Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
.: Screeny z Live For Speed :.
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
.: Screeny z Live For Speed :.
Autor Správa
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Skoda ze nemas vkus na to, nahadzal si tam kopu veci co sa k sebe nehodi a nabuduce viac AA prosim ta. Mr. Green

_________________

Team eNETiS Website
Ne 7.12.2008, 15:38 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
jak ako si to myslel kde som coho viac nahadzal ??? a keby som zapol AA ta mi to ide 20 fps teraz mi to ide tak 70 ale oki skusim este ked tam hodim daco nove Wink

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Ne 7.12.2008, 19:23 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
NitrO
VIP member
VIP member


Založený: 14.09.2004
Príspevky: 699
Bydlisko: Levice, Slovakia
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Proste to vyzera ako by si stiahol vsetky mozne DDSka len aby to nejak vyzeralo, no vyzera to ... divne.

Ja ked fotim tak fotim v 1280x960 4xAA 16xAF, ide mi to 5-10FPS ale fotit sa da, pekne si spomalim, pauznem replay, nastavim kameru a odfotim, pri foteni mi malo FPS nevadi...

btw, budem hadat, na TOMTO obrazku mas nejaky moc velky uhol, pretocil si to ? Mr. Green

_________________

Team eNETiS Website
Ne 7.12.2008, 20:36 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Darkness
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 28.09.2006
Príspevky: 1056

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Tak to určite pretočil
Ne 7.12.2008, 22:17 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
NitrO Napísal:
Proste to vyzera ako by si stiahol vsetky mozne DDSka len aby to nejak vyzeralo, no vyzera to ... divne.

Ja ked fotim tak fotim v 1280x960 4xAA 16xAF, ide mi to 5-10FPS ale fotit sa da, pekne si spomalim, pauznem replay, nastavim kameru a odfotim, pri foteni mi malo FPS nevadi...

btw, budem hadat, na TOMTO obrazku mas nejaky moc velky uhol, pretocil si to ? Mr. Green
jj Wink Mr. Green ale to uz nikoho nezaujima ci som to pretocil abo ne Mr. Green hlavny je screen Mr. Green ale co konkretne sa ti zda divne na tych screenoch alebo ktory screen je podla teba divny ??

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Po 8.12.2008, 16:10 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
tak som zrobil znovu par uprav tie svetla na XFG su na zjedenie podla mna Mr. Green



konecne som nasiel cerveno biele obrubniky Wink



nejaka reklama ale to bolo k packu Smile



aj kuzelky su v HD kvalite Wink




nove brembo brzdy Smile



nove drazkovanie gum



lepsie oznacovanie znaciek na zakruty aspon viem kde brzdit a netreba mi tu idealnu stopu na novych tratiach Mr. Green



nove svetla na XRT tiez velmi pekne





nejake blaznovstva Mr. Green





pri burnoute nejaky divny dym ne ?



_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Po 8.12.2008, 17:38 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
na tom xfg tie svetla vyzeraju tak umelo...
a screeny celkovo...popravde ma nejako neuchvatili Confused

_________________
if you buy a rubish car...what you are saying - I have no interest in cars. If you have no interest in cars, you have no interesting in driving. If you dont have interest in something, it means you´re not good at it which means you must have your driving licence taken away.
Po 8.12.2008, 18:37 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
predpokladam ze nie vsetci mate origo tak mi niekto poslite nejaky funkcny crack Mr. Green

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
Po 8.12.2008, 18:48 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
bavorak Napísal:
na tom xfg tie svetla vyzeraju tak umelo...
a screeny celkovo...popravde ma nejako neuchvatili Confused
omfg co je na tom umele ja nechapem Mr. Green vysvetlite mi to niekto Mr. Green

btw KP ja mam este crack Wink

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Po 8.12.2008, 19:00 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ono.. mne sa tie modrobiele obrubníky páčili viac Velmi štastný No umelo vyzerajú hlavne tie odlesky... kde ta farba vyzerá skôr ako perleťová Smile Tie brembo brzdy mám aj ja... Wink a čo sa týka dezénov pneumatík... mám všetky také, aké tam boli, no mám ich vo väčšom rozlíšení... Wink Dym je pekný, no pri tom burnoute to vyzerá ako fontánka... Smile ja by som na tvojom mieste zapol vietor pri tých screenoch Smile

_________________
Po 8.12.2008, 20:13 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
R1zeK Napísal:
Ono.. mne sa tie modrobiele obrubníky páčili viac Velmi štastný No umelo vyzerajú hlavne tie odlesky... kde ta farba vyzerá skôr ako perleťová Smile Tie brembo brzdy mám aj ja... Wink a čo sa týka dezénov pneumatík... mám všetky také, aké tam boli, no mám ich vo väčšom rozlíšení... Wink Dym je pekný, no pri tom burnoute to vyzerá ako fontánka... Smile ja by som na tvojom mieste zapol vietor pri tých screenoch Smile
mne sa tie lesky pacia neviem tak potom mi poradte tie realnejsie lebo teraz vyzera jak keby tie auta boli lestenkou zrobene Mr. Green

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Ut 9.12.2008, 12:22 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bavorak
LFS Master
LFS Master


Založený: 28.08.2006
Príspevky: 1806
Bydlisko: Žilina
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
KingPimp Napísal:
predpokladam ze nie vsetci mate origo tak mi niekto poslite nejaky funkcny crack Mr. Green

nic take nebude...vsetci maju licenciu Mr. Green
urcite viac ludi tu ma originalne lfs ako ludi ktori si vobec niekedy kupili original nfs...
Ut 9.12.2008, 21:38 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Nadeo
Divák
Divák


Založený: 16.09.2006
Príspevky: 22

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom



_________________
Team eNETiS
Ut 9.12.2008, 21:40 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
bavorak Napísal:
KingPimp Napísal:
predpokladam ze nie vsetci mate origo tak mi niekto poslite nejaky funkcny crack Mr. Green

nic take nebude...vsetci maju licenciu Mr. Green
urcite viac ludi tu ma originalne lfs ako ludi ktori si vobec niekedy kupili original nfs...


Ja som v živote nikdy nič nekupoval a ani kupovať nemienim, teda jediné čo chcem mať fakt original je LFS a GTA IV, teda pokiaľ mi pôjde na novom compe Velmi štastný

_________________
Ut 9.12.2008, 21:44 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
ta kto tu ma origo LFS ??? ja , bavorak, swingal, nitro, nadeo, 350Z, Mysho a ? nevem dalej Mr. Green

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
St 10.12.2008, 08:58 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
R1zeK
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 26.08.2006
Príspevky: 4086
Bydlisko: Košice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
RISHO Napísal:
ta kto tu ma origo LFS ??? ja , bavorak, swingal, nitro, nadeo, 350Z, Mysho a ? nevem dalej Mr. Green


Sa ti zdá málo? Mr. Green Som zvedavý, keďže sme na nfs fóre, kto tu má original NFS

btw: po Vianociach s pridám Velmi štastný

_________________
St 10.12.2008, 15:30 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
hh ja mam len dve origo hry LFS a drivera 1 klasika Wink Mr. Green a asi sa prida aj TDU Wink

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
St 10.12.2008, 16:35 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Ostatní hry Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist