Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Mafia 2
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Mafia 2
Autor Správa
Goja
Divák
Divák


Založený: 29.06.2008
Príspevky: 69

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Celé video z mise v HD

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=32545&r=top

_________________
[/URL]
So 25.4.2009, 09:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
hneď na začiatku ma dostal zvuk prechádzajúceho vlaku Velmi štastný tie pohyby sú neskutočne reálne, no stále mi to osvetlenie pripadá ako Sains Row 2 ... neviem prečo.. také... zvláštne

_________________
So 25.4.2009, 09:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nevzrusuj sa to je este len pre-alfa verzia konecna hra moze byt o dost ina..

btw: http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=32437&r=top

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
So 25.4.2009, 14:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
kto nema co robit a este necital ako je na tom mafia 2 tak ma sancu pridavam kopu citania:

Třetí epizoda podcastu v češtině
Prvomájový rozhovor
Mafia 2 - preview (1.část)
Mafia 2 - preview (2.část)
Mafia 2 - preview (3.část)
13 minut celé mise z Mafia 2 v HD kvalitě


Galeria screenov

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Št 7.5.2009, 21:37 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=33007&r=top chjoo :/

_________________
St 27.5.2009, 14:47 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Kam sa hrabe GTA IV Smile http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=33585&r=top ..

_________________
Pi 17.7.2009, 10:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kejo
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 13.03.2006
Príspevky: 260
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
vyzera to bombovo.. mozno to u mna prekona aj gears of war, uz sa na to tesiiim Smile
Pi 17.7.2009, 10:32 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
uplna parada to vyzera byt...tesim sa na to neskutocne...si to kupim Smile

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
So 18.7.2009, 17:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Easy
Divák
Divák


Založený: 08.07.2009
Príspevky: 62

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Je to brutálne spravené po grafickej stránky inak by ma to nebavilo... Ten čo tam hral to je čo za kripla omg ! Ten kým si namieril tak 100rokov a na 4 ľudí 4 alebo 5 zásobníkov omg... Ale je super ako sa tá stena štiepila ked ju trafili proste wow ale nebavilo by ma to... Smile Mr. Green Ked en prosil o život a potom ho postrelil a ho roztrielali a ten ešte mu do hlavy strelil LOL Mr. Green

_________________
Ach ta matematika !!!

BMW PoWA, AE86 PoWA
So 18.7.2009, 19:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=33910&r=top

ty vole... no ja nemám slov na tú hru

Možnosti hry vyzerajú byť fakt veľmi rozšírené, otvoriť chladničku a napiť sa z flaše v nej sa len tak často v hrách nevidí, + aj nejaký drobný tuning áut tam je, ktorý by mi aj keby tam nebol nechýbal, veľmi sa mi to páči. Vidno, že to netvoria tú hru len zasraný amíci kde ide len o čo najnereálnejšie a najjednoduchšie zabíjanie stoviek ľudí alá Rambo.

_________________
Pi 28.8.2009, 13:29 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Rolling Eyes prestavam chapat zmysel terajsich hier....co na tom ze mozes otvorit chladnicku....naco je to dobre? keby som chcel "realizmus" tak hrajem Sims,niekedy mi to uz lezie na nervy,namiesto normalnej fyziky aut tam daju milion sprostych malickych detailov a dopadne to jak gta4,otvori oci a hubu ale omrzi o tyzden.... realizmus 1 zabavnost 0.... za poslednych par rokov nevysla ani jedna "dobra" hra a obavam sa ci sa m2 podari tento zvecsujuci sa ladovec prelomit

pointa:
1) hrajem hry pre zabavu a aby som si oddychol od reality
2) co je "realisticke" je pomale a nezazivne

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
Pi 28.8.2009, 13:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
A akú hru si predstavuješ ako ideálnu?Čo sa týka realizmu áut... ak by tam bola fakt reálna fyzika áut, asi by sa z toho tešilo len zopár ľudí s volantmi a ostatný klávesáci, ktorým by bolo X-násobne viac by len nadávali na neovládateľné autá... zábavnosť určite bude, mňa vedia potešiť najmä takéto detaily aj úplne zbytočné, ktoré v hre nemusia byť a predsa tam sú

_________________
Pi 28.8.2009, 13:50 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
nevravim ze to musi teraz byt hardcore simulator,nejaky mix medzi M1 a gta4 by bol asi idealny

moderne free-roam hry(assassins creed,farcry2) ktore maju obrovsky potencial skoncia tvarou k zemi bez volneho source kodu a development tools a tym padom sa nedaju ani vylepsit,nevznikaju komunity atd. medzi kvalitne hry by som tym padom dal tie ktore sa lahko(relativne) moduju a tweakuju,tj. source engine,quake 2 engine,battlefield2,predosla generacia gta(3,vc,sa),stalker...staci si pozriet ake mnozstvo ludi je okolo nich

btw tie drobne detaily sa potom odzrkadlia v hw poziadavkoch a vysledny efekt je ako som uz spominal pri gta4

mafiu 2 rozhodne skusim,zatial som skepticky ale v kutiku stale dufam ze si svoje meno nakoniec zasluzi

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
Pi 28.8.2009, 14:35 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
No v tom máš rpavdu, že potenciál, ktoré mali hry ako Far Cry 2 boli veľmi nevyužité.

GTA IV je len zle optimalizovaná, Mafia 2 sa vyrába priamo na pc, nebude to konverzia (aspoň podľa doterajších info.) no uvidíme ako to nakoniec bude. A čo sa týka HW požiadaviek, no... je rok 2009 nemôžeme čakať HW náročnosť ako pred 3 rokmy a že ostane konštantná.. ale zas GTA IV si nezaslúži byť tak silno náročná, nemá bohvieakú grafiku. Taká Arma 2 to je už iné. No uvidíme ako to odpadne, je to len môj názor

_________________
Pi 28.8.2009, 14:52 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=34036&r=top

ukážka dabingu

_________________
Ne 6.9.2009, 09:14 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PANZER
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 05.07.2008
Príspevky: 485

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Mohli by tam byt aj aj daberi z jednotky. Rychlý, Vašut... Niekde som čítal že ich oslovili aby aj oni dabovali ale ešte to nie je potvrdene či tam budu. Či je?
Ne 13.9.2009, 17:35 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
games.tiscali.cz Napísal:

Mafia 2 využije Nvidia PhysX k věrohodnější animaci oblečení postav, jak ukazuje tohle video.


_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Ut 19.1.2010, 23:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Pato
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 27.11.2005
Príspevky: 2320
Bydlisko: Silicon Valley
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak uz iba necele 2 mesiace a mame to konecne tu, uz sa neviem dockat Smile
pridam este zopar videi ktore komentuju ceskí vyvojari:
link

_________________

REMEMBER: SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!
Pi 2.7.2010, 15:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Nuž.. nainštalované a aj odinštalované skôr ako hra vyšla u nás Smile neviem... pre mňa extrémne nevyužitý potenciál hry... otvorené krásne mesto s nulovými možnosťami... k čomu mi je púšťať vodu v sprche keď Vito nevie rpeskočiť meter vysokú drevenú rampu? Tak okato je tá hra obmedzené dosť mi to vadí.. dejová linka je v phoode ale brutálne krátka.. to že si to mám dať na hard a bude dlhšia to neospravedlní, nechápem čo na tom robili 8 rokov... Veľká škoda práve toho nevyužitého potenciálu... ale spracovanie mesta, atmosféra, hudba, to je naozaj spracované skvele... na mojej zostave na E4400 2GHz a HD4670 ide hra naprosto plynule 1280x1024 hoc na low detaily ale... nejaký dramatickú rozdiel medzi low a high tam naozaj nevidím a hra vyzerá aj tak úžastne.. najmä v noci...čiže optimalizácia na slušnej úrovni... Ale... ale.. ale... tešil som s ana tú hru, možno to je tým že nejak hry nehrám a len tak ledajaká hra ma nenadchne ale.. Mafia 2 ma v istých veciach potešila, nenadchla a výrazne sklamala...

_________________
Pi 27.8.2010, 17:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist