Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Live For Speed
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 94, 95, 96  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Live For Speed
Autor Správa
Eras
Divák
Divák


Založený: 19.06.2009
Príspevky: 57

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
uz tam mohli mat masarykov okruh... a aj vela dalsich a zadarmo, ale odmietli... kto im vidi do hlav? ani jeden druhemu hadam

_________________
Ne 27.9.2009, 16:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
masarykov odmietli preto ze oni vraj chceli prvy realny okruh aby bol z velkej britanie

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Ne 27.9.2009, 21:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Darkness
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 28.09.2006
Príspevky: 1056

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
R1zeK Napísal:
RISHO Napísal:
tak vela ludi to nehra preto lebo nemaju volant a na klavesnici je to hlupost hrat a mys tiez...


na myši to vôbec nieje hlúposť... možno pre teba lebo máš volant

btw: veľa ľudí to nehrá, lebo auto tam veľmi šmýka a nerží na ceste ako v Most Wanted Razz myslím že to je najväčší problém

Toto je jediná problematika celej hry,ktorú asi potvrdzuje každý hráč. Jednoducho nenormálna šmýkavosť,aká už naozaj neexistuje keď predný náhon vyhodí zadok na konci zákruty.. s týmto by sa mohli pohrať,čo sa týka tých nových vecí,Scirocca a novej trate,je to veľmi dobré ,že sú aj nejaké pokroky,lebo Scirocco sľúbujú už dávno,tak aby prišlo aj s traťou čo najskôr Wink Rozmýšľam nad kúpou originálnej kópie,už len pre tieto rozšírenia a online závodov ale základným problémom je to,kde by som to zohnal Confused
Po 28.9.2009, 17:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
aj sami vývojári to priznali, že je to trochu viac rpetáčavejšie akoby malo, preto tu bude nový systém a fyzika pneumatík.... Ale zas si nemyslím, že je to prehnaná pretáčavosť..... stačí sa trošku pohrať so zbiehavosťou kolies a diferenciálom a už to vôbec nešmýka (XRT), na FZ5 to šmýka aj keby som sa mal na hlavu postaviť... ale tak myš je myš volant je volant ale i tak sa mi to zdá veľmi.... citlivé?

_________________
Po 28.9.2009, 17:27 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja na volante to nejak nepocitujem ze by to pretacalo treba mat cit v nohe Mr. Green

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Po 28.9.2009, 19:59 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
No ten tvoj cit som videl u teba pri formule bez TC Mr. Green

_________________
Po 28.9.2009, 21:37 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
R1zeK Napísal:
aj sami vývojári to priznali, že je to trochu viac rpetáčavejšie akoby malo, preto tu bude nový systém a fyzika pneumatík.... Ale zas si nemyslím, že je to prehnaná pretáčavosť..... stačí sa trošku pohrať so zbiehavosťou kolies a diferenciálom a už to vôbec nešmýka (XRT), na FZ5 to šmýka aj keby som sa mal na hlavu postaviť... ale tak myš je myš volant je volant ale i tak sa mi to zdá veľmi.... citlivé?

na FZ5 staci zapnut trakciu ked to nezvladas...ale da sa to urcite...
F1 bez trakcie je brutalnost ale zas je to svojim sposobom aj sranda
a zmena pneumatik by mala priniest viac realnosti...verim v to...lebo ked teraz vela jazdim autom tak citim ze je to v lfs take trochu divne...neviem povedat presne co ale je to nieco ine ako v reale
Po 28.9.2009, 21:55 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja som u RISHA skúšal F1 bez TC a ešte s FF naplno Velmi štastný som sa spotil teda Mr. Green (dokonca na Westhile a South city jazdím bez TC aj na myši, myslím že najľahšie okruhy na noTC, pri South Ciry zaostávam bez TC asi tak 1,5sek akoby som mal TC a ani gumy niesu natom zle po 7-8 kolách, len kua tam sa nedá jazdiť viac, lebo stále sa mi poláme pravý zadný záves..... Neutral

ako na FZ5 samozrejme stačí TC ale.... to nieje to pravé ani na myši Velmi štastný Neutral

_________________
Po 28.9.2009, 21:58 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Eras
Divák
Divák


Založený: 19.06.2009
Príspevky: 57

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ako, v reale je tiez lahko hodit predokolku do smyku, len v LFS je to trosku sensitivnejsie

mne sa FZ vidi dost slabe, malo by sa lahsie urvat

a vyvojari nehovoria, ze je to pretacive, ale ma vela gripu... chceli znizit grip, ale stalo by sa z LFS akurat pomalsie LFS (pomalsie prejazdy zakrutami), nic ine by sa nezmenilo...

_________________
Po 28.9.2009, 22:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
R1zeK Napísal:
No ten tvoj cit som videl u teba pri formule bez TC Mr. Green
je ine jazdit s formulov bez TC nez s FZ5 bez TC Wink Mr. Green

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Ut 29.9.2009, 15:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ja mať volant tak jazdim v 60% s formulou bez CT... neviem ale mna to veľmi baví hh

_________________
Ut 29.9.2009, 18:06 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Easy
Divák
Divák


Založený: 08.07.2009
Príspevky: 62

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ja mať volant jebem na FBM a drifutej... Wink Mr. Green

_________________
Ach ta matematika !!!

BMW PoWA, AE86 PoWA
Ut 29.9.2009, 18:11 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Darkness
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 28.09.2006
Príspevky: 1056

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Čo sa týka driftu mne to niekedy šlo lepšie na myši.. teraz je to akurát vyrovnané ,ba môžem povedať (v tomto prípade napísať Mr. Green ) že to ide už lepšie. Chce to tréning a vedieť to auto chytiť v zákrute vo vhodnom čase ,uhle a vo vhodnej rýchlosti a stupni prevodovky.Akurát mi chýba pedál spojky,totižto teraz ju mám ako tlačítko a je to sprosté chytať tak volant.. zišla by sa aj riadiaca páka ale ...
Ut 29.9.2009, 20:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Eras
Divák
Divák


Založený: 19.06.2009
Príspevky: 57

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
vypytajte u nitra skolu driftu Smile (za toto ma asi zabije Velmi štastný)

_________________
Ut 29.9.2009, 20:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Co, ja a drift ? Mr. Green

_________________

Team eNETiS Website
Ut 29.9.2009, 21:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Eras
Divák
Divák


Založený: 19.06.2009
Príspevky: 57

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nn, ty a parkovanie Velmi štastný

tak ok, ja dam skolu driftu, ty parkovania Mr. Green

_________________
Ut 29.9.2009, 22:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Easy
Divák
Divák


Založený: 08.07.2009
Príspevky: 62

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Driftovať ako tak viem ale na XGT sa nedá slbý motor... ak nemáš zohriaté pneu na 120 cca stunpnu...

_________________
Ach ta matematika !!!

BMW PoWA, AE86 PoWA
St 30.9.2009, 15:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
120 stupnov ? podla mna staci dobry setup ale xgt je v drifte slabsie to je pravda, radsej xrt.. ale ja to uz aj tak velmi nehram len niekedy to zapnem zajazdim trochu a mam dost Smile niekedy som aj driftoval este ked boli antik drift servery a v deme odomknute xrt no to je uz minulost..

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
St 30.9.2009, 17:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Eras
Divák
Divák


Založený: 19.06.2009
Príspevky: 57

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
easy: to je realita.... driftuj radsej so studenymi gumami... aj na XRG sa da, len to treba vediet

a sak kup licenciu nie je uz ani draha a budes mat XRT a driftovat je vzdy hocikde, aj ked uz pomenej

_________________
St 30.9.2009, 21:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Pato Napísal:
120 stupnov ? podla mna staci dobry setup ale xgt je v drifte slabsie to je pravda, radsej xrt.. ale ja to uz aj tak velmi nehram len niekedy to zapnem zajazdim trochu a mam dost Smile niekedy som aj driftoval este ked boli antik drift servery a v deme odomknute xrt no to je uz minulost..

teraz je v S2 odomknute XRT Smile
a slabsia verzia XRT je XRG...ono trosku davaju tie pomenovania svojim sposobom aj zmysel..ze nejaka logika v tom je Wink
St 30.9.2009, 21:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 94, 95, 96  Ďalší
Strana 88 z 96
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist