Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk
RegistráciaHľadaťFAQZoznam užívateľovUžívateľské skupinyNeedForSpeed.sk
Prihlásenie
Info o novom NFS Undercover
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Ďalší
 
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Undercover Zobraziť predchádzajúcu tému
Zobraziť nasledujúcu tému
Info o novom NFS Undercover
Autor Správa
Michael
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 20.04.2007
Príspevky: 297
Bydlisko: Prešov,Sídlisko 3
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Prihlas sa na to forum.(ta 2. stranku,) a stiahni si irc, mas tam podrobny navod ako sa prihlast na CZ/SK kanal o PT.
"Ludom treba ukazat ten spravny smer"

_________________
Project Torque
Hodnotenie LAMA už mám 2roky, a nikto mi ju nechce zrušiť- vytvoril som nezmýselnú tému v OT. Písal som každému adminovi, nech mi to zrušia. Potom mi jeden napísal, že to môže iba ten ktorý mi to dal, ale asi som si to dal sám, kedže žiaden admin mi to nedal. Dokonca moje meno som nenašiel v téme "Pravidla chovania na fore". Smile
Št 20.11.2008, 14:51 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
vytvorte si o tom temu v Ostatnych hrach a nepiste to sem Rolling Eyes

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
Št 20.11.2008, 15:46 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
LamboManiac
Divák
Divák


Založený: 30.08.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: zapadakov
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Gorilaz Napísal:
mna toto NFS celkom bavi ale uz to nieje to co byvalo (NFSUG2)


jj posledna cast, ktora sa mi pacila.. potom to uz islo do p.ce

_________________
roadkill extravaganza
Št 20.11.2008, 20:31 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miki1193
Divák
Divák


Založený: 22.11.2008
Príspevky: 4

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
lol stiahl som undercower no nejde mi Sad( pita nejake cislo nevedel by dakto poradit?

_________________
ss
Ne 23.11.2008, 09:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
crack...mrkni warez fora

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ne 23.11.2008, 11:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
miki1193
Divák
Divák


Založený: 22.11.2008
Príspevky: 4

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
njn to som skusal ako prve

_________________
ss
Ne 23.11.2008, 16:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
KingPimp
Administrátor
Administrátor


Založený: 12.09.2004
Príspevky: 742
Bydlisko: Metropolis
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
podla toho aku verziu si si "zohnal" skus hladat na image subor s priponou .nfo napriklad deviance.nfo alebo tak a otvor ho v nejakom textovom editore,mal by v nom niekde byt kod,ten pocas instalacie zadaj

_________________

google,wikipedia,urbandictionary,rapidlibrary,gamecopyworld,encyclopediadramatica,isohunt
Ne 23.11.2008, 16:28 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
miki1193
Divák
Divák


Založený: 22.11.2008
Príspevky: 4

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no crac neni problem len tma pita ten kod ale je pri cracku este jeden subor a ten to nejak umlci ked to nenakopcite nbehne vam regstrqacny kod ked to skopcite tak hrate uz som to konecne zahral no nwm nejak sa mi to nelubi nic moc:-D aôe tak hadam sa to rozbehne slabe tuningy ako vzdy NFS sa nepoucilo

_________________
ss
Ne 23.11.2008, 20:35 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
crack toho roku neni subor nfs.exe ale nejaky subor s priponou myslim .dll

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
Ne 23.11.2008, 20:49 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
satan77
Divák
Divák


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 42
Bydlisko: Bohužiaľ Zem
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
No, tak dnes som si to konečne prvý krát spustil, a poviem vám:
Ja tam vidím silné prvky z Underground 2 a carbonu,
samozrejme z MW a PS tiež.
Hra sa mi velmi páči, má trochu zaujímavejší dej ako tie pred tým. Graficky pekná a pripomína HP2 a PS.
Hratelnosť a ovládanie zo začiatku trošku čudné (neobvyklé)l no v celku dobré. Mne sa to velmi páči, len stále uvažujem, či kúpim aj origi...
Zvuk áut mohol byť lepší, nevravím, že je zlý, aj autá volne jazdiace v premávke majú hustý zvuk.
Soundtrack lepší ako inokedy, aj keď hneď na začiatku som hudbu vypol Laughing
Celkovo ma to chytilo.

_________________
PEOPLE = SHIT
Ut 25.11.2008, 19:02 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
PANZER
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 05.07.2008
Príspevky: 485

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
dneska som nainštaloval unc...mne sa tá hra taktiež páči , akurát mi príde trochu divné ovládanie hlavne v zákrute keď dám ručnú.grafa celkom ujde aj ked nie je najlepšia , tahá mi to takmer na full detailoch na 1280x1024 a nastavený mám 4x AA. Sondtrack je vydarený podla mna.A nepáči sa mi ako sa tam editujú vinyly , zbytočne zložito , taktiež naprd je to že decaly sa zaradujú medzi vynily.Výber áut celkom v pohode , a páči sa mi že sú rozdelené medzi Európske , Americké a Japonské.Tiene som radšej vypal lebo vyzerali otrasne a taktiež som vypal poškodzovanie karosérie lebo sa mi to nelubilo.A čo je dalšie oničom je to že sú tam opat tie zbytočné odlesky na autách a´la NFS Carbon.Takže moje hodnotenie je zatial po 6 závodoch 7,5 / 10
Ut 25.11.2008, 19:42 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miki1193
Divák
Divák


Založený: 22.11.2008
Príspevky: 4

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
omg ja trosku kriticky tuning je horsi ako v NFS pro street a dalsich verziach vinili su na nic dalej vinili sa nedaju dat na velkuu cast autak na pro street som si krasne celw auto poviniloval na undercower to nejde je to low neviem ako vi ale ja som uuz v polke hry a ked nesu peniaze na auto 1 triedy a jazdim s NISAN skiline 3 tr a hram proti bugaty vejron a inim srackam ktore ked brzdia udi rychlejsie jednoducho dost narocne grafika je tma na hovno ma to silne poziadavky Smile ale dejovo to je zaujmave:)

_________________
ss
St 26.11.2008, 18:56 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
satan77
Divák
Divák


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 42
Bydlisko: Bohužiaľ Zem
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Je to super hra, len sa treba do toho dostať. Dajú sa tam robiť neuveritlné kúsky, slalomovať v zákrutách s nitrom na plno a vychutnať si protivníkov ! hh, nemožem so pomocť, ale mne to strašne pripomína U2 aj ovládanie aj svet, krajinky sú z HP2, dej z MW, zvuky z PS, a skratky z U1, dokonca tam badám také isté pasáže ako v iných hrách NFS presne tie isté ... Ja som sa do toh zažral až po uši. Kupujem origi a ... on-line meet you!...

_________________
PEOPLE = SHIT
St 26.11.2008, 21:45 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Gorilaz
Ilegálny závodník
Ilegálny závodník


Založený: 18.09.2006
Príspevky: 887
Bydlisko: Nižná
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
myslim ze tam su podobne ak nie rovnake mapy zo starsich NFS (mne to strasne pripomina NFSMW a NFSUG2)

_________________

My PC
P4 CPU 3GHz, 2x 512MB RAM 233MHz Velmi štastný, NVidia GeForce 6600 256MB RAM, HD 160GB
St 26.11.2008, 22:01 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
LamboManiac
Divák
Divák


Založený: 30.08.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: zapadakov
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
no.. dnes som dorazil z intraku domov a konecne som si sahol na nove NFS.. bohuzial, hnus, velebnosti.

nema to ani hlavne menu! vyzera to ako nejaky nepodareny budget a nie NFS, fyzika je hyperarkadovita, policajti cheatuju, framerate hrozny, tuning je totalne o nicom. mam pokracovat? vhodne max. do 15 rokov Mr. Green

_________________
roadkill extravaganza
Pi 28.11.2008, 15:04 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maťo69
Okruhový závodník
Okruhový závodník


Založený: 08.11.2006
Príspevky: 1065

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
LamboManiac Napísal:
no.. dnes som dorazil z intraku domov a konecne som si sahol na nove NFS.. bohuzial, hnus, velebnosti.

nema to ani hlavne menu! vyzera to ako nejaky nepodareny budget a nie NFS, fyzika je hyperarkadovita, policajti cheatuju, framerate hrozny, tuning je totalne o nicom. mam pokracovat? vhodne max. do 15 rokov Mr. Green
Myslel som ze tobude fajn, ale bohuzial musim suhlasit Rolling Eyes Wink

_________________

Nissan GT-R nepřímý nástupce legendárního japonského nástroje na eliminaci všeho co se pohybuje na silnici Smile
So 29.11.2008, 14:37 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
PROOF
Divák
Divák


Založený: 29.11.2008
Príspevky: 1

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
cawko nejdem sa tu teraz chvalit ale ramku mam 4gigovu grafika 512 vsetko vypeckujem a je to ohvone mne sa zda ze na dnesnu dobu to posrali sak ta grafika stoji za hovno na tyh predoslich je o dost lepsia neviem no skoda vyzeralo to byt celkom v pohode ale aspon este na GTA 4 sa mozem tesit Velmi štastný a neviem niekedy mi robi take picoviny ze ked som v zakrute tak jak keby sa mi vtredy akurat dotvorilo prostredie take cudne to je tak ako keby to nestialo nebodaj mam sabli PC Velmi štastný proste picovina proste napriklad taky most wanted sa mi libilo viac!
So 29.11.2008, 17:15 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RISHO
Pro Tuner
Pro Tuner


Založený: 23.03.2007
Príspevky: 2859
Bydlisko: Kosice
Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
LamboManiac Napísal:
...policajti cheatuju...
tak to ma zaujima to jak cheatuju ? Mr. Green

_________________


Comp: MB - Gigabyte EP43-S775, CPU - Intel Pentium Dual-core E6300 (2.8Ghz), CPU FAN - AC Freezer 7 PRO, RAM - DDRAM 2x2 GB A-DATA 1066 CL6, VGA - Gainward GeForce GTS 250 512MB DDR3, PSU - Corsair ATX 450W, HDD - WesternDigital 640 GB, Audio - Sound blaster Audigy 7.1 Soft - Windows 7

Notebooks:

1. Asus F3U - win vista
2. Asus - Win XP
3. MacBook
Ne 30.11.2008, 00:27 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hopko
Skúsený tuner
Skúsený tuner


Založený: 23.08.2005
Príspevky: 481

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
PROOF Napísal:
cawko nejdem sa tu teraz chvalit ale ramku mam 4gigovu grafika 512 vsetko vypeckujem a je to ohvone mne sa zda ze na dnesnu dobu to posrali sak ta grafika stoji za hovno na tyh predoslich je o dost lepsia neviem no skoda vyzeralo to byt celkom v pohode ale aspon este na GTA 4 sa mozem tesit Velmi štastný a neviem niekedy mi robi take picoviny ze ked som v zakrute tak jak keby sa mi vtredy akurat dotvorilo prostredie take cudne to je tak ako keby to nestialo nebodaj mam sabli PC Velmi štastný proste picovina proste napriklad taky most wanted sa mi libilo viac!


slaby komp nemas pretoze s tim dotahovanim textur to robi aj mne. je to proste chyba v hre.....cel by to vacsi beta test. lenze nebol dostacujuci tak preto to tak dopadlo!! Mr. Green Twisted Evil
Ut 2.12.2008, 13:53 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
kormidelnik
Divák
Divák


Založený: 09.12.2008
Príspevky: 1

Užívateľ nie je momentálne prítomný na fóre

Príspevok Odpovedať s citátom
Ano ano v stiahnutich hrach su chyby.
Ja som mal tiez haluz ked policajt ma nahanal,predbehol a zrazu vyletel do neba heeej tak tomu hovorim auto silne ako boeing Laughing
kamos ma original a sme minule kecaly ze jemu to slape bez chyb Exclamation
Ut 9.12.2008, 11:03 Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:    
Odpovedať na tému    Obsah fóra FORUM.needforspeed.sk » Diskusia o NFS: Undercover Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Ďalší
Strana 12 z 14
Prejdi na: 
Rýchla odpoveď


Nemôžete odosielať nové témy
Nemôžete odpovedať na témy
Nemôžete upravovať svoje príspevky
Nemôžete mazať svoje príspevky
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template by Freestyle XL, modified by JakkubTOPlist