
R1zeK Napísal:
existuje aspoň nejaké info čo cca bude v S3?

tak slubene mame dve nove auta (este okrem scirocca) a trat aspon rockingham....neviem ci aj viac no a dufajme ze casom toho pride viac a hlavne co sa tyka zlepsenia fyziky
S3 chcu lebo im asi dosli peniaze a tak potrebuju podporu od hracov Velmi štastný
Ne 4.10.2009, 21:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
keby tam dali Nordschleife to by mali zisky Mr. Green mohli by tam pridať aj katégóriu áut, ktoré tam nieje a to veľmi výkonné auto, napr typu Murciélago.. proste veľa koní no také z bežnej premávky.. clekom mi to tam chýba.. a z áut by to pre mňa aj stačilo... hlavne väčši počet tratí by mohol byť, dynamické počasie a boh by dal aj dážď a noc..

_________________
Po 5.10.2009, 15:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Easy
Divák
Divák


Založený: 08.07.2009
Príspevky: 62

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Nj a keď a ty ako jazdíš ? normal, že ti vodno volant a palubovku alebo z vonka pohľad ? Lebo si myslím aj, kebyže je tam to murcelágo tak by si sa isto pozeral naň. A výkonné autá tam sú Wink

_________________
Ach ta matematika !!!

BMW PoWA, AE86 PoWA
Ut 6.10.2009, 16:53 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
sprosty zvyk z nfs sa divat spoza auta...nehovorim ze sa tak neda jazdit dobre....poznam chalana co jazdi tak a je fakt vyborny...ma to svoje vyhody ze clovek lepsie vidi co sa okolo neho deje ale mne sa to zda vacsi zazitok ked jazdis z kokpitu...tak som sa naucil a inak by som uz nevedel

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ut 6.10.2009, 18:24 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja jazdím z kokpitu a už som si zvykol, niekedy som hral napr. TDU vyslovne pohľadom na auto, no teraz už tak nedokážem nič uhrať, všetko len z kokpitu

_________________
Ut 6.10.2009, 19:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jedine hry co nehram z kokpitu su Dirt a CMR 05

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
St 7.10.2009, 10:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Swingal
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 23.04.2005
Príspevky: 408
Bydlisko: Blava ne?
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja som si zvykol na kokpit od kupy volantu, a na PSP pouzivam bud pohlad zozadu alebo front bumper, Bumper kamera mi velmi vyhovuje lebo mam o vsekom prehlad (teda okrem zadku) Mr. Green

_________________

ICQ: 256-909-394 WEB: www.wiizone.sk
St 7.10.2009, 16:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Darkness
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 28.09.2006
Príspevky: 1056

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
LFS? Jedine pohľad z kokpitu. Keď sa už naozaj veľmi nudím a robím sprostosti a pálim pneumatiky tak možno pohľad na auto .. Swingal ,ja na PSP hrajem GT z kokpitu aj z pohľadu na zadok auta Velmi štastný
St 7.10.2009, 20:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Eras
Divák
Divák


Založený: 19.06.2009
Príspevky: 57

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
pohlad z kokpitu? ako to mozte ovladat? jedine pohlad zozadu

_________________
St 7.10.2009, 21:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Darkness
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 28.09.2006
Príspevky: 1056

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Myslíš GT alebo LFS? Pretože ja si LFS s pohľadom zozadu neviem predstaviť na zadnom náhone
St 7.10.2009, 21:32 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 94, 95, 96  Ďalší
Strana 89 z 96
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist