Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
NFS Shift - dojmy z hraní
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskuze o NFS: Shift Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
NFS Shift - dojmy z hraní
Autor Správa
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
povedla se mi zajímavá fičura - nejkratší závod co jsem zajel - i loudovaní trvalo déle, stačí když pak soupšři ujedete na 5s - prohlásí vás to automticky za winnera.
http://www.youtube.com/watch?v=b4OagWNA8rw


Samozřejmě je video bez zvuku neboť jutub smrdí

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Št 17.9.2009, 23:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mam hrozny problem...otocim volantom a v hre sa to otoci tak za sekundu...mne to hrozne vadi a pri korigovani smykov alebo miernych zatoceniach pri vysokych rychlostiach mi to hrozne robi problemy...fakt neviem ako by sa tomu dalo zabranit ale sa mi zda ze vela ludi sa na to stazuje a nejake rozumne riesenie som nenasiel na nete
Pi 18.9.2009, 00:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
RISHO Napísal:


by si sa divil ze vsetko co kukas v tgelke ti to ide 24 FPS mas pocit ze by ti to sekalo ??? a telka ma 100 Hz a monitor 60 takze by mala byt este viac namahana ta telka a mas pocit ze by sekalo ??? Wink (nemyslim teraz LCD ani plazmu obycajnu telku a obycajny monitor Wink )


naša obyčajná telka rozhodne nemá 100Hz, v tej dobe sa ani nepredávali, klasika 60Hz, samozrejme je rozdiel hra a video, skús LFS na 24 fps... tam je 50 a nieje to plynulé

_________________
Pi 18.9.2009, 08:18 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
raptor1201
Divák
Divák


Založený: 13.09.2009
Príspevky: 16
Bydlisko: Michalovce
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
bavorak Napísal:
mam hrozny problem...otocim volantom a v hre sa to otoci tak za sekundu...mne to hrozne vadi a pri korigovani smykov alebo miernych zatoceniach pri vysokych rychlostiach mi to hrozne robi problemy...fakt neviem ako by sa tomu dalo zabranit ale sa mi zda ze vela ludi sa na to stazuje a nejake rozumne riesenie som nenasiel na nete

Skús nastaviť V-Sync na off.

_________________


Naposledy upravil raptor1201 dňa Št 24.9.2009, 19:53, celkom upravené 1 krát
Pi 18.9.2009, 08:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
R1zeK Napísal:
RISHO Napísal:


by si sa divil ze vsetko co kukas v tgelke ti to ide 24 FPS mas pocit ze by ti to sekalo ??? a telka ma 100 Hz a monitor 60 takze by mala byt este viac namahana ta telka a mas pocit ze by sekalo ??? Wink (nemyslim teraz LCD ani plazmu obycajnu telku a obycajny monitor Wink )


naša obyčajná telka rozhodne nemá 100Hz, v tej dobe sa ani nepredávali, klasika 60Hz, samozrejme je rozdiel hra a video, skús LFS na 24 fps... tam je 50 a nieje to plynulé


ano ma 50 Hz vasa a tak to sa nenamaha i tak ide 24 FPS skratka oko uz 24 FPS prehliada a cim viac FPS neni koli plynulosti hry ale aby sa oko nenamahalo hra a video idu stale rovnako Wink

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Pi 18.9.2009, 08:58 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
offtopic

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Pi 18.9.2009, 09:05 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Kein.. ešte stále máš čiernu oblohu?

_________________
Pi 18.9.2009, 09:43 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ne tu jsem vyřešil dělala to vertikální synchronizace - vypl jsem jí a pro jsitotu jsem ještě nastavil aby se NFS spouštělo v kompabilitě win98/ME

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Pi 18.9.2009, 14:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
K čomu je vlastne dobrá Vertikálna synchornizácia???? Veď to každý odporúča vypínať.

_________________
Pi 18.9.2009, 14:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sway
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 19.05.2007
Príspevky: 164

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
R1zeK Napísal:
K čomu je vlastne dobrá Vertikálna synchornizácia???? Veď to každý odporúča vypínať.


V-Sync ... ked zapnes hra ti pojde na tolko FPS aku mas obnovovaciu frekvenciu monitora, ked mas napr. 60 Hz, hra pojde stale na 60 FPS (ak na to ma VGA, ak nie samozrejme pojde menej, ale max. tych 60 FPS) ... je to dobre vtedy zapnut ked sa na obraze tvori tzv. tearing, (je to take "trhanie" obrazu vacsinou v strede monitora - taky pasik) ten sa niekedy tvori pri vacsom FPS ako je obnovovacia frekvencie, takze ak to mas, zapnes V-Sync, vtedy to zmizne (lebo vtedy FPS nebude vyssie ako obnovovacia frekvencia monitora) ...

Kein Napísal:
pro jsitotu jsem ještě nastavil aby se NFS spouštělo v kompabilitě win98/ME


To je podla mna zbytocne, kedze hra je "kompatibilna" s Win XP a vyssim ...

_________________
MB: MSI P35 Neo2-FR - iP35/ICH9R; CPU: INTEL Core 2 Duo E6750 - 2,67GHz, 1333MHz FSB, 4MB cache, socket 775, EM64T BOX (Conroe); RAM: 4GB (KIT 4x1GB) DDR2 800MHz PC6400 A-DATA; VGA: SAPPHIRE ATI Radeon HD 4870 (750MHz), 512MB GDDR5 (3600MHz); DVD-RW: HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H20L; SSD/HDD: Kingston SSDNow V Series 64 GB, WDC 320GB SATA II, Samsung SpinPoint F1 640GB, SATA II; Sound: Creative SOUND BLASTER X-Fi XtremeGamer 24-bit 7.1; PSU: Chieftec CFT-750-14C , 750W ATX 2.0; LCD: 27" LCD LG Flatron M2794D-PZ - černý, 20000:1, 400cd/m2, 5ms, 1920x1080; Myš: Razer DeathAdder; Volant: Logitech G25 Racing Wheel; Reproduktory: Logitech G51 Surround Sound 5.1, 155W RMS, FDD2; OS: Windows Vista Ultimate x64 SP2
Pi 18.9.2009, 15:48 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Lacky17
Začínajúci tuner
Začínajúci tuner


Založený: 02.11.2007
Príspevky: 105

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ďakujem za to V-sync už to teraz funguje tak ako má Mr. Green

_________________
Pi 18.9.2009, 17:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Yuri
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 24.07.2006
Príspevky: 327

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no hral som demo a celkom zaujimave mi to pride tie narazy su parada ale hral som na klavesnici a ked som vypol vsetky tie pomocky tak som dosiel nasrot Smile

_________________
Bite my shiny metal ass
Pi 18.9.2009, 18:39 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Kein
! EPICKÁ LAMA !
! EPICKÁ LAMA !


Založený: 05.11.2004
Príspevky: 646
Bydlisko: HlučínRulez =)
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Přišel už někdo na to jestli se dají lakovat kola? A ta editace vzhledu atua polepy apdo je snad vtip ne? snad veškerá velikost čehokoliv je omezená a co mě uplně nejvíce sere je že ikdyž je tam ukazatel že kolem auta můžete otáčet šipkama na numerické klávesnici tak se obraz hne jen o kousek, nemluvě o absenci funkce která vám zkopiruje jednu stranu polepů na druho ustranu auta...vždyť to ve starším nfs bylo tak proč to kokoti dali pryč????

_________________
JSEM NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!! NEJLEPŠÍ!!!
Pi 18.9.2009, 21:19 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Čo sa týka tuningu, celé mi to pripadá ako demoverzia Velmi štastný všetko obmedzené... ale zas treba uznať, že to čo tam je a je toho dosť málo je aspoň pekné (predvolené polepy a bodykity)

_________________
Pi 18.9.2009, 21:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yuri
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 24.07.2006
Príspevky: 327

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
mam len demo ale v tej hre nieje ziadny ost? Surprisedo

_________________
Bite my shiny metal ass
So 19.9.2009, 11:48 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
iba v menu po preteku a v replay Velmi štastný

_________________
So 19.9.2009, 12:08 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
myslim ze co sa auticiek tyka pockam si na dirt2

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
So 19.9.2009, 14:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Tu máš aj recenziu Smile
http://www.sector.sk/recenzia/28793/colin_mcrae_dirt_2.htm

_________________
So 19.9.2009, 14:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Speedinko
Divák
Divák


Založený: 19.09.2009
Príspevky: 3

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Pls mam problem...Ked hram Shift na rozlyseni 1680x1050 a vsetko high tak grafika je neaka divna,cele auto je take zubkovane a vinili na aute uplne rozmazane, FPS tak okolo 30 tak nic moc a v niektorych miestach to klesne aj na 15FPS....ked zmensim rozlisenie a detaili na Medium tak nevidim vobec ziadny rozdiel ani v grafike ani vo FPS a ked dam male rozlisenie+LOW detaili tak mi hra pada Embarassed ...cim to moze byt?
Moj PC: doska: ASUS P5Q Deluxe Procak: Intel® Core 2 Quad Q9400 BOX (2.66GHz) Grafika: GIGABYTE HD 4870x2 a RAM: Kingston 8GB DDR2 Embarassed
So 19.9.2009, 14:35 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no podľa všetkého ešte asi tá hra nebude podporovať Crossfire a SLI, takže máš grafiku akoby si mal len jendu 487.. ale je to len môj názor, ale aj tak by to mal ísť v pohode

_________________
So 19.9.2009, 14:37 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskuze o NFS: Shift Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 3 z 6
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist